مردم کسانی را که امروز حرف‌های پوپولیستی و انتخاباتی می‌زنند، قبلا پس زده‌اند/ جامعه به خوبی می‌داند مشکل از کجاست

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 53%

واعظی در گفت‌وگو با ایلنا: مردم کسانی را که امروز حرف‌های پوپولیستی و انتخاباتی می‌زنند، قبلا پس زده‌اند/ جامعه به خوبی می‌داند مشکل از کجاست

ایران اخبار, ایران سرفصلها

محمود واعظی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ و دیدگاه برخی از جریان‌ها مبنی بر اینکه حضور حداقلی و بعضاً ۳۰ درصدی مردم را پای صندوق‌های رای مطرح می‌کنند، گفت: افرادی که چنین حرف‌هایی می‌زنند پایگاه اجتماعی ندارند و برایشان هم انتخابات مهم نیست. این اشخاص معنی انتخابات را نمی‌دانند و درک نکرده‌اند که برگزاری انتخابات با مشارکت بالا، به انسجام و وحدت بیشتر در کشور می‌انجامد.

واعظی با بیان‌ این‌که معمولاً یک انتخابات نرمال با حضور ۵۰ درصدی مردم برگزار می‌شود، اظهار داشت: نمی‌خواهم بگویم ۱۰۰ درصد مردم پای صندوق‌های رای می‌آیند؛ در هیچ کجای دنیا چنین اتفاقی رخ نمی‌دهد. معمولاً در سایر کشورها ۵۰، ۶۰ و یا ۷۰ درصد مردم پای صندوق‌های رای می‌آیند و هیچ کجا حضور صد درصدی مردم پای صندوق‌های رای اتفاق نمی‌افتد.

وی با بیان این‌که مطرح کردن چنین مباحثی در واقع تطهیر آمریکا است، اظهار داشت: طی سه سال گذشته با فشاری که آمریکا بر مردم آورده روزهای سختی را پشت سر گذراندیم و کسانی که این امر را نادیده می‌گیرند، کار خطرناکی را شروع کرده‌اند؛ چراکه مردم به خوبی می‌دانند مشکل از کجاست و چه جنگی در کشور وجود دارد. رئیس دفتر رئیس‌جمهور خاطر‌نشان کرد: برخی از افراد که امروز حرف‌های پوپولیستی و انتخاباتی می‌زنند، طی ۴، ۸ و ۱۲ سال قبل کاندید بوده‌اند و همین حرف‌ها را هم زده‌اند اما مردم پس‌شان زده‌اند چرا که به عاقبت این حرف‌های بی‌پایه و اساس توجه نمی‌کنند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مشکل ازشماست،هفت سال وده مادنبال ابرقلدرجهان موس موس کردیدو به ملت درباره همه چیزدروغ گفتید حتی بنزین، بعدشم گفتیدکه صبح جمعه خبردار شدید،الان توی این دوماه باقیمانده پوپولیست شناس شدید؟شعار حل صدروزه مشکلات اقتصادی،پوپولیستی نبود؟گردش چرخ سانتریفیوژ و اقتصاد باهم پوپولیستی نبود؟

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دولت مردم عادی را هم فراموش کرده «ما که معتادیم»؛ پای صحبت معتادان به مواد مخدر
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

وظیفه هر حکومتی است که زندگی توام با آرامش را برای مردم خود فراهم کنددادستان کل کشور با بیان اینکه وظیفه هر حکومتی است که زندگی توام با آرامش و آسایش را برای مردم خود فراهم کند، گفت: شاهد هستیم که به خاطر تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم و برخی سوء مدیریت‌ها مردم ما اکنون با مشکلات متعدد معیشتی و اقتصادی مواجه هستند و این زیبنده نظام ما نیست. آرامش وقتی بود که هر بی سروپایی دادستان کشور نبود.وقتی آرامش داشتیم که آخوند دوزاری فقط در مساجد بود چقدر جالب ۴۳ سال هستش زندگی مردم رو سیاه کردین. رای_بی_رای نه_به_جمهوری_اسلامی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حقوق مردم چقدر افزایش داشته که نرخ تاکسی را ۳۵ درصد اضافه کردند؟حقوق کارگرا 39%
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

«ایران اولین کشوری که واکسن کرونا را به مردم خود می‌فروشد» | DW | 19.04.2021سخنان برخی مسئولان و اطلاعیه هلال_احمر ایران مبنی بردسترسی زودتر آندسته از مردم که پول خرید واکسن کرونا را دارند، با واکنش تندی روبرو شد. منتقدین می‌گویند «ایران نباید اولین کشوری شود که واکسن را به مردم خود می‌فروشد». حرف چرت نزنید یک ریال هم نمی گیرند. باز هم رکورد دیگری از اولین شدن در بی‌کفایتی! انگار داریم در یک گرداب زندگی میکنیم! هرج و مرج و بی نظمی! اصلاً معلوم نیست چه خبر هست.... متاسفم! 😐😔🤢 این حرومزاده ها همیشه دستشون تو جیب ملت بوده‼️🤨
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

نود و سومین مراسم اهدای جوایز اسکار؛ سال «اولین»‌ها و کسانی که تاریخ‌ساز شدندنود و سومین مراسم اهدای جوایز اسکار، به صورتی متفاوت برگزار خواهد شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

هفت تپه «آزاد» شد!/ چه کسانی ما را یاری کردند؟کعب عمیر مسیر طولانی خلع ید را تشریح می‌کند و می‌گوید: می‌توانیم با خیال آسوده بگوییم «هفت تپه بالاخره آزاد شد.» باید به افکار عمومی توضیح داده شود که مرجع قانونی این «مصادره»چیست. ۱- وقوع جرم به هنگامِ خصوصی سازی و ابطال معامله؟ ۲- ناتوانی مالک درعمل به تعهدات؟ ۳- حیف و میل اعتبارات ارزی؟ ۴- وجود شاکیان خصوصی؟ ۵- فساد دارای تالی افساد؟ ۶- نادیده گرفت حقوق کارگران (از کی تا حالا؟) ۷-...
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »