مراسم افطاری رییس جمهور آمریکا ناتمام ماند!

  • 📰 MashreghNews
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شخصیت‌های عرب و مسلمان مراسم افطاری جو بایدن را به نشانه اعتراض علیه جنگ غزه ترک کردند.

به گزارش مشرق، با وجود برگزاری مراسم افطاری در کاخ سفید به میزبانی رئیس جمهور آمریکا، اما شخصیت‌های عرب و مسلمان از افطاری بایدن خارج شدند.

منابع مذکور تاکید کردند که بایدن به آن‌ها گفته هر تلاشی خواهد کرد تا جلوی کشتار غیرنظامیان در غزه گرفته شود. این پزشک از افطاری بایدن خارج شده و گفته نمی‌تواند در حالی که مردم در غزه کشته می‌شود، در چنین مراسمی بماند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 5. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پوتین: کاخ سفید از تمام منابعش برای سرکوب ترامپ استفاده می‌کندرییس جمهور روسیه با حمایت از رییس جمهور سابق آمریکا گفت که واشنگتن با انتقاد از رویه‌های دموکراتیک در سایر کشورها، خودش را مضحکه جهان کرده است.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

حمله ترامپ به بایدن درباره امنیت مرزی با تمجید از نماینده شورشیرییس جمهور سابق آمریکا با حمله دوباره به رییس جمهور کنونی این کشور در مساله امنیت مرزی، آنچه شجاعت نماینده جمهوری‌خواه کنگره خواند را ستود.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

مخبر: یکی از راهبردهای دولت، مردمی کردن اقتصاد استمعاون اول رییس جمهور گفت: یکی از راهبردهای اصلی دولت سیزدهم، مردمی کردن اقتصاد است و رییس جمهور شخصا این موضوع را پیگیر هستند.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

بایدن: با وجود سن بالا، کشور را به خوبی مدیریت می کنمرییس جمهور آمریکا اعلام کرد با وجود سن بالا مدیریت کشور را به خوبی انجام می دهد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

«سرگیجه» بولتون از احتمال دسترسی ترامپ به اسناد طبقه‌بندی شده!مشاور اسبق امنیت ملی آمریکا می‌گوید که از شنیدن گزارش‌ها درباره احتمال ارایه گزارش‌های اطلاعاتی به رییس جمهور سابق این کشور، «گیج و گنگ» شده است!
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

مادورو: پوتین کل امپراطوری غرب را شکست دادرییس جمهور ونزوئلا پیروزی همتای روس خود در انتخابات ریاست جمهوری این کشور را تبریک گفت.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »