مراسم اهدای جوایز «امی» امسال به صورت مجازی برگزار شد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مراسم اهدای جوایز «امی» امسال به صورت مجازی برگزار شد از برندگان بزرگ امسال می‌توان به سریال‌های «نگهبانان»، «جانشینی»، و «شیتز کریک» اشاره کرد که اکثر جوایز اصلی را تصاحب کردند و شب درخشانی داشتند.

هفتاد و دومین مراسم اهدای جوایز سالانه «امی» ، یا بهترین‌های هنر و صنعت تلویزیون آمریکا، به صورت مجازی برگزار شد. جیمی کیمل این مراسم را، که تلفیقی از بخش‌های زنده و ضبط شده بود، اجرا کرد.

اکثر ستاره‌های بزرگ و چهره‌های مشهور از منازل خود به مراسم ملحق شدند و خبری از فرش قرمز و برنامه‌های جانبی مرتبط با آن نبود، با این حال برگزارکنندگان با خلاقیت و نوآوری‌های خود، تماشاگران و نویسنده‌های هنری را غافلگیر کردند و علی رغم برخی کم و کاستی‌ها، این مراسم با استقبال مناسبی مواجه شد.از برندگان بزرگ امسال می‌توان به سریال‌های «نگهبانان»، «جانشینی»، و «شیتز کریک» اشاره کرد که اکثر جوایز اصلی را تصاحب کردند و شب درخشانی داشتند.

جایزه بهترین سریال درام نیز به یک محصول دیگر شبکه «اچ‌بی‌او»، یعنی سریال «جانشینی»، رسید. این مجموعه جوایز دیگری مانند بهترین کارگردانی ‌و فیلمنامه را نیز دریافت کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

سخنرانی های سازمان ملل رو شنیدید؟! نه کشورهای جمهوری مثل آمریکا و فرانسه،جمهوری‌اسلامی رو بعنوان یه کشور جمهوری قبول دارند نه کشورهای اسلامی مثل عربستان،اونو بعنوان کشور اسلامی! چوب دو سر گوه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مراسم ادای سوگند لوکاشنکو به عنوان رئیس جمهور بلاروس در «سکوت خبری» برگزار شددر مراسم ادای سوگند لوکاشنکو که در شهر مینسک برگزار شد، تنها مقامات ارشد دولتی و شماری از نمایندگان پارلمان این کشور حضور داشتند و نگرانی حکومت از احتمال وقوع اعتراضات مردمی نیز باعث شد که همزمان با برگزاری این مراسم، نیمی از مرکز شهر میسنک بسته شود. از اون طرف با اخباری که می دی می گی اینا هرهری مذهبن از این طرف خبر می دی سوگند یاد کرده😂 حالا بگو به چی اعتقاد دارن که سوگندم یاد کردند؟ ینی قسم خوردن نفس مردم رو ببرن؟ قسم خوردن به پوتین وفادار باشن؟ اصلا شما ها اونور دنیا ول و ویلون شدین بی سرپرست چطوری بزرگ می شین؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سردار فدوی: بهتر است آمریکایی ها به خلیج فارس بیایند تا در دسترس ما باشندسردار فدوی: *بهتر است آمریکایی‌ها به خلیج فارس بیایند تا در دسترس ما باشند *آمریکایی‌ها اگر هرگونه حماقت جدیدی مرتکب شوند با قدرتی مواجه خواهند شد که هیچگاه تصور آن را نمی‌کردند *تلاش آمریکایی‌ها برای ایجاد ائتلاف‌های ضدایرانی قدیمی است دیگه بلوف هاتون حال بهم زن شده دلار از ۲۸هزار تومان هم گذشت. روحانی گفت که در وسط یک جنگیم. گفت مسئولان در حال فداکاری هستند. چه کسی به شما این حق را داده که کشور را به میانه یک جنگ ببرید؟ چه کسی به شما اجازه داده که معیشت و سلامت مردم را به خطر بیاندازید؟ ویک سوال مهم. مسئولین چگونه در حال فداکاری هستند فقط هنرتون تلاوت کصشعر و گاییدن مردم داخل هست سردارتون هنوز جاش رو دیوار فرودگاه بغداد مونده کیرشونم نتونستید بخورید لعنت به زنده و مرده هاتون که تروریست و مادر جنده اید
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

افزایش فوتی‌ها، حاصل اقدامات اشتباه یک ماه قبل است/ شنبه تصمیمات جدیدی برای وضعیت کرونا ‌می‌گیریمرئیس دفتر رئیس جمهور در حاشیه جلسه هئیت دولت اظهار داشت: فردا ساعت ۱۱ بعد از ظهر جلسه کمیته‌های ستاد مقابله با کرونا را داریم و شنبه ۹ صبح ستاد کرونا تشکیل می‌شود و برای همه موارد تصمیم‌گیری خواهد شد. شنبه🤦🏻‍♂️ ژنبه ، تشمیمات ژدیدی برای وژعیت کرونا میگیریم!
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

زندکی بسیاری از فعالان این حرفه در خطر استرییس هیات مدیره آیفیک: شبکه نمایش خانگی امروز به دلیل توقف صدور مجوز تولید، در بلاتکلیفی به سر می برد و زندگی بسیاری از فعالان این عرصه در خطر است؛ ما هر هفته پیگیر مجوزها هستیم اما به طور روشن درباره دلیل توقف مجوزها صحبتی نمی‌شود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

امیر قطر: جامعه جهانی در مقابل لجبازی اسرائیل ناتوان استامیر قطر در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل گفت جامعه جهانی در قبال «لجبازی» اسرائیل ناتوان است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مورگان اورتگاس: اگر رژیم ایران به دنبال صلح است، چرا ۱۶ میلیارد دلار به جای مردم خود، هزینه نیروهای ترور کرده است♦️ مورگان اورتگاس: اگر رژیم ایران به دنبال صلح است، چرا ۱۶ میلیارد دلار به جای مردم خود، هزینه نیروهای ترور کرده است چرا فکر میکنید خامنه‌ای با مردم ایران یکی هست و براشون صلح میخواد وقتی خودش نگفته ؟ چرا فکر میکنید خامنه‌ای و ترور با هم یکی نیستن و پولارو واسه خودش هزینه نکرده ؟ You can ask more difficult questions seems like Iran never answer easy and direct questions 😉😉 it’s like why shutdown ps752 they don’t know ask more complicated questions pls. نامردا یه عکس بهترش رو میزاشتید.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »