مردم از اساس انقلاب و نظام گله‌ای ندارند/ انتقاد مردم به مدیریت حاکمان در حوزه اجرا است/ تحریم‌ها باعث شد بخشی از صنعت ما بهتر از قبل به راه بیفتد

10/02/2021 03:39:00 ب.ظ

نماینده سنقر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تحریم ها باعث شد بخشی از صنعت ما بهتر از قبل به راه بیفتد و کارآیی را بیشتر کند.

ایلنا, امام خمینی (ره)

حسینی‌کیا در گفت‌وگو با ایلنا : مردم از اساس انقلاب و نظام گله‌ای ندارند/ انتقاد مردم به مدیریت حاکمان در حوزه اجرا است/ تحریم‌ها باعث شد بخشی از صنعت ما بهتر از قبل به راه بیفتد

نماینده سنقر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تحریم ها باعث شد بخشی از صنعت ما بهتر از قبل به راه بیفتد و کارآیی را بیشتر کند.

نماینده سنقر در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: اخلاص امام، حضور روحانیت، حضور مردم مومن و متدین آگاه و جوانان بصیر و ولایت مدار از جمله عواملی هستند که باعث تداوم انقلاب در طول این ۴ دهه شده است.وی ادامه داد: حرف امام عزیز و نفس مسیحایی ایشان آنقدر ارزشمند بود که به محض اینکه در زمان جنگ سخنی می‌گفتند ۱۰۰ هزار نفر جوان راهی جبهه‌ها می‌شدند و باید گفت همین امر خودش به حفظ نظام و انقلاب کمک کرده است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: امروز هم خلف صالح امام‌مان؛ رهبر معظم انقلاب همان راه و روشی را می‌روند که ایشان بنیان نهادند. رهبر انقلاب بر روی اصل‌هایی همچون اسکتبار ستیزی، خدمت به مردم، یاری مظلومان که همان آرمان های مطرح شده در  شعار انقلاب اسلامی است ایستاده اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

روز ۱۸ اعتراضات ایران؛ تشکر قالیباف و رئيسی از خامنه‌ای همزمان با ادامه تجمعات اعتراضی

ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف صبح روز سه‌شنبه در صحبت‌های خود در مجلس شورای اسلامی از علی خامنه‌ای تشکر کردند و مواضع رهبر جمهوری اسلامی را هوشمندانه خواندند ادامه مطلب >>

حسینی کیا گه خورد! نظام از اساس مشکل داره و مشکلش هم استبدادرای و فساد راس کار است!

درخواست جمعی از نمایندگان از قالیباف برای رسیدگی به «تغییرات بودجه بعد از تصویب»بیش از۱۰۰ نماینده مجلس در نامه‌ای خطاب به رییس مجلس با طرح این ادعا که ارقام جداول بودجه و برخی تبصره‌ها بعد از تصویب مجلس، تغییرات گسترده کرده، آن را رکوردی جدید در عدم تمکین به قانون آیین نامه و ایجاد رانت برای چند نفر عنوان کرده و خواستار اقدام رییس مجلس در این زمینه شدند.

عددنما| چند درصد از مردم به زدن واکسن ایرانی کرونا تمایل دارند؟بر اساس نتایج یک نظرسنجی، 59 درصد ایرانی‌ها تمایل به زدن واکسن ایرانی کرونا دارند؛ یعنی از هر 10 شهروند بالای 18 سال، تقریبا 6 نفر حاضر است واکسن ایرانی دریافت کند.

عذرخواهی وزیر خارجه ایران از مردم؛ ظریف به صدر پیشنهادهای اصلاح‌طلبان برای نامزدی رییس‌جمهوری رفتساعاتی پس از انتشار متن عذرخواهی وزیر خارجه ایران از مردم ایران و «عاشقان سردار سلیمانی» به دلیل آن چه که او «پخش برداشت و تحلیل تلخ» خود از «یک برهه تاریخی» تعبیر کرده، سخنگوی جبهه اصلاحات ایران اعلام کرد که نام محمد جواد ظریف در صدر اسامی پیشنهاد شده برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری قرار دارد. Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more. وزیر خارجه یک مملکت حق یک ربع حرف زدن را ندارد! ظریف در یک کلمەگفت درایران قدرت دست سپاه است وسپاه هم دست روسهااین افشاگری برای انسانهای احمق کەفکر میکردندسران رژیم درستراتیژی وتصمیمهایشان مستقل هستندنیاز مبرم بود.راجع بە عذرخواهی هم فکر نکنم دردشودوا کنەسرنوشتش سرنوشت رفسنجانی خواهدبودچون اینا بە بجەهای خودشون هم رحم نکردەاند

سربازان ترکیه به حمایت از مردم سوریه در مقابل تروریست‌ها ادامه می‌دهندوزارت دفاع ترکیه با انتشار توییتری بر تداوم حمایت نیروهای مسلح کشور از مردم سوریه در مقابل حملات تروریستی تاکید کرد. - خبرگزاری آناتولی تف به روی هرچی دروغگوعه آره جون ننتون شما بیشتر از نفت سوریه حمایت می کنید انسان باشید دروغ نگویید.

فوکوشیما ۱۰ سال پس از فاجعه؛ مردم منطقه به شهرهایشان باز می گردندیکی از ساکنان منطقه می گوید: «وقتی به اوکوما برگشتم، واقعا هیچ چیزی وجود نداشت، فقط پناهگاهها و فروشگاههای موقتی برپا بودند. اما در حال حاضر ساختمان‌های بزرگی ساخته شده‌اند.» Spotlight

سیدجواد حسینی‌کیا در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره سالگرد انقلاب اسلامی و مولفه‌هایی که باعث تداوم این انقلاب بیش از ۴۰ سال شده است، گفت: آن چیزی که باعث به وجود آمدن انقلاب اسلامی شد وحدت و همدلی مردم برای رسیدن به آرمان‌هایی بود که خواستار اجرایی شدنش در کشور بودند و در رأس این خواسته امام عظیم الشأن قرار داشتند.به گزارش ایسنا، در نامه جمعی از نمایندگان خطاب به قالیباف آمده است: «جناب آقای دکتر قالیباف  ریاست محترم مجلس شورای اسلامی سلام علیکم ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما در ماه مبارک رمضان؛ همانطور که مستحضرید یکی از شعارهای مجلس یازدهم شفافیت بوده است..Aa ساعاتی پس از انتشار متن عذرخواهی وزیر خارجه ایران از مردم ایران و «عاشقان سردار سلیمانی» به دلیل آن چه که او «پخش برداشت و تحلیل تلخ» خود از «یک برهه تاریخی» تعبیر کرده، آذر منصوری، سخنگوی جبهه اصلاحات ایران اعلام کرد که نام محمد جواد ظریف در صدر اسامی پیشنهاد شده از سوی اعضای این جبهه برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ قرار دارد.

  نماینده سنقر در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: اخلاص امام، حضور روحانیت، حضور مردم مومن و متدین آگاه و جوانان بصیر و ولایت مدار از جمله عواملی هستند که باعث تداوم انقلاب در طول این ۴ دهه شده است. وی ادامه داد: حرف امام عزیز و نفس مسیحایی ایشان آنقدر ارزشمند بود که به محض اینکه در زمان جنگ سخنی می‌گفتند ۱۰۰ هزار نفر جوان راهی جبهه‌ها می‌شدند و باید گفت همین امر خودش به حفظ نظام و انقلاب کمک کرده است. شفافیت ضمن آنکه امری مطلوب است اما در برخی حوزه‌ها مهم‌تر و ضروری‌تر می‌نماید. این نماینده مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: امروز هم خلف صالح امام‌مان؛ رهبر معظم انقلاب همان راه و روشی را می‌روند که ایشان بنیان نهادند. رهبر انقلاب بر روی اصل‌هایی همچون اسکتبار ستیزی، خدمت به مردم، یاری مظلومان که همان آرمان های مطرح شده در  شعار انقلاب اسلامی است ایستاده اند. حساسیت مجلس یازدهم بر شفافیت تصویب بودجه در مجلس به حدی است که رئیس سابق کمیسیون تلفیق در مجلس دهم را مستحق نشستن بر کرسی نمایندگی مردم ندانست و اهم ایرادات وارده از سوی نمایندگان محترم هم عدم شفافیت عملکرد ایشان در تنظیم ردیف‌ها و جداول بودجه بود. وی ادامه داد: به هنگام انقلاب ما شعار دادیم نه شرقی و نه غربی، جمهوری اسلامی؛ یعنی وابسته به هیچ کدام از ابر قدرت های شرق و غرب نخواهیم بود و امروز هم مشاهده می‌کنید که علی‌رغم تحریم و مشکلات مردم به روی پای خودشان ایستاده اند و سختی ها را تحمل می‌کنند.» Une publication partagée par Javad Zarif (@jzarif_ir) آقای ظریف، در بخش‌هایی از این فایل صوتی از اختلاف نظر خود با فرمانده وقت سپاه قدس ایران پرده برداشته بود و تاکید کرده بود که اجرای برخی دستورهای قاسم سلیمانی، که در جریان حمله پهپادی آمریکا در عراق کشته شد، موجب هزینه‌کرد دیپلماسی برای پیشبرد اهداف به تعبیر او «میدان» شد و برخی تصمیم‌های آقای سلیمانی به ویژه در جنگ سوریه که با القائات روسیه صورت گرفت، موجب زمینگیر شدن قوای زمینی ایران در این کشور شد.

حسینی کیا در پاسخ به سوالی مبنی بر این که چه عواملی به حفظ انقلاب در ادامه کمک خواهد کرد اظهار داشت: مردم برای حفظ این انقلاب از جان و مال فرزندانشان گذشته‌اند و قطعا به اصل انقلاب پایبند هستند  اگر گله ای امروز  وجود دارد به مسئولان است. اما آنچه اتفاق افتاد نه تنها این انتظار را محقق نکرد بلکه نمره‌ای به مراتب کمتر از سال‌های قبل در شفافیت و قانونمداری کسب نمود. وی گفت: شاید به تراز انقلاب نتوانستیم یک مدیر کار آمد تربیت کنیم و همین امر هم باعث گلایه مردم شده است، آن‌ها امروز بیان می‌کنند ما از اساس انقلاب و نظام گله‌ای نداریم آن چیزی که نسبت به آن نقد و انتقاد داریم مدیریت حاکمان در حوزه اجرا است که در برخی از حوزه‌ها آن طور که باید خوب عمل نکرده‌اند و باعث بروز مشکلاتی شده است. نماینده سنقر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مردم مشاهده می‌کنند برخی از افراد خلاف آن چه که از خودشان گفته‌اند در طول این سالیان ظاهر شده اند؛ یکی اختلاس می‌کند، یکی دزدی می‌کند یکی متهم به فساد می شود. بررسی جداول بودجه حاکی از تغییرات گسترده ارقام و اعداد نسبت به جدول ارائه شده از سوی دولت است که در صحبت با اعضای کمیسیون تلفیق مشخص شد که جداول صرفاً توسط یک یا چند نفر و در نهایت با تایید رییس کمیسیون تلفیق و چند روز پس از رای‌گیری لایحه در صحن مجلس در ۹۹/۱۲/۲۹ نهایی شده است. باید به مردم حق بدهیم که با وجود چنین مواردی گلایه مند باشند. وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر این که در طول ۴۰ سال گذشته چه اتفاقاتی بعداز انقلاب در کشور رخ داده و باعث پیشرفت نظام و کشور شده است، بیان کرد: امروز به بخش خدمات در مناطق محروم و روستایی نگاه کنیم، زیر ساخت ها را مشاهده می‌کنیم که در زمان قبل از انقلاب چه بوده و امروز چه شده است؟ قطعا در ارائه خدمات فراوان کار شده است. و متاسفانه بر اساس اخبار مستند، این تغییرات محدود به ارقام جداول نشده بلکه حتی تغییرات کلی در تبصره ها و جداول داخل آنها و تصحیح بندها بر اساس اشکالات شورای نگهبان را نیز شامل شده است. انتشار فایل صوتی ظریف؛ عمق اختلافات درون حاکمیت از دیپلماسی تا «میدان» در حالی که برخی تحلیلگران معتقدند که بخشی از انگیزه منتقدان اصولگرای او ناشی از رقابت‌های انتخاباتی و تلاش برای حذف او به عنوان نامزد احتمالی اصلاح‌طلبان در انتخابات ریاست جمهوری است، آذر منصوری، سخنگوی جبهه اصلاحات ایران روز یکشنبه با انتشار فهرست اسامی ۱۴ داوطلب انتخابات ریاست جمهوری که از سوی اعضای مجمع عمومی این نهاد پیشنهاد شده، اعلام کرد که نام محمد جواد ظریف بیش از سایر نامزدهای احتمالی پیشنهاد شده است.

حسینی کیا یادآور شد: بعداز انقلاب کشور بحران های زیادی را پشت سرگذاشته است زمانی جنگ داشتیم و بعداز آن هم تحریم‌های ظالمانه را بر ما وضع کردند اما باز مردم پای انقلاب ایستادند . وی تاکید کرد: ما نیازمند تدبیر بهتر مسئولین امر هستیم تا بتوانیم از بحران ها عبور کنیم. نکته دوم رعایت شأن مجلس است. انقلاب مانند سنگ‌های رودخانه ها است و افراد که می‌خواهند انقلاب نباشد مانند کف روی رودخانه هستند که می‌آیند و می‌روند. ترامپ آمد برای انقلاب ما خط و نشان کشید ، اما امروز او به زباله دان تاریخ پیوسته است و انقلاب ما محکم و پا برجا ایستاده است. اینها همه در حالی است که این مجلس اصلاح ساختاری بودجه را در صدر اهداف خود اعلام نموده و عدم شفافیت و شیوه تایید بودجه در مجالس قبل، بارها توسط شخص جنابعالی و رئیس محترم کمیسیون تلفیق به نقد کشیده شده است. این نماینده مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: تحریم ها باعث شد بخشی از صنعت ما بهتر از قبل به راه بیافتد و کارآیی را بیشتر کند. هم‌رسانی این مطلب:.

  وی در انتها اظهار داشت: برای حفظ این انقلاب به وحدت،همدلی، ولایت مداری و تربیت کادر متخصص نیاز داریم. از جنابعالی انتظار داریم نسبت به این امر، اهتمام لازم از سوی شما مبذول و تصمیمات لازم اتخاذ گردد. لینک کوتاه .