مردم تل‌ابیض و راس‌العین سوریه پس از سالها عید قربان را جشن گرفتند

31/07/2020 04:54:00 ب.ظ

تل‌ابیض, راس‌العین

مردم تل‌ابیض و راس‌العین سوریه پس از سالها عید قربان را جشن گرفتند

31.07.2020راس‌العین/ خبرگزاری آناتولیمردم شهرهای تل‌ابیض و راس‌العین که طی عملیات «چشمه صلح» ارتش ترکیه از لوث گروه تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.ک پاکسازی شده، نماز عید قربان امسال را برای اولین بار اقامه کردند ولی همچنان نگران حملات این گروه تروریستی بودند.

مردم تل‌ابیض و راس‌العین امسال عید بدون حضور گروههای تروریستی را تجربه کردند.نجم‌الدین محمد، امام جماعت مسجد زهرا در راس‌العین در گفت‌وگو با خبرنگار «آناتولی» اظهار داشت که میزان مشارکت در نماز عید قربان امسال به دلیل حملات تروریستی کاهش یافته است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

"رسانه داعشی بن‌سلمان" و شبکه سلطنتی انگلیس؛ پاسخ ملت متحد ایران علیه آشوب‌گری‌تان را دیدید؟- اخبار سیاست ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

کمک‌های بشردوستانه ترکیه به مردم تل‌ابیض سوریه در آستانه عید قربانترکیه به مناسبت فرارسیدن عید س عید قربان میان خانواده‌های سوری ساکن تل‌ابیض که در عملیات سپر فرات از لوث ی.پ.گ/پ.ک.ک پاکسازی‌ شده‌اند، بسته‌های مواد غذایی توزیع کرد. - خبرگزاری آناتولی

مقام معظم رهبری فردا با مردم سخن می‌گویندحضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی فردا جمعه ۱۰ مرداد، مصادف با عید س عید قربان ، با ملت ایران مستقیم سخن خواهند گفت.

نماینده پارلمان اقلیم کرد عراق: پ.ک.ک از مردم محلی باج می‌گیردنماینده پارلمان اقلیم کرد شمال عراق اعلام کرد که گروه تروریستی پ.ک.ک از مردم مناطق مرزی باج می‌گیرد. - خبرگزاری آناتولی

واکسن کرونا از ۲۵ مرداد در دسترس مردم روسیه قرار می‌گیردواکسن کرونا از ۲۵ مرداد در دسترس مردم روسیه قرار می‌گیرد یک مقام روسی اعلام کرد که واکسن کروناویروس از تاریخ ۱۵ اوت مقارن با ۲۵ مرداد در دسترس مردم روسیه خواهد بود.

آغاز بیانات رهبر معظم انقلاب با مردمتهران - ایرنا - بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با ملت شریف ایران به مناسبت عید س عید قربان از دقایقی پیش آغاز شد.

خامنه‌ای: هدف کوتاه تحریم‌ها ایستادن مردم در مقابل حکومت استعلی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، هدف «کوتاه‌مدت» تحریم‌های آمریکا را «ایستادن» مردم در مقابل حکومت و هدف «جانبی» آن را قطع کردن کمک تهران به نیروهای نیابتی‌اش در منطقه دانست.

مردم شهرهای تل‌ابیض و راس‌العین سوریه که طی عملیات چشمه صلح ارتش ترکیه از لوث تروریست‌ها پاکسازی شده، پس از سال‌ها نماز عید قربان را اقامه کرده و این روز را جشن گرفتند.ترکیه به مناسبت فرارسیدن عید سعید قربان میان خانواده‌های سوری ساکن تل‌ابیض که در عملیات سپر فرات از لوث ی.به گزارش ایلنا، سخنرانی تلویزیونی رهبر انقلاب ساعت ۱۱.نماینده پارلمان اقلیم کرد شمال عراق اعلام کرد که گروه تروریستی پ.

31.07.گ/پ.2020 راس‌العین/ خبرگزاری آناتولی مردم شهرهای تل‌ابیض و راس‌العین که طی عملیات «چشمه صلح» ارتش ترکیه از لوث گروه تروریستی ی..پ.ک پاکسازی‌ شده‌اند، بسته‌های مواد غذایی توزیع کرد.گ/پ.2020 اربیل/ خبرگزاری آناتولی پیشوا هورامی، سخنگوی فراکسیون حزب دمکرات کردستان در پارلمان اقلیم کرد شمال عراق اعلام کرد که گروه تروریستی پ.

ک.07.ک پاکسازی شده، نماز عید قربان امسال را برای اولین بار اقامه کردند ولی همچنان نگران حملات این گروه تروریستی بودند. مردم تل‌ابیض و راس‌العین امسال عید بدون حضور گروههای تروریستی را تجربه کردند.پ. نجم‌الدین محمد، امام جماعت مسجد زهرا در راس‌العین در گفت‌وگو با خبرنگار «آناتولی» اظهار داشت که میزان مشارکت در نماز عید قربان امسال به دلیل حملات تروریستی کاهش یافته است. محمد گفت: آدم طبیعتا ‌می‌ترسد.ک.ک در مناطق مرزی شمال عراق و همچنین وضعیت مردم عادی آن مناطق بحث شد.

به همین دلیل مسجد خیلی شلوغ نبود. همچنین مراسم دعا و نیایش برگزار و بر اهمیت وحدت در این مناطق تاکید کردیم. مرکز حمایت و هماهنگی سوریه استانداری شانلی‌اورفا (SUDKOM) با همکاری مرکز مقابله با حوادث غیرمترقبه ترکیه «آفاد»، میان 60 خانواده نیازمند سوری در روستای شرقیه تل‌ابیض کمک‌های بشردوستانه توزیع کرد. ابوعبدالله، یکی از ساکنان راس العین نیز گفت: امسال، مردم به دلیل ترس از حملات تروریستی حتی به زیارت هم نرفتند. آنها همچنین آیین‌های عید قربان را نیز نتوانستند به جا آورند.. شهرهای تل‌ابیض و راس‌العین در چارچوب عملیات «چشمه صلح» نیروهای مسلح ترکیه به همراهی نیروهای ارتش ملی سوریه در شرق فرات که در 9 اکتبر با هدف جلوگیری از ایجاد کریدور تروریستی در مرز جنوبی کشور و بازگرداندن صلح و ثبات به منطقه آغاز شد، از لوث تروریست‌ها پاکسازی شدند.ک.

ولی تروریست‌های ی.پ.گ/پ.ک.ک همواره از مناطق عین‌عیسی و تل‌تمر که تحت اشغال آن‌ها قرار دارند، به حملات خود علیه راس‌العین و تل‌ابیض ادامه می‌دهند. هورامی با تاکید بر اینکه تنها علت عملیات ترکیه در شمال عراق حضور تروریست‌های پ.

.