مراسم چهلمین روز درگذشت بکتاش آبتین پنج‌شنبه در شهر ری برگزار می‌شود

28/11/1400 02:37:00 ب.ظ

مراسم چهلمین روز درگذشت بکتاش آبتین، نویسنده، شاعر و فیلمساز ایرانی که در پی بی‌توجهی مسئولان زندان اوین به وضعیت سلامتی‌اش جان باخت، روز پنج‌شنبه ۲۸ بهمن در شهرری برگزار می‌شود.

مراسم چهلمین روز درگذشت بکتاش آبتین، نویسنده، شاعر و فیلمساز ایرانی که در پی بی‌توجهی مسئولان زندان اوین به وضعیت سلامتی‌اش جان باخت، روز پنج‌شنبه ۲۸ بهمن در شهرری برگزار می‌شود. تصویری از اسماعیل هنیه (نفر دوم از راست)، رئیس دفتر سیاسی حماس، در کنار مقام‌های نظامی ایران دولت...

تصویری از اسماعیل هنیه (نفر دوم از راست)، رئیس دفتر سیاسی حماس، در کنار مقام‌های نظامی ایران دولت استرالیا روز چهارشنبه، ۲۷ بهمن، اعلام کرد که گروه فلسطینی حماس را به‌ طور کامل در فهرست خود از سازمان‌های تروریستی قرار می‌دهد.

پیش از این تنها شاخه نظامی حماس در فهرست سازمان‌های تروریستی استرالیا قرار داشت، اما بر اساس تصمیم جدید دولت فدرال استرالیا، کل این گروه از جمله شاخه نظامی آن در این فهرست قرار می‌گیرد. به گزارش شبکه خبری اِی‌بی‌سی، کارِن اندروز، وزیر کشور استرالیا، ضمن اعلام این خبر دیدگاه‌های حماس را «عمیقاً نگران‌کننده» توصیف کرده و گفته است: «در استرالیا جایی برای ایدئولوژی‌های نفرت‌انگیز آن‌ها وجود ندارد.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

اوکراینی‌ها در روز وحدت با پرچم بزرگ کشورشان در ورزشگاه کی‌یفاوکراینی‌ها با به حرکت درآوردن پرچم دو رنگ کشورشان که در ابعادی بزرگ طراحی شده بود، همبستگی خود را در برابر تهاجم احتمالی روسیه نشان دادند.

در آستانه بهار محدودیت‌های کرونا در آلمان در سه گام رفع می‌شوند | DW | 16.02.2022بهار می‌آید و اغلب محدودیت‌های کرونا می‌روند. سران دولت‌های فدرال و ایالتی آلمان رفع محدودیت‌های کرونا در چند مرحله را به تصویب رساندند که از هفته آینده آغاز می‌شود.

پلوسی در بیت‌المقدس: آمریکا و اسرائیل در مهار برنامه هسته‌ای ایران در کنار هم هستندنانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا که روز چهارشنبه ۱۶ فوریه همراه با هیاتی از کنگره این کشور وارد بیت‌المقدس (اورشلیم) شد، بر حمایت همه‌جانبه واشنگتن از تل‌آویو تأکید کرد. دروغگو ! Lier بود و نبودتون دیگه اهمیتی نداره.ما باید سکان کشتی سرنوشت هامون رو خودمون به دست بگیریم.اینهنه انرژی و هوش هایی که صرف آبادانی غرب شد.سر آخر با آینده ای نامعلوم.این سالهای اخیر با حقایق بسیار تلخی روبرو شدیم.درست استفاده کنیم،آینده شیرینی رو خواهیم ساخت.بعد از شکستن تمام پلها؟؟؟

عکس روز: پایان جشن‌های سال نو در چین | DW | 15.02.2022عکس روز: پایان جشن‌های سال نو در چین آسمان بر فراز پارکی در پکن روز ۱۵ فوریه ۲۰۲۲ غرق در نور بود. جشن فانوس در پانزدهمین روز نخستین ماه سال قمری در گاه‌شماری چینی جشن گرفته می‌شود که نماد پایان جشن‌های سال نوست. سال نو چینی با طلوع دومین ماه نو پس از انقلاب زمستانی آغاز می‌شود. امسال بر پایه این گاه‌شماری، پایان سال گاو بود و آغاز سال ببر. میلیون‌ها نفر از اول فوریه ۲۰۲۲ آغاز سال نوی چینی را در چین و چند کشور آسیایی دیگر جشن گرفتند. 2022, the year of bluesparrow CEX? And Web 3.0? BlueSparrow, with NFTs, Web 3.0 and the Technologies Enabling the Metaverse, will be brilliant in 2022!!! bluesparrowETH BlueSparrowtoken BlueSparrowCommunity bluesparrow Bluesparrowcharity ETH

دولت ائتلافی بلژیک بر سر طرح چهار روز کار در هفته به توافق رسیددر طرح اصلاحات مورد نظر دولت بلژیک ایجاد توازن بین زندگی حرفه‌ای و زندگی شخصی کارگران مدنظر قرار گرفته است. mehrzad_77 خوش بحححححححالشون

شاید نفر بعدی یکی از ما باشد؛ بیانیه زندانیان سیاسی در آستانه چهلمین روز درگذشت بکتاش آبتین