ایلنا, امام خمینی (ره), سالگرد انقلاب اسلامی

ایلنا, امام خمینی (ره)

مردم از اساس انقلاب و نظام گله‌ای ندارند/ انتقاد مردم به مدیریت حاکمان در حوزه اجرا است/ تحریم‌ها باعث شد بخشی از صنعت ما بهتر از قبل به راه بیفتد

نماینده سنقر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تحریم ها باعث شد بخشی از صنعت ما بهتر از قبل به راه بیفتد و کارآیی را بیشتر کند.

10/02/2021 03:39:00 ب.ظ

حسینی‌کیا در گفت‌وگو با ایلنا : مردم از اساس انقلاب و نظام گله‌ای ندارند/ انتقاد مردم به مدیریت حاکمان در حوزه اجرا است/ تحریم‌ها باعث شد بخشی از صنعت ما بهتر از قبل به راه بیفتد

نماینده سنقر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تحریم ها باعث شد بخشی از صنعت ما بهتر از قبل به راه بیفتد و کارآیی را بیشتر کند.

نماینده سنقر در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: اخلاص امام، حضور روحانیت، حضور مردم مومن و متدین آگاه و جوانان بصیر و ولایت مدار از جمله عواملی هستند که باعث تداوم انقلاب در طول این ۴ دهه شده است.وی ادامه داد: حرف امام عزیز و نفس مسیحایی ایشان آنقدر ارزشمند بود که به محض اینکه در زمان جنگ سخنی می‌گفتند ۱۰۰ هزار نفر جوان راهی جبهه‌ها می‌شدند و باید گفت همین امر خودش به حفظ نظام و انقلاب کمک کرده است.

شهادت سرباز دهه هشتادی با ضربات چاقوی یک شرور + عکس- اخبار پلیس - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnim سرکوب تجمعات اعتراضی در تهران؛ شعار «مرگ بر دیکتاتور» در حمایت از خوزستان جلال ستاری، نویسنده و اسطوره‌شناس ایرانی درگذشت | DW | 31.07.2021

این نماینده مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: امروز هم خلف صالح امام‌مان؛ رهبر معظم انقلاب همان راه و روشی را می‌روند که ایشان بنیان نهادند. رهبر انقلاب بر روی اصل‌هایی همچون اسکتبار ستیزی، خدمت به مردم، یاری مظلومان که همان آرمان های مطرح شده در  شعار انقلاب اسلامی است ایستاده اند.

وی ادامه داد: به هنگام انقلاب ما شعار دادیم نه شرقی و نه غربی، جمهوری اسلامی؛ یعنی وابسته به هیچ کدام از ابر قدرت های شرق و غرب نخواهیم بود و امروز هم مشاهده می‌کنید که علی‌رغم تحریم و مشکلات مردم به روی پای خودشان ایستاده اند و سختی ها را تحمل می‌کنند. headtopics.com

حسینی کیا در پاسخ به سوالی مبنی بر این که چه عواملی به حفظ انقلاب در ادامه کمک خواهد کرد اظهار داشت: مردم برای حفظ این انقلاب از جان و مال فرزندانشان گذشته‌اند و قطعا به اصل انقلاب پایبند هستند  اگر گله ای امروز  وجود دارد به مسئولان است.

وی گفت: شاید به تراز انقلاب نتوانستیم یک مدیر کار آمد تربیت کنیم و همین امر هم باعث گلایه مردم شده است، آن‌ها امروز بیان می‌کنند ما از اساس انقلاب و نظام گله‌ای نداریم آن چیزی که نسبت به آن نقد و انتقاد داریم مدیریت حاکمان در حوزه اجرا است که در برخی از حوزه‌ها آن طور که باید خوب عمل نکرده‌اند و باعث بروز مشکلاتی شده است.

نماینده سنقر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مردم مشاهده می‌کنند برخی از افراد خلاف آن چه که از خودشان گفته‌اند در طول این سالیان ظاهر شده اند؛ یکی اختلاس می‌کند، یکی دزدی می‌کند یکی متهم به فساد می شود. باید به مردم حق بدهیم که با وجود چنین مواردی گلایه مند باشند.

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر این که در طول ۴۰ سال گذشته چه اتفاقاتی بعداز انقلاب در کشور رخ داده و باعث پیشرفت نظام و کشور شده است، بیان کرد: امروز به بخش خدمات در مناطق محروم و روستایی نگاه کنیم، زیر ساخت ها را مشاهده می‌کنیم که در زمان قبل از انقلاب چه بوده و امروز چه شده است؟ قطعا در ارائه خدمات فراوان کار شده است. headtopics.com

طرح صیانت از فضای مجازی 'باعث مهاجرت نخبگان می‌شود' | DW | 31.07.2021 فرمانده سپاه اولین دوز واکسن ایرانی کرونا را دریافت کرد- اخبار نظامی | دفاعی | امنیتی - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnim اعتراضات ضدحکومتی در شب قهرمانی پرسپولیس؛ از شعار علیه مقامات جمهوری اسلامی تا «رضا شاه روحت شاد»

حسینی کیا یادآور شد: بعداز انقلاب کشور بحران های زیادی را پشت سرگذاشته است زمانی جنگ داشتیم و بعداز آن هم تحریم‌های ظالمانه را بر ما وضع کردند اما باز مردم پای انقلاب ایستادند .وی تاکید کرد: ما نیازمند تدبیر بهتر مسئولین امر هستیم تا بتوانیم از بحران ها عبور کنیم. انقلاب مانند سنگ‌های رودخانه ها است و افراد که می‌خواهند انقلاب نباشد مانند کف روی رودخانه هستند که می‌آیند و می‌روند. ترامپ آمد برای انقلاب ما خط و نشان کشید ، اما امروز او به زباله دان تاریخ پیوسته است و انقلاب ما محکم و پا برجا ایستاده است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: تحریم ها باعث شد بخشی از صنعت ما بهتر از قبل به راه بیافتد و کارآیی را بیشتر کند. وی در انتها اظهار داشت: برای حفظ این انقلاب به وحدت،همدلی، ولایت مداری و تربیت کادر متخصص نیاز داریم. ادامه مطلب: ILNA/خبرگزاری ایلنا »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

حسینی کیا گه خورد! نظام از اساس مشکل داره و مشکلش هم استبدادرای و فساد راس کار است!

درخواست جمعی از نمایندگان از قالیباف برای رسیدگی به «تغییرات بودجه بعد از تصویب»بیش از۱۰۰ نماینده مجلس در نامه‌ای خطاب به رییس مجلس با طرح این ادعا که ارقام جداول بودجه و برخی تبصره‌ها بعد از تصویب مجلس، تغییرات گسترده کرده، آن را رکوردی جدید در عدم تمکین به قانون آیین نامه و ایجاد رانت برای چند نفر عنوان کرده و خواستار اقدام رییس مجلس در این زمینه شدند.

عددنما| چند درصد از مردم به زدن واکسن ایرانی کرونا تمایل دارند؟بر اساس نتایج یک نظرسنجی، 59 درصد ایرانی‌ها تمایل به زدن واکسن ایرانی کرونا دارند؛ یعنی از هر 10 شهروند بالای 18 سال، تقریبا 6 نفر حاضر است واکسن ایرانی دریافت کند.

عذرخواهی وزیر خارجه ایران از مردم؛ ظریف به صدر پیشنهادهای اصلاح‌طلبان برای نامزدی رییس‌جمهوری رفتساعاتی پس از انتشار متن عذرخواهی وزیر خارجه ایران از مردم ایران و «عاشقان سردار سلیمانی» به دلیل آن چه که او «پخش برداشت و تحلیل تلخ» خود از «یک برهه تاریخی» تعبیر کرده، سخنگوی جبهه اصلاحات ایران اعلام کرد که نام محمد جواد ظریف در صدر اسامی پیشنهاد شده برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری قرار دارد. Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more. وزیر خارجه یک مملکت حق یک ربع حرف زدن را ندارد! ظریف در یک کلمەگفت درایران قدرت دست سپاه است وسپاه هم دست روسهااین افشاگری برای انسانهای احمق کەفکر میکردندسران رژیم درستراتیژی وتصمیمهایشان مستقل هستندنیاز مبرم بود.راجع بە عذرخواهی هم فکر نکنم دردشودوا کنەسرنوشتش سرنوشت رفسنجانی خواهدبودچون اینا بە بجەهای خودشون هم رحم نکردەاند

سربازان ترکیه به حمایت از مردم سوریه در مقابل تروریست‌ها ادامه می‌دهندوزارت دفاع ترکیه با انتشار توییتری بر تداوم حمایت نیروهای مسلح کشور از مردم سوریه در مقابل حملات تروریستی تاکید کرد. - خبرگزاری آناتولی تف به روی هرچی دروغگوعه آره جون ننتون شما بیشتر از نفت سوریه حمایت می کنید انسان باشید دروغ نگویید.

فوکوشیما ۱۰ سال پس از فاجعه؛ مردم منطقه به شهرهایشان باز می گردندیکی از ساکنان منطقه می گوید: «وقتی به اوکوما برگشتم، واقعا هیچ چیزی وجود نداشت، فقط پناهگاهها و فروشگاههای موقتی برپا بودند. اما در حال حاضر ساختمان‌های بزرگی ساخته شده‌اند.» Spotlight