بوندس‌لیگا, فوتبال آلمان, مربی فوتبال, ایرانی

بوندس‌لیگا, فوتبال آلمان

مربی ایرانی فوتبال بوندس لیگا: به هدف شغلی‌ام رسیدم اما رویا هنوز ادامه دارد | DW | 18.01.2021

بابک کیهان‌فر از هفته ۱۵ فوتبال بوندس‌لیگا مربی جدید تیم ماینتس شده است. این مربی ایرانی‌تبار که متولد شهر ماینتس آلمان نیز است در نخستین گفت‌و‌گوی خود به زبان فارسی از هدف، برنامه و رویای خود در عرصه مربی‌گری می‌گوید.

18/01/2021 08:05:00 ب.ظ

بابک کیهان‌فر از هفته ۱۵ فوتبال بوندس‌لیگا مربی جدید تیم ماینتس شده است. این مربی ایرانی ‌تبار که متولد شهر ماینتس آلمان نیز است در نخستین گفت‌و‌گوی خود به زبان فارسی از هدف، برنامه و رویای خود در عرصه مربی‌گری می‌گوید.

بابک کیهان‌فر از هفته ۱۵ فوتبال بوندس‌لیگا مربی جدید تیم ماینتس شده است. این مربی ایرانی ‌تبار که متولد شهر ماینتس آلمان نیز است در نخستین گفت‌و‌گوی خود به زبان فارسی از هدف، برنامه و رویای خود در عرصه مربی‌گری می‌گوید.

بابک کیهان‌فر در سن ۳۵ سالگی و بدون سابقه فعالیت به عنوان فوتبالیست حرفه‌ای، فعالیت خود را به عنوان مربی در عرصه فوتبال بوندس‌لیگای یک آلمان از روز ۱۵ دی آغاز کرده است.کیهان‌فر تا سن ۳۰ سالگی با پیراهن تیم فوتبال"اس.فا. گونزن‌هایم" در"اُبرلیگا" منطقه جنوب غربی آلمان که لیگ دسته پنجم به شمار می‌رود، به عنوان بازیکن فعال بود و سپس سرمربی این تیم نیز شد. وی در ادامه راه مربی‌گری خود، در آکادمی باشگاه اف.اس.فا. ماینتس تا تابستان سال ۲۰۱۹ مربی تیم زیر ۱۹‌ساله‌های این باشگاه در عرصه فوتبال جوانان بوندس‌لیگای آلمان بود.

رضا پهلوی با انتقاد از اتحادیه اروپا: مشروعیت بخشیدن به رئیسی همانند یک سیلی بود رضا پهلوی:‌ فرصت کوبیدن آخرین میخ بر تابوت رژیم ایران فراهم است «حوادث مرموز در خلیج فارس؛ ربایش احتمالی یک نفتکش و از دست رفتن کنترل سکان چند کشتی دیگر»

تیم"لیفرینگ" اتریش ایستگاه بعدی مربی‌گری بابک کیهان‌فر به مدت ۱۸ ماه تا ژانویه ۲۰۲۱ در کنار سرمربی بو اسون‌سون بود. این مربی ایرانی‌تبار حال دوباره در کنار سرمربی اسون‌سون، به باشگاه اف.اس.فا. ماینتس بازگشته است و ماموریت نجات این تیم پایتخت‌نشین ایالت راین‌لند‌فالتس آلمان را از سقوط به بوندس‌لیگای ۲ دارد.

بابک کیهان‌فر در گفت‌و‌گوی اختصاصی با دویچه‌وله فارسی از زندگی ورزشی، شغلی و خصوصی خود تعریف می‌کند. وی در این مصاحبه که نخستین گفت‌و‌گوی مطبوعاتی خود به زبان فارسی است، اشاره می‌کند که به هدف شغلی‌اش دست یافته و به دنبال راه‌اندازی سبک و فرهنگ فوتبال"شجاعانه، فعال و با هدف" در تیم ماینتس است. headtopics.com

کیهان‌فر همچنین می‌گوید که به دنبال ادامه تحقق رویای خود در عرصه مربی‌گری است. این مربی ضمن اشاره به ریشه ایرانی خود همچنین اشاره می‌کند که با فرهنگ ایرانی در خانواده خود و نیز در تماس با جامعه ایرانیان شهر ماینتس بزرگ شده است.شنیدن صوت ادامه مطلب: DW فارسی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

روایت رها شمس، داور زن ایرانی از بازگشت به داوری در فوتبال ایتالیا

یکی از کنشگران ایرانی امضاکننده نامه به پرزیدنت بایدن: باید از شرایط وخیم ایران گذر کرد♦️ نامه ۳۸ فعال سیاسی و زندانی پیشین به جو بایدن؛ ▪️ یکی از کنشگران ایرانی امضاکننده نامه به پرزیدنت بایدن: باید از شرایط وخیم ایران گذر کرد به پیر به پیغمبر ای آدمو یه چیزی میزنه،معلومه ازش تو فضا سیر و سلوک میکنه... اول مردم ایران 'باید' در انتخابات فرمایشی 1400 شرکت نکنند 'بعد' از آمریکا انتظار یاری داشته باشند این نامه مثل اینه که به ریسی قوه قضاییه نامه بنویسی واز اعدامها شکایت کنی فکر دیگر باید کرد دست همه تو یک کاسه است یکی با کروات یکی با عبا وعمامه

بر کناری سر مربی تیم فوتبال استقلال - BBC News فارسیمحمود فکری از سمت خود به عنوان سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران کناره گیری کرد.

بازداشت ۱۱ ایرانی به دلیل ورود غیرقانونی به آمریکا از مکزیک🔺بازداشت ۱۱ ایرانی به دلیل ورود غیرقانونی به آمریکا از مکزیک ⚡️این افراد دوشنبه شب پس از عبور غیرقانونی از مرز مکزیک و آمریکا در ایالت آریزونا بازداشت شدند بدبخت شدن

اضافه شدن دو مربی اسپانیایی و کروات به تیم ملیدو مربی به کادر فنی تیم ملی اضافه خواهند شد. همه امورات مملکت یه طرف پول سوزی فوتبالی یه طرف

هفت بازیکن و مربی نساجی به کرونا مبتلا شدند