مراسم امسال اسکار به شیوه متفاوتی برگزار می‌شود؛ زنده از چند مکان

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 47 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مراسم امسال اسکار به شیوه متفاوتی برگزار می‌شود؛ زنده از چند مکان سخنگوی آکادمی با اشاره به همه‌گیری ویروس کرونا و محدودیت‌های کنونی در لس آنجلس، تأکید کرد که این نهاد سینمایی مصمم است مراسم اسکار را با رعایت نکات ایمنی و اصول بهداشتی برگزار کند

آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اعلام کرد که نود و سومین مراسم‌ اهدای جوایز اسکار امسال به صورتی متفاوت، و در چند مکان جداگانه برگزار خواهد شد.

هنوز جزئیات کامل برنامه اعلام نشده است، ولی به گفته آکادمی این مراسم با حضور تعداد محدودی از نامزدها، هنرمندان، و مهمانان ویژه در چند نقطه لس‌آنجلس از جمله هالیوود، به صورت زنده پخش خواهد شد. انجمن خبرنگاران خارجی هالیوود نیز اخیرا اعلام کرد که به دلیل همه‌گیری کرونا، برای نخستین بار مراسم اهدای جوایز گلدن گلوب را ۲۸ فوریه در لس آنجلس و نیویورک برگزار می‌کند.اگرچه در سال‌های اخیر از تعداد تماشاگران تلویزیونی این مراسم در آمریکا کاسته شده است، ولی مراسم اسکار هنوز هم با فاصله نسبتأ زیادی از مراسم گلدن گلوب، امی، و یا گرمی، پربیننده‌ترین برنامه هنری آمریکا محسوب می‌شود.

مراسم امسال با نظارت استیون سودربرگ کارگردان سرشناس آمریکایی برگزار می‌شود و به عقیده آکادمی، محدودیت‌های ناشی از کرونا، فرصت مناسبی برای اجرای ایده‌های تازه، خلاقانه، نامتعارف، و هیجان‌انگیز در این برنامه خواهد بود.مراسم اهدای جوایز اسکار در شرایطی برگزار می‌شود که صنعت سینما به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا با چالش‌های بسیاری مواجه شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اسکار ۹۳- شان توب بازیگر بهترین فیلم اسکار: مشخص نیست مراسم امسال دقیقا چطور برگزار می‌شودصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اسکار ۹۳- حبیب زرگرپور از نامزدهای پیشین جایزه اسکار: امسال فیلم‌های خارجی خوبی حضور دارندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تهیه کنندگان مراسم اسکار: امسال تماشاگران را غافلگیر می‌کنیمتهیه کنندگان مراسم اسکار: امسال تماشاگران را غافلگیر می‌کنیم مراسم اهدای جوایز اسکار در شرایطی برگزار می‌شود که در سال گذشته صنعت سینما به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا با چالش‌های زیادی مواجه شد و علی‌رغم بهبود نسبی اوضاع، هنوز به شرایط عادی بازنگشته است. از دیمونا چ خبر شما هر سال با این روش اسکار دادنتان ملت را سورپرایز میکنید
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مراسم اسکار ۹۳ به شکلی متفاوت برگزار شد؛ شب درخشان «سرزمین آواره‌ها»🔺مراسم اسکار۹۳ به شکلی متفاوت برگزار شد؛ شب درخشان «سرزمین آواره‌ها» ▪️نود و سومین مراسم اهدای جوایز اسکار یکشنبه در لس آنجلس برگزار شد و مطابق پیش‌بینی‌ها فیلم سرزمین_آواره‌ها در صدر برندگان بود از اول هم مشخص بود فیلم مزخرفی که به نظر من بسیار ضد آمریکاییست و ضد کاپیتالیسم هستش بخواد جایزه بگیره.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نود و سومین مراسم اهدای جوایز اسکار؛ سال «اولین»‌ها و کسانی که تاریخ‌ساز شدندنود و سومین مراسم اهدای جوایز اسکار، به صورتی متفاوت برگزار خواهد شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »