مردم سال ۹۷ مقاومت نمی‌کردند، امروز آمریکا شکست نمی‌خورد/ همیشه به فرهنگ عاشورا نیاز داریم/ در این دولت برق بیش از ۳۰ میلیون نفر مجانی شد

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

روحانی در جلسه هیأت دولت: اگر مردم سال ۹۷ مقاومت نمی‌کردند، امروز آمریکا شکست نمی‌خورد/ همیشه به فرهنگ عاشورا نیاز داریم

رئیس‌جمهور گفت: امروز آمریکا در صحنه‌های بین‌المللی شکست پشت شکست را تحمل می‌کند؛ که این به واسطه تحمل و مقاومت مردم بود. اگر ملت ما خودش را سال ۹۷ باخته بود و می‌گفت نمی‌توانم مقاومت و توان دشمن از من بالاتر است، امروز پیروزی نداشتیم.

وی تاکید کرد: واقعه کربلا از یک واقعه درون دینی بیشتر است، شهادت امام حسین صرفا برای احیای اسلام نیست و قدمی بالاتر است ، امام حسین گفت که چه طور من صبر کنم در حالی که باطل درحال بالا رفتن از حق است. رئیس دولت گفت: امروز آمریکا در صحنه‌های بین‌المللی شکست پشت شکست را تحمل می‌کند؛ که این به واسطه تحمل و مقاومت مردم بود. اگر ملت ما خودش را سال ۹۷ باخته بود و می‌گفت نمی‌توانم مقاومت و توان دشمن از من بالاتر استریال امروز پیروزی نداشتیم.

رئیس‌جمهور با بیان اینکه در شرایط تحریم شدید، امسال بالاترین افتتاح‌ها را در تاریخ دولت و حتی در مقایسه با دولت‌های دیگر داشته‌ایم، گفت: از اول فروردین تاکنون ۲۱ افتتاح عظیم و بزرگ داشتیم که یک افتتاح آن در هفته اخیر ۴.۷ میلیارد دلار بود این نشان می‌دهد کار بزرگی در کشور در حال انجام است. در شرایطی که تحت سخت‌ترین تحریم هستیم آرزوی ۴۲ ساله انقلاب را برآورده کرد‌ه‌ایم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روحانی: در زمینه نفت و گاز شرمسار مردم ایران نیستیمروحانی: در زمینه نفت و گاز شرمسار مردم ایران نیستیم یادگاری بزرگی در گاز را برای دولت آینده گذاشتیم تولید نفت از میادین مشترک نفتی از ۷۰ هزار بشکه به ۴۰۰ هزار بشکه افزایش یافته اگر این خبیث در آمریکا بر سر کار نبود از این میزان هم بیشتر استخراج داشتیم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اعتماد 98 درصدی مردم به مسئولان در ابتدای انقلاب به شدت افت کرده استاحمد خرم گفت: متاسفانه هر چقدر که از اول انقلاب دورتر شدیم، با افول اخلاق عمومی و اخلاق حرفه‌ای مواجه هستیم که این شکننده مدیریت است. نظرسنجی‌های رسمی نشان از این دارد که اعتماد 98 درصدی مردم به مسئولان در ابتدای انقلاب به شدت افت کرده است.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

عکس روز: اثر هنری 'مردم کف خیابان' | DW | 25.08.2020اثر هنری 'مردم کف خیابان' مخالفان لوکاشنکو در مینسک (بلاروس) نور تلفن‌های همراهشان را روشن کردند و آن را در فضا به حرکت در آوردند. عکاس هم عدسی دوربین را مدتی طولانی‌تر باز نگه داشت و بدین‌گونه حلقه‌هایی نورانی بر گرد سر معترضان ساخته شد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

وقوع بیش از ۲۰۰۰ فقره حریق در جنگل‌ها و مراتع طی سال جاریوقوع بیش از ۲۰۰۰ فقره حریق در جنگل‌ها و مراتع طی سال جاری رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور: در ۵ ماهه سال جاری بیش از ۲۰۰۰ فقره حریق در جنگل‌ها و مراتع رخ داده که حدود ۹۹ درصد آن‌ها در کمتر از یک روز اطفا شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رکورد پرش طول بانوان ایران پس از ۴۵ سال شکسته شدریحانه مبینی در جریان مسابقات جایزه بزرگ دوومیدانی که امروز(دوشنبه) در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب در حال برگزاری است، با ثبت رکورد ۶ متر و ۱۷ سانتی متر رکورد پرش طول ایران را بعد از ۴۵ سال شکست
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

توقف واردات گاز عراق از ایران تا ۵ سال دیگرتوقف واردات گاز عراق از ایران تا ۵ سال دیگر وزیر نفت عراق اعلام کرد عراق رسیدن ظرفیت تولید نفت به هفت میلیون بشکه در روز در مقایسه با پنج میلیون بشکه در روز فعلی و توقف مشعل سوزی و واردات سوخت از ایران تا سال ۲۰۲۵ را هدف گرفته است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »