مردم به نازل‌های سوخت دست نزنند

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سنندج - ایرنا - مدیر روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا، صاحبان خودروها برای حفظ سلامت و دیگران از دست زدن به نازل‌ جایگاه‌های سوخت خودداری کرده و این کار را به متصدیان مربوطه واگذار کنند.

یدالله زندی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هنوز فرهنگ واگذاری کار سوخت‌گیری به پمپ چی‌ها در جامعه ما آنطور که باید نهادینه نشده و صاحبان خودروها خود بر انجام این کار تاکید و اصرار دارند.

زندی از عرضه دستکش رایگان در جایگاه‌های عرضه بنزین شهر بانه به رانندگان مراجعه کننده برای دریافت سوخت خبر داد و تاکید کرد: امیدواریم فرهنگ واگذاری کار سوختگیری به متصدیان مربوطه در پمپ‌ بنزین‌ها در این استان و کشور نهادینه شود. در حال حاضر ۷۷ جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی و ۵۲ باب جایگاه سی ان جی در استان کردستان به شهروندان خدمات می‌دهند.

تعداد موارد مشکوک خیلی بیشتر از آن چیزی است که نتایج آزمایشگاهی به عنوان مبتلا به کووید ۱۹ نشان می‌دهد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

🤣🤣🤣🤣

دقیقاً چطوری باید بنزین بزنن اونوقت ؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اردوغان: به درخواست مردم سوریه به این کشور رفتیم- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimاردوغان: به درخواست مردم سوریه به این کشور رفتیم دیروز با پوتین صحبت کردم و به او گفتم که از جلو راه ما کنار برود و ما و دولت سوریه را تنها بگذارد ما آنچه را باید انجام می‌دهیم در سوریه به دنبال نفت یا چیز دیگری نیستیم اره همه برن کنار که تو تفکرات تجاوزکارانه و کشورگشایی رو‌ادامه بدی به دنبال امپراتوری💤 اینجا اونجا همه جا این پشتش به ناتو گرمه و فکر می‌کنه روسیه کوتاه میاد که البته خیلی هم اشتباه نمی‌کنه، ولی روسیه اگر یکم جلوش سفت وایسه ناتو از خداشه شخص اردوغان رو هرچه زودتر کله‌پا کنه.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

ایران: شمار مبتلایان به کرونا به 388 نفر و تعداد قربانیان به 34 نفر افزایش یافتایران: شمار مبتلایان به کرونا به 388 نفر و تعداد قربانیان به 34 نفر افزایش یافت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مردم نشان دادند به تفکر اصلاح‌طلبی اعتقاد دارندنجفقلی حبیبی گفت: متاسفانه آمار پایین 41 درصد مشارکتی که در پایان انتخابات به ثبت رسید، نشان می‌دهد مردم از شرایط ناراضی هستند. از همین رو لازم است مسئولان همه‌ی توان‌شان را به کار گیرند تا این بی‌اعتمادی و دلسردی رفع شود.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

ترامپ خطاب به مردم افغانستان: از فرصت صلح استفاده کنیدوی ابراز امیدواری کرد که امضای این توافق‌نامه یک گام قوی در مسیر پایان دادن به جنگ در افغانستان و خروج نیروهای آمریکایی از این کشور باشد. اميد وارم امنيت فرا گير در افغانستان عزيز بر قرا ر گردد . مردم شريف ما هم احساس مسئوليت كنند در قبال اين سر زمين . اتحاد و همبستگي خودرا حفظ و قوي كنند آنهاي كه موانع را سر راه قرار ميدهند را اجازه ندهيد . حالا یکی نیست از این ترامپ ولاغ سوال کدام صلح؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمله مردم خشمگین به درمانگاهی در بندرعباسالان مشکل مردم اینکه چرا اونارو نگه داشتن ؟‌یا نگرانی رسیدگی هستن ؟ یا چی نفهمیدم دیگه‌ آتیش زدن چیه! یکی به داد ایرانیایی که تو مرز ترکیه و یونان دارن از دو طرف کتک میخورن برسه آخه این چه کاریه؟؟؟ اون بیچاره هایی که مبتلا شدن چه گناهی کردن مگه؟ اگر خودتون مریض شدین، کجا باید رجوع کنید؟ یه مقدار منطقی باشید لطفا
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا مصرف مرغ را افزایش داد/ مردم به ذخیره‌سازی روی آورده‌اند/ مشکلی در تامین نداریمنایب رئیس کانون انجمن صنفی مرغداران کشور از افزایش تقاضا برای خرید مرغ خبر داد و گفت: در پی انتشار خبر شیوع ویروس کرونا در کشور مردم اقدام به‌ خرید و ذخیره سازی مرغ جهت مصارف روزانه با توجه به محدودیت های ایجاد شده جهت خروج از منزل کرده‌اند که منجر به افزایش موقت تقاضای آن در بازار شده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »