مردم راضی نباشند، خدا هم راضی نمی‌شود

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

هاشم‌ هاشم‌زاده هریسی، عضو مجلس خبرگان رهبری، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین:مردم راضی نباشند، خدا هم راضی نمی‌شود/باید با جامعه حرف بزنیم این مطلب را اینجا_بخوانیم👇

به طور معمول در فضای انتخاباتی در ایران امروز این فرضیه وجود دارد که اصلاح‌طلبان در صورتی می‌توانند در انتخابات به توفیق برسند که میزان مشارکت بالاتر از 60 درصد باشد و اصولگرایان سرد بودن فضای انتخاباتی را ضامنی برای پیروزی بر رقیب می‌بینند. دهنیت‌هایی که در سه دهه اخیر در ادبیات سیاسی و انتخاباتی ایران جای پررنگی داشته و «مشارکت» را به لحاظ سیاسی می‌سنجد.

او همچنین تصریح کرد: همه باید در راستای تحقق‌ مشارکت حداکثری هر کاری که می‌توانند انجام بدهند. یعنی هر کس به هر شکلی در آمدن مردم به پای صندوق سهیم شود، عمل‌ او عبادت است و ثواب دارد. همچنین هر عملی با هر فکر و اندیشه‌ای که تلاش کند مردم از رای دادن منصرف شوند، گناه و گناهش به گردن آنهایی است که با هدف منافع گروهی و جناحی دنبال برگزاری انتخاباتی سرد هستند.هاشم‌زاده هریسی در ادامه درباره راه‌های ترغیب مردم به رای دادن افزود: این روزها مردم ناراضی هستند و گرفتاری‌های زیادی دارند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

قدردانی از مردم و همه دست اندرکاران برای برگزاری مرحله دوم انتخابات در شرایط کروناییرئیس جمهور برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس را حائز اهمیت عنوان کرد و از همه دست اندرکاران اعم از هیات های اجرایی و نظارت برای برگزاری مطلوب مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در برخی از حوزه های انتخابیه کشور، قدردانی کرد.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

تامین نیازهای دارویی مردم از اولویت های اصلی استرئیس جمهور با اشاره به شرایط سخت اقتصادی کشور ناشی از تحریم های ظالمانه آمریکا و شیوع ویروس کرونا، گفت: در شرایطی که دشمنان با اعمال تحریم های ظالمانه و غیر قانونی خود حتی داروی مورد نیاز مردم را تحریم کرده اند، تامین نیازهای دارویی کشور را اولویت بالایی برخوردار است .
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

رابرت دسترو: شکنجه در زندان‌های جمهوری اسلامی، توهین به مردم ایران استرابرت دسترو: شکنجه در زندان‌های جمهوری اسلامی، توهین به مردم ایران است پیش از این وزیر خارجه ایالات متحده، در پیامی با اشاره به گزارش اخیر عفو بین‌الملل در مورد ایران، آن را آشکارکننده «جزئیاتی از فساد و بیرحمی رژیم و شکنجه زندانیان» دانسته بود.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تظاهرات مردم ادلب در حمایت از ترکیهمردم ادلب سوریه با برگزاری تجمع اعتراضی٬ حملات تروریستی فزاینده علیه نیروهای مسلح ترکیه در ادلب را محکوم کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

روحانی خطاب به همتی: تأمین نیازهای دارویی مردم از اولویت‌های اصلی است- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم - Tasnimروحانی: تامین نیازهای دارویی اولویت اصلی است رئیس‌جمهور در گفت‌وگو با همتی: تامین نیازهای دارویی کشور را اولویت بالایی برخوردار است در زمینه تامین مواد اولیه داروی مورد نیاز کشور، بر اختصاص ارز مورد نیاز در این زمینه تاکید داریم دارو رئیس‌کل بانک مرکزی: طی چند روز گذشته بیش از ۴۲۰ میلیون دلار صرفا برای خرید دارو و مواد اولیه دارو با نرخ ۴۲۰۰ تومان تأمین ارز شده است از ابتدای سال جاری بیش از ۹۰۰ میلیون دلار ارز ۴۲۰۰ تومانی برای واردات دارو و تجهیزات پزشکی تأمین شده است.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

همتی: مصمم به کنترل تورم، پایداری بازارها و تامین ارز برای ملزومات مردم هستیم/اگر برخی اقدامات نمی‌شد، وضع امروز بدتر بود- اخبار پول | ارز | بانک - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimرئیس کل بانک مرکزی نوشت: علیرغم تمام سختی ها مصمم به کنترل تورم و دستیابی به پایداری بازارها و تامین ارز برای ملزومات مردم به عنوان اولویتهای اصلی هستیم.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »