مردم معترض مجروحان را یاری می‌کنند

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سپاه و بسیج با اتوبوس نیرو می‌آورد و با همان اتوبوس‌ها بازداشتی‌ها را می‌برد. اخبار_ایران اعتراضات_سراسری سقوط_هواپیمای_اوکراینی شهروندخبرنگار ایران‌وایر:

تهران یکشنبه ۲۲ دی ۸ شب/ تقاطع آزادی و استاد معینفتانه، شهروندخبرنگار ایران‌وایر در پیامی صوتی می‌گوید: با خواهرم برای احترام به جانباختگان هواپیمای اوکراینی مانند مابقی مردم به خیابان رفته بودیم. میدان انقلاب تا آزادی مملو از آدم بود. انقدر نیرو آورده بودند که برای بازداشت هر کدام از ما چند نفر می‌توانست باشد. بدون اینکه شعاری بدهیم در حال قدم زدن بودیم که یکی از نیروهای امنیتی با لگد من را زد، تفنگش را مسلح کرد و روی شکمم گذاشت، گفت: نری شلیک می‌کنم.

همین طور در خیابان به همه با تفنگ‌های ساچمه‌ای شلیک می‌کردند. قبل از این اتفاقات در پیاده رو نرسیده به کارگر موتوری‌های بسیج شروع به شلیک به مردم با تیرهای پلاستیکی کردند، یک پسر جوانی جلوی من بود که از ترس او را کشیدم جلو و پشت سرش پنهان شدم تیر به پای او خورد، امروز جوان‌های زیادی در مسیر انقلاب به آزادی جلوی چشمم کتک و تیر خوردند.این گزارش را «مازیار» از تهران تهیه و ارسال کرده است. مازیار می‌گوید مردم را با تفنگ ساچمه‌ای می‌زدند. صدای شلیک تیر جنگی هم می‌آمد.

سپاه و بسیج با اتوبوس نیرو می‌آورد و با همان اتوبوس‌ها بازداشتی‌ها را می‌برد. مردم نسبت به اعتراضات آبان ماه بیشتر و شجاع‌تر برخورد می‌کنند، در چند ساعت گذشته هرجا نیروی انتظامی بوده خطاب به آنها شعار داده‌اند؛ «نیروی انتظامی حمایت حمایت» اما این خواسته را از نیروهای سپاه و بسیج نداشته‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

نه من مسلمان نیستم، و افتخار می کنم که پیرو شیطان نیستم۰

یاد علی افتادم که تا رکابش را خون می گرفت. اینها هم پیروان علی اند. چه انتظاری بجز این می‌توان از فرزندان شیطان داشت.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مردم معترض در خیابان‌ها خواستار استعفای خامنه‌ای شدند؛ واکنش به نقش سپاه در سقوط هواپیما🔺مردم معترض در خیابان‌ها خواستار استعفای خامنه‌ای شدند؛ اعتراضات مردمی در پی اعتراف به سرنگونی هواپیمای_مسافربری با موشک سپاه ⚡️مردم معترض در چند نقطه از جمله مقابل دانشگاه امیرکبیر و دانشگاه شریف علیه رهبر جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران شعار دادند. خط جريان_سازي_ رسانه ايي كه طي ٣ روز اخير به اون اشاره مي كردم الحمدالله معلوم شد! سپاه ضامن امنيت كشور است و ما از آن حمايت مي كنيم! رهبرانقلاب حكيم انقلاب دژ تسخير ناپذير اين كشور است! حضور چند ده نفر را به مردم تعبير نكنيد! رسانه_ دروغ_پراكني_وهابي پست مادام العمر در ایران نمی خواهیم. حال چه رهبر چه هر شخص دیگر. مسیر عزاداری تعیین کنید، از بیت المال میلیاردها تومن هزینه بیلبورد و سیاهپوش کردن شهرها کنید، بچه مدرسه ای ها رو به زور مشکی پوش کنید، رسانه ها رو بیست و چهارساعته وادار به روضه خوانی کنید، شهرها رو تعطیل کنید...عزای ملیست، نیست؟آهان این ها آدم عادی بودن! اوکی پس خطای انسانی بوده
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مردم لیبی آغاز آتش‌بس را جشن گرفتنددر پی آغاز آتش‌بس در لیبی که با فراخوان مشترک ترکیه و روسیه صورت گرفت، مردم در طرابلس به خیابان ها ریخته و جشن و پایکوبی کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نامه مهناز افشار به دختر قاسم سلیمانی:‌ تفنگت را زمین بگذار و به مردم بپیوند🔺نامه مهناز افشار به دختر قاسم سلیمانی:‌ تفنگت را زمین بگذار و به مردم بپیوند ⚡️مهناز_افشار از بازیگران سینما،‌ در پیامی به دختر قاسم_سلیمانی از او خواسته «تفنگ» را زمین بگذارد و به مردمی بپیوندد که «انتقام گیرنده‌ای ندارند». این با پول خون مردم بزرگ شده ،از این دیو صفت میخوای برگرده به مردم؟ تو برو به دادن مشغول باش مهناز مهناز خانوم چرا چرت میگی ؟ ازت نا امید شدم ! یه درصد فکر کن تفنگش را زمین انداخت ! این میاد امثال شما رو هم بکشه !
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واکنش آموزش و پرورش به انتقال دانش‌آموزان معترض در آبان ماه به کانون اصلاح و تربیتمدیرکل دفتر حقوقی و حمایت قضایی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اقدامات آموزش و پرورش برای رسیدگی به بحث رسیدگی به دانش‌آموزان اعتراضات آبان ماه که به کانون اصلاح و تربیت منتقل شده‌اند، گفت: آموزش و پرورش در این حوزه از جهت قانونی با مسئولیت یا تکلیفی مواجه نیست. آنچه آموزش و پرورش را متقاعد و متمایل می‌کند تا برای پیگیری مسائل دانش آموزی ورود کند موضوع تضمین حق آموزش این افراد است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اجتماع مردم مقابل دانشگاه‌های امیرکبیر، شریف و تهرانهمدردی با کشته‌شدگان هواپیمای اوکراینی | حضور زیاد مردم موجب شده است تا جمعیت به سمت چهارراه ولیعصر حرکت کنند.جمعیت از تقاطع خیابان طالقانی و حافظ تا تقاطع انقلاب حافظ و به سمت چهارراه ولیعصر در حرکت است و هر لحظه بر تعداد آنان افزوده می‌شود ملت رو اسکل کردید الان؟ همدردی؟! از اعتبار افتادی ایرنا جان از چشم هم افتادی ایرنا جان رسانه نباید دروغ بگه این جز آموزش های اولیه ی حوزه ی کاریتونه ولی خب چی تو این خرابه درسته ک شما درست باشی اخه چقد دروغ مجبوری؟؟؟
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

همدردی دانشجویان و مردم با خانواده جانباختگان هواپیمای اوکراینیدانشجویان دانشگاه‌های تهران، امیرکبیر، شریف و ... در ابراز همدردی با خانواده جانباختگان سقوط هواپیمای مسافربری بوئینگ ۷۳۷ و جانباختن تعدادی از دانشجویان و دانش‌آموختگانی که از مسافران این هواپیما بودند مقابل دانشگاه صنعتی امیرکبیر(پلی‌تکنیک تهران) تجمع کردند. مرگ بر دیکتاتور شما چه مادرجنده هایی هستید مرگ بر خامنه ای
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »