مردانی: آمار قربانیان کرونا واقعی نیست/ آمار واقعی 2.5 برابر آمار اعلامی است- اخبار خواندنی - اخبار رسانه ها تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 2 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آمار واقعی قربانیان کرونا ۲.۵ برابر آمار اعلامی مردانی عضو کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا: آمار قربانیان کرونا واقعی نیست؛ آمار واقعی ۲.۵ برابر آمار اعلامی است برای تعطیلات پیش رو در صورت عدم اعمال قوانین جدی و سخت، فاجعه‌ دیگری رخ خواهد داد

اخبار خواندنی دکترمسعودمردانی عضوکمیته علمی ستاد مقابله با کرونا مدعی شد : درحالی آمار روزانه مرگ ناشی کرونا به ۳۳۷ مورد رسیده است که این آمار هم واقعی نیست و برای آنکه بدانیم در واقعیت چند نفر روزانه تلف می‌شوند این عدد باید ضرب در ۲.

۵ شود تا عدد اصلی به دست آید.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بی بی سی فارسی مدتها قبل به اطلاعاتی اشاره می کرد که تعداد واقعی قربانیان را تا سه برابر اعلام می کرد. الان دقیقا تسنیم همان ادعا را مطرح می کند بالاخره موضع عضو ستاد ملی کرونا، تسنیم و BBC فارسی یکی شد. نمیدانم به فال نیک بگیریم یا به فال شرّ!!!

روزی رو یادم میاد که متخصصین عفونی و اپیدمیولوژیست‌های دارای پست در وزارت می‌گفتند نگران نباشید. خرداد ماه بوق و کرنا شکست کرونا به یاری خدا سر دادند. همه گفتند آمار دروغه، گفتند نیست. اتن که به ۲.۵ برابر راضی شدند، حتما ۲۵ برابره. دروغ در مملکت ما سیستماتیزه شده

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمار نگران کننده کرونا در کشور /۳۳۷ فوتی در شبانه روز گذشتهآمار نگران‌کننده کرونا در کشور ۳۳۷ فوتی در شبانه‌روز گذشته *تعداد مبتلایان جدید: ۴۲۵۱ نفر *تعداد فوت‌شدگان جدید: ۳۳۷ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۵۳۴۶۳۱ نفر *تعداد بهبودیافتگانِ ترخیص شده: ۴۳۱۳۶۰ نفر *تعداد فوت‌شدگان: ۳۰۷۱۲ نفر چشم دولت شما روشن با اون مدیریتتون که فرسنگ ها فاصله داره با ادعاتون اگر دستگاه سلامت خسته و فرسوده شده غمی نیست،سر دستگاه ماله کشی و سرکوب و غارت ،نظام مقدس سلامت؟؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا، مسری‌تر شده است/واکسن مشکلی را از بین نخواهد بردمدیر آزمایشگاه بهداشت عمومی ایالت نوادای آمریکا گفت: واکسن ها هرگز برای هر ویروسی ۱۰۰ درصد موثر نیستند، بنابراین باید به این نکته توجه داشت که واکسن مشکل را 'از بین نخواهد برد' پس باید تلاش کنیم تا در این زمینه با انجام سایر اقدامات اصولی بهداشتی دیگر به حل مشکل کرونا کمک کنیم. قاعدتابایدبرای ان داروی درمانکننده پیداکرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نگرانی‌ من افتادن در سیاه چاله‌ کرونا استخیلی وقته افتادین، منتها دلتون باور نمیکنه
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

روایت مردم در ایران از «شرایط وحشتناک» کرونا؛ وزارت بهداشت ایران اعتراف کرد میزان مرگ دو برابر آمار رسمی است🔺روایت مردم در ایران از «شرایط وحشتناک» کرونا؛ وزارت بهداشت ایران اعتراف کرد میزان مرگ دو برابر آمار رسمی است ⚡️در روزهای اخیر وضعیت کرونا در ایران وخیم تر شده است. حتی آمار رسمی حکایت از رکورد بی‌سابقه‌ای در میزان مبتلایان و مرگ افراد دارد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شمار بهبودیافتگان کرونا در جهان از مرز 30 میلیون نفر گذشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

خطر تشدید کرونا در شهرهای با هوای آلوده و توصیه وزارت بهداشترییس اداره بیماری‌های مزمن تنفسی وزارت بهداشت با اشاره به نقش آلودگی هوا بر افزایش موارد بستری و مرگ و میر ناشی از کرونا، گفت: امسال با توجه سردتر شدن هوا، وارونگی هوا، آلودگی هوا و شیوع بیماری‌هایی مانند آنفلوانزا، سرماخوردگی و... انتظار داریم در سراسر کشور وضعیت بدتری در خصوص کرونا تجربه کنیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »