مراسم امضای توافق صلح اسرائیل و امارات متحده عربی سه‌شنبه در کاخ سفید برگزار می‌شود

19/06/1399 06:59:00 ب.ظ

🔺مراسم امضای توافق صلح اسرائیل و امارات متحده عربی سه‌شنبه در کاخ سفید برگزار می‌شود ⚡️مراسم امضای توافق صلح میان اسرائیل و امارات متحده عربی قرار است روز سه‌شنبه ۱۵ سپتامبر (۲۵ شهریور) در کاخ سفید و با حضور مقامات دو کشور برگزار شود.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. مراسم امضای توافق صلح میان اسرائیل و امارات متحده عربی قرار است روز سه‌شنبه ۱۵ سپتامبر (۲۵ شهریور)...

مراسم امضای توافق صلح میان اسرائیل و امارات متحده عربی قرار است روز سه‌شنبه ۱۵ سپتامبر (۲۵ شهریور) در کاخ سفید و با حضور مقامات دو کشور برگزار شود. خبرگزاری آسوشیتدپرس به نقل چند مقام رسمی کاخ سفید این خبر را اعلام کرد. همچنین بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل، هم در پیامی در توئیتر از سفر هفته آینده خود به واشنگتن برای امضای این «توافق تاریخی» خبر داد.

آقای نتانیاهو در این توئیت نوشته است: «هفته آینده با افتخار راهی واشنگتن هستم تا به دعوت پرزیدنت ترامپ در مراسم تاریخی توافق صلح بین اسرائیل و امارات متحده عربی در کاخ سفید شرکت کنم.» هفته آینده با افتخار راهی واشنگتن هستم تا به دعوت پرزیدنت ترامپ در مراسم تاریخی توافق صلح بین اسرائیل و امارات متحده عربی در کاخ سفید شرکت کنم.

— بنيامين نتانياهو (@israelipm_farsi) September 8, 2020 خبرگزاری دولتی امارات نیز اعلام کرد شیخ عبدالله بن‌ زاید آل‌ نهیان، وزیر خارجه امارات متحده عربی، هم از سوی این کشور در این مراسم حاضر می‌شود.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

euronews - اخبار بین المللی در مورد کره جنوبی

کره جنوبی | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

سالروز گرامیداشت احمدشاه مسعود؛ مسئولین خواستار آرامش مردم در برگزاری مراسم شدند - BBC News فارسیمراسم نوزدهمین سالگرد کشته شدن احمد شاه مسعود، از فرماندهان مجاهدین افغانستان در کابل برگزار شد. مسئولین از هواداران آقای مسعود خواستند که بمناست تجلیل از هفته شهید و گرامی داشت از مسعود باعث آزار و اذیت مردم نشوند. وزارت داخله/کشور افغانستان گفته که با اغتشاشگران برخورد جدی خواهد کرد.

تاکید بر صلح با طالبان در مراسم بزرگذاشت احمدشاه مسعود - BBC News فارسیعبدالله عبدالله، رئیس شورای عالی مصالحه افغانستان در مراسم گرامی‌داشت احمدشاه مسعود، گفته که صفحه دشمنی با طالبان باید بسته شود.

کرونا در ایران؛ تهران روی موج قرمز سینوسی، برگزاری مراسم اربعین در دستور کار

ک‌.الف فعلاً به «زنای به عنف» تفهیم اتهام نشده استوکیل پنج شاکی متهم تجاوز به دختران گفت: من به عنوان وکیل و شاکیانی که دارم، هیچ کدام با مجازات نهایی یعنی اعدام موافق نیستیم. اما نکته مهم این است که نباید حکم قانونی برای این جرم سبب شود این بازمانده‌های تجاوز مجدداً تحت فشاری جدید از سوی جامعه قرار گیرند.

سراسر ایران کارگاه بزرگ ریلی است/ اتصال دریای خزر به خلیج فارس تا پایان سالمعاون رئیس جمهور، با بیان اینکه هم اکنون سراسر ایران یک کارگاه ریلی است، گفت: وزارت راه و شهرسازی با قوت این پروژه ها را ادامه و گسترش می دهد.

انفجار سفر در راه استانفجار سفر در راه است میر یکی از مجموعه‌های رزرواسیون گردشگری: سفر از میانه اردیبهشت‌ و در شهریورماه رشد داشته و مردم به مقاصد نزدیک بیشتر سفر کرده‌اند. از تغییرات رفتاری مسافران پیش‌بینی می‌شود به‌زودی و بخصوص در نوروز ۱۴۰۰ شاهد انفجار سفر در کشور باشیم