مردم فلسطین علیه عادی‌سازی روابط امارات و بحرین با اسرائیل تظاهرات کردند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مردم فلسطین علیه عادی‌سازی روابط امارات متحده عربی و بحرین با اسرائیل در مناطق کرانه باختری اشغالی و نوار غزه تظاهرات کردند. - خبرگزاری آناتولی

مردم فلسطین علیه عادی‌سازی روابط امارات متحده عربی و بحرین با اسرائیل در مناطق کرانه باختری اشغالی و نوار غزه تظاهرات کردند.به گزارش خبرنگار آناتولی از شهر رام الله کرانه باختری اشغالی صدها نفر از فلسطینیان علیه عادی‌سازی روابط امارات متحده عربی و بحرین با اسرائیل در شهرهای رام الله، طولکرم، نابلس، جنین و الخلیل تظاهرات کردند.

معترضان با در دست داشتن پرچم فلسطین شعارهای مانند «نه به عادی سازی با اشغالگر »، «قدس را در مقابل دلار فروختند» و «بن زاید خائن» است را سر دادند. همچنین مردم فلسطین در مناطق مختلف نوار غزه به دعوت گروه‌های فلسطینی تجمع و در اعتراض بر عادی‌سازی روابط امارات متحده عربی و بحرین با اسرائیل تظاهرات برگزار کردند. تظاهرات کنندگان با در دست داشتن پرچم های فلسطین شعارهای علیه این اقدامات ابوظبی و منامه را سر دادند.گفتنی است دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در تاریخ 11 سپتامبر جاری با انتشار پیامی در حساب توئیتر خود اعلام کرد: پس از امارات متحده عربی٬ بحرین نیز برای عادی‌سازی روابط با اسرائیل به توافق رسید.

بحرین چهارمین کشور عربی پس از مصر، اردن و امارات متحده عربی است که برای عادی‌سازی روابط با اسرائیل توافق کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترامپ: کشورهای حامی فلسطین توافق‌نامه عادی‌سازی روابط با اسرائیل را امضا خواهند کردرئیس جمهور آمریکا اظهار داشت تمام کشورهای که از فلسطین حمایت مالی می کنند، توافق‌نامه عادی‌سازی روابط با اسرائیل را امضا خواهند کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

فلسطین: آنچه در کاخ سفید اتفاق افتاد هرگز عامل برقراری صلح در منطقه نخواهد شدفلسطین: آنچه در کاخ_سفید اتفاق افتاد هرگز عامل برقراری صلح در منطقه نخواهد شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اینفوگرافی| حال بد اقتصادی مردم به روایت پس‌اندازهاحدود 5 درصد از مردم پس‌اندازهای گذشته خود را خرج کرده و امسال نسبت به پارسال دیگر پس‌اندازی ندارد. از آن‌سو جذابیت‌های بورس باعث شده بخشی از مردم به این بازار رجوع کنند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

وزیر داخله: در برنامه میثاق امنیتی به مردم اسلحه داده نمی‌شود - BBC News فارسیوزیر داخله/ کشور افغانستان اعلام کرده که در 'برنامه میثاق امنیتی' به کسی اسلحه داده نشده و فقط دولت خواستار همکاری مردم در روند تامین امنیت و مبارزه با جرایم در شهرها است. هفته گذشته نمایندگان مجلس از این برنامه انتقاد و 'برنامه میثاق امنیتی' را ملیشه سازی خوانده بود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

داروهای کرونا در بازار سیاه؛ بازی مافیای دارو با جان مردمبازار سیاه فروش داروهای کرونا این روزها داغ است. قیمت داروی رمدسیویر در بازار سیاه، حدود 50 تا 60 میلیون تومان است و اگر فروشنده‌ای احساس کند مشتری مجبور است تحت هر شرایطی این دارو را بخرد، ممکن است قیمت را بیشتر هم اعلام کند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

حیرت و خشم؛ واکنش مردم به اعدام نوید افکاری
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »