مرحله اول نخستین مسابقه مشاعره کتابخانه های عمومی گیلان برگزار شد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

مرحله اول نخستین دوره مسابقه مشاعره ترنم باران در بخش شعرای بزرگسال استان گیلان با حضور ۱۲ شاعر و تقدیر از مرضیه شمسی پرشکوه، شاعر و کتابدار کتابخانه عمومی کودکان باران رشت، جواد پیشنماز و مریم پیله ور از شعرای جوان گیلانی به عنوان برگزیدگان این مرحله برگزار و به کار خود پایان داد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

مراسم افتتاحیه ویژه برنامه ترنم باران و نخستین محفل مشاعره اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان امروز پنجشنبه (۱۸ آبان) با همکاری مشترک محفل ادبی دکتر معین کتابخانه های عمومی استان گیلان، اداره کل آموزش و پرورش استان؛ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حضور یاسر تقوی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان؛ زهرا بدن آرا، معاون امور کتابخانه ها و همکاری ها؛ مرتضی ذوقی،رئیس اداره فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی آموزش و پرورش استان گیلان؛ فرزاد خوشه چین، شاعر برجسته گیلانی، محقق و پژوهشگر...

"دریغ چه از دست من برآمده است/ مرا به غزه ببر طاققم سرآمده است/ هنوز داغ خبرهای پیش از این تازه است/ خبر رسید خبرهای دیگر آمده است". تقوی با بیان اینکه توجه به موضوع شعر و دغدغه های شعرا از تکالیف مجموعه کتابخانه های عمومی استان است، موضوع شعر و توجه به عرصه ادبیات را از برنامه های مهم این مجموعه با تشکیل محفل ادبی دکتر معین عنوان کرد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان در پایان از دستگاه های همراه در برگزاری این محفل فرهنگی قدردانی کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پیروزی شیرین بایرن، رئال و آرسنال و شکست تلخ منچستریونایتدهفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

خیرین برای افزایش کتابخانه‌های سیار در محلات، پای کار بیایندمدیرکل کتابخانه های عمومی گیلان با اشاره به تکلیف کتابداران جهت حضور در مدارس و عضویابی و معرفی کتاب، اضافه کرد: کوله کتاب و کتابخانه سیار را تعریف کردیم تا به جای فضای فیزیکی کتابخانه، کتابخانه را به دل محلات ببریم؛ در این راستا نیازمند کمک خیرین هستیم تا پای کار بیایند و بتوانیم به تعداد کتابخانه های سیار استان بیافزاییم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اطلاعیه اداره کل کتابخانه‌های البرز درباره کتابخانه شهید ثالثاداره‌ کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز اطلاعیه‌ای در خصوص کتابخانه شهید ثالث شهر مهستان صادر کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جزئیاتی از دستگیری متهم آتش زدن کمپ لنگروددادستان عمومی و انقلاب مرکز گیلان جزئیات دستگیری متهم آتش زدن کمپ لنگرود را تشریح کرد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

نشست‌های «معرفی کتابداران نامدار» در فارس کلید خورددر آستانه فرا رسیدن هفته کتاب و کتابخوانی، نخستین نشست از سلسله نشست‌های «معرفی کتابداران نامدار» در شیراز برگزار شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نخستین المپیاد ورزشی بانک سینا در رامسر برگزار شدنخستین المپیاد ورزشی مجموعه بانک سینا، در رشته فوتسال، با هدف ایجاد شور و نشاط ورزشی و ارتقای سلامت نیروی انسانی این مجموعه در اردوگاه شهید چمران رامسر برگزار شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »