مراسم امضای توافق صلح اسرائیل و امارات متحده عربی سه‌شنبه در کاخ سفید برگزار می‌شود

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 11 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺مراسم امضای توافق صلح اسرائیل و امارات متحده عربی سه‌شنبه در کاخ سفید برگزار می‌شود ⚡️مراسم امضای توافق صلح میان اسرائیل و امارات متحده عربی قرار است روز سه‌شنبه ۱۵ سپتامبر (۲۵ شهریور) در کاخ سفید و با حضور مقامات دو کشور برگزار شود.

مراسم امضای توافق صلح میان اسرائیل و امارات متحده عربی قرار است روز سه‌شنبه ۱۵ سپتامبر در کاخ سفید و با حضور مقامات دو کشور برگزار شود.

آقای نتانیاهو در این توئیت نوشته است: «هفته آینده با افتخار راهی واشنگتن هستم تا به دعوت پرزیدنت ترامپ در مراسم تاریخی توافق صلح بین اسرائیل و امارات متحده عربی در کاخ سفید شرکت کنم.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سالروز گرامیداشت احمدشاه مسعود؛ مسئولین خواستار آرامش مردم در برگزاری مراسم شدند - BBC News فارسیمراسم نوزدهمین سالگرد کشته شدن احمد شاه مسعود، از فرماندهان مجاهدین افغانستان در کابل برگزار شد. مسئولین از هواداران آقای مسعود خواستند که بمناست تجلیل از هفته شهید و گرامی داشت از مسعود باعث آزار و اذیت مردم نشوند. وزارت داخله/کشور افغانستان گفته که با اغتشاشگران برخورد جدی خواهد کرد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تاکید بر صلح با طالبان در مراسم بزرگذاشت احمدشاه مسعود - BBC News فارسیعبدالله عبدالله، رئیس شورای عالی مصالحه افغانستان در مراسم گرامی‌داشت احمدشاه مسعود، گفته که صفحه دشمنی با طالبان باید بسته شود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ تهران روی موج قرمز سینوسی، برگزاری مراسم اربعین در دستور کار
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ک‌.الف فعلاً به «زنای به عنف» تفهیم اتهام نشده استوکیل پنج شاکی متهم تجاوز به دختران گفت: من به عنوان وکیل و شاکیانی که دارم، هیچ کدام با مجازات نهایی یعنی اعدام موافق نیستیم. اما نکته مهم این است که نباید حکم قانونی برای این جرم سبب شود این بازمانده‌های تجاوز مجدداً تحت فشاری جدید از سوی جامعه قرار گیرند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

سراسر ایران کارگاه بزرگ ریلی است/ اتصال دریای خزر به خلیج فارس تا پایان سالمعاون رئیس جمهور، با بیان اینکه هم اکنون سراسر ایران یک کارگاه ریلی است، گفت: وزارت راه و شهرسازی با قوت این پروژه ها را ادامه و گسترش می دهد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انفجار سفر در راه استانفجار سفر در راه است میر یکی از مجموعه‌های رزرواسیون گردشگری: سفر از میانه اردیبهشت‌ و در شهریورماه رشد داشته و مردم به مقاصد نزدیک بیشتر سفر کرده‌اند. از تغییرات رفتاری مسافران پیش‌بینی می‌شود به‌زودی و بخصوص در نوروز ۱۴۰۰ شاهد انفجار سفر در کشور باشیم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »