مراجعه ۱۳۰ نفر به مراکز درمانی بر اثر گرد و خاک در سیستان وبلوچستان

04/11/1399 10:36:00 ق.ظ

سخنگوی سازمان اورژانس کشور اعلام کرد: مراجعه ۱۳۰ نفر به مراکز درمانی بر اثر گرد_و_خاک در سیستان_و_بلوچستان

تهران - ایرنا - سخنگوی سازمان اورژانس کشور از مراجعه ۱۳۰ بیمار تنفسی، قلبی و چشم بر اثر وزش باد و گرد وخاک شهرستان زابل استان سیستان و بلوچستان به مراکز درمانی و بهداشتی خبر داد. وی به اشاره به استان های متاثر از حوادث و سوانح جوی گفت: در مدت یاشده نیروهای اورژانس ۱۱۵ در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، کرمان، گیلان، گلستان و مازندران...

وی به اشاره به استان های متاثر از حوادث و سوانح جوی گفت: در مدت یاشده نیروهای اورژانس ۱۱۵ در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، کرمان، گیلان، گلستان و مازندران مشغول خدمات رسانی به حادثه دیدگان و آسیب دیدگان بوده اند.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور توضیح داد: در این مدت تکنسین های اورژانس به ۱۱ مصدوم خدمات رسانی کردند که از این تعداد ۱۰ نفر(بر اثر رعد و برق و وزش شدید باد) به مراکز درمانی و بیمارستانی اعزام شدند و یک نفر به علت وزش شدید باد و سقوط درخت در محل درمان سرپایی شد.

خالدی همچنین از انتقال ۳۱ نفر از جمله خانم باردار و بیماران در محاصره برف در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، گلستان، سمنان و مازندران خبر داد و گفت: در مدت یادشده یک فوتی هم بر اثر (سقوط درخت روی خودرو در شهرستان نکا) ثبت و گزارش شده است. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایرنا »
Loading news...
Failed to load news.

کافه «میوزه» در تهران؛ اینجا اوقاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنید

بازدیدکنندگان این کافه-موزه می‌توانند در اتاق‌های نمایشگاه و تراس کافه، ساعاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنند و درباره آنها بیاموزند. کافه «میوزه» نخستین بار در سال ۲۰۲۰ افتتاح شد. ادامه مطلب >>

هشدار سفارت ایران به مسافران عمان: به افراد ناشناس مراجعه نکنیدسفارت ایران در عمان در بیانیه‌ای خطاب به افرادی که قصد مسافرت، اقامت یا تجارت در عمان را دارند، تاکید کرد از مراجعه به افراد ناشناس و نامطمئن و نامرتبط برای اخذ اطلاعات و یا مشاوره و یا کمک اداری، خودداری کنند.

افزایش ۴۶ درصدی مراجعه مردم به کمیته امداد

دادستان کل ترکیه با مراجعه به دادگاه قانون اساسی خواستار انحلال «حزب دموکراتیک خلق‌ها» شددادستان کل ترکیه با مراجعه به دادگاه‌قانون‌اساسی خواستار انحلال «حزب‌دموکراتیک‌خلق‌ها» شد

تصادفات و کرونا دو تهدید همزمان/ افزایش ٨٠ درصدی مراجعه به اورژانس و بیمارستانرییس سازمان اورژانس کشور از افزایش چشمگیر مصدومان حوادث ترافیکی خبر داد و گفت: دو تهدید وجود دارد. یکی از تهدید ها ویروس کرونا، آن هم از نوع جهش یافته است که سرعت انتقال بالایی دارد و در دو نوبت عوارض را بارز می کند و دیگری نیز تصادفات است.

تصادفات و کرونا، ٨٠ درصد مراجعه به اورژانس را افزایش داد