مراسم تحویل سال 1401 در آرامگاه حافظ- عکس استانها تسنیم | Tasnim

29/12/1400 11:21:00 ب.ظ

مراسم تحویل سال ۱۴۰۱ در آرامگاه حافظ گزارش تصویری تسنیم را لینک زیر ببینید

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۴ امیر صادقیان مراسم لحظه سال تحویل با حضور مسافرین نوروزی و مردم شیراز در...

۲۹ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۴ امیر صادقیان مراسم لحظه سال تحویل با حضور مسافرین نوروزی و مردم شیراز در جوار آرامگاه حافظ شیرازی عصر روز یکشنبه با اجرای برنامه متنوع توسط سازمان میراث فرهنگی استان فارس و سپاه ناحیه احمدبن موسی (ع) و بسیج هنرمندان استان فارس برگزار گردید.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

روایت نجات زنان اچ آی وی مثبت با یک خط مشاوره

منصوریان: خط هات لاین یا خط تلفنی اورژانس اجتماعی زمانی در تهران برقرار می شود که وقتی فردی قصد آزار به خود یا خودکشی داشت، هیچ مرجعی برای دریافت مشاوره فوری ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

میزان «سعادت» در جهان؛ فنلاند بار دیگر در صدر و ایران در رتبه ۱۱۰بر اساس گزارش سازمان ملل متحد از بررسی وضعیت سعادتمندی در ۱۴۶ کشور جهان، فنلاند برای پنجمین بار متوالی، در جایگاه نخست قرار گرفت و افغانستان آخرین رتبه را به خود اختصاص داد.

لحظه سال تحویل دختران هندبال ایران در قزاقستاندختران هندبال ایران که برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در قزاقستان هستند لحظه سال تحویل خود را چگونه گذراندند؟

پرواز نمایشی «ستارگان ترک» در مراسم افتتاحیه پل چاناک‌قلعهوزارت دفاع ملی ترکیه تصاویر پرواز نمایشی «ستارگان ترک» در مراسم افتتاحیه پل چاناک‌قلعه 1915 را به اشتراک گذاشت. - خبرگزاری آناتولی انشالله یروز ازین پروازا بالاسر دشمنای ترکها در بعضی جاها انجام بدین.الان که شاخ ارباب اعظم شکسته و اقمارش هم پنجر شدن.دست از خرج کردن پولا تو افریقا و...بردارین و برای خود سرباز وفادار که همون ترکها هستن تربیت کنین.

عکس سال 1400 خبرگزاری تسنیم- عکس خبری تسنیم | Tasnimعکس سال ۱۴۰۰ خبرگزاری تسنیم این مجموعه چکیده‌ای از وقایع و رویدادهای سال ۱۴۰۰ در قاب تصویر عکاسان تسنیم است. این مجموعه تصویری را لینک زیر ببینید

آمار رسمی کرونا در ایران؛ ۲۹ شهر هم‌چنان در وضعیت قرمزبا وجود اعلام روند کاهشی ابتلا به کرونا در ایران، وزارت بهداشت شامگاه جمعه، ۲۷ اسفند، در آستانه آغاز سال نو اعلام کرد که ۲۹ شهر کشور در وضعیت قرمز به‌ سر می‌برند. اونوقت مردم توی چهارشنبه سوری توی هم میلولند و بعد تعجب هم میکنن وقتی کرونا میگیرند و میمیرن!!!

در سه روز آغاز سفرهای نوروزی، ۱۰۷ نفر در تصادف جاده‌ای جان باختندبنا بر اعلام پلیس راهنمایی و رانندگی ایران در روز شنبه، از روز ۲۴ اسفند و همزمان با شروع سفرهای نوروزی، ۱۰۷ نفر در تصادف جاده‌ای در کشور جان خود را از دست داده‌اند.