مراسم اسکار ۲۰۲۱ به دلیل تبعات کرونا با دو ماه تاخیر برگزار می‌‌شود

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 72 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 32%
  • Publisher: 59%

شیوع بیماری همه‌گیر «کووید ۱۹» که منجر به تعطیلی سالن‌های سینما شد برنامه زمانی بسیاری از تهیه‌کنندگان هالیوودی را مختل کرده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

آکادمی علوم و هنرهای سینما در آمریکا روز دوشنبه اعلام کرد که مراسم اسکار سال ۲۰۲۱ به دلیل تاثیر شیوع ویروس جدید کرونا بر صنعت سینما با دو ماه تاخیر برگزار خواهد شد.

بنا به اعلام آکادمی اسکار روز ۲۵ آوریل (پنجم اردیبهشت) سال آینده به عنوان تاریخ برگزاری نود و سومین دوره مراسم اهدای این جوایز تعیین شده است. این مراسم پیش از این قرار بود در روز ۲۸ فوریه (۱۰ اسفند) برگزار شود. طبق تصمیم هیات امنای آکادمی علوم و هنرهای سینما فیلم هایی که تا پیش از روز ۲۸ فوریه در ایالات متحده به نمایش در آمده باشند امکان رقابت برای دریافت اسکار سال ۲۰۲۱ را خواهند داشت.

این در حالی است که در سال های گذشته تنها فیلم هایی که تا پایان سال میلادی در آمریکا به نمایش در آمده بودند اجازه شرکت در رقابت برای دریافت جوایز آکادمی را داشتند. بنا به جدول زمانی جدید نامزدهای دریافت جوایز سال ۲۰۲۱ روز ۱۵ مارس (۲۵ اسفند) معرفی خواهند شد.شیوع بیماری همه گیر «کووید ۱۹» که منجر به تعطیلی سالن های سینما شد برنامه زمانی بسیاری از تهیه کنندگان هالیوودی را مختل کرده است.

پیش از این برخی از منتقدان سینمایی هشدار داده بودند که تعداد فیلم های جدید در سال ۲۰۲۰ با توجه به تعطیلی چند ماهه سالن های نمایش به اندازه ای نخواهد بود که امکان اهدای جوایز در پایان سال را بدهد.برگزارکنندگان مراسم گلدن گلوب که هر سال معمولا چند هفته پیش از مراسم اسکار برگزار می شود هنوز تاریخ اهدای این جوایز را اعلام نکرده اند.

مراسم اسکار پیش از این در سال های ۱۹۳۸، ۱۹۶۸ و ۱۹۸۱ به ترتیب به دلیل جاری شدن سیل در شهر لس آنجلس، ترور مارتین لوتر کینگ و سوءقصد به جان رونالد ریگان با تاخیر برگزار شده بود. با این حال این اولین بار است که مراسم اهدای مهمترین جایزه سینمایی در آمریکا با بیش از یک هفته تاخیر برگزار خواهد شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ما منتظریم

هالیوود چپول فرصت نمیکنه شعار ضد ترامپ بده

و تمام جوایز این دوره توسط سیاهپوستان و فیلمهای با تم حمایت از کاکا سیاها درو میشه ،ننگ بر هالیوود ننگ بر گلوبالیسم

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا؛ تعویق تاریخ برگزاری مراسم اسکار در سال ۲۰۲۱مراسم اعطای جوایز سینمایی اسکار در سال ۲۰۲۱ با دو ماه تاخیر برگزار خواهد شد. آکادمی اسکار اعلام کرد به خاطر همه گیری ویروس کرونا تصمیم گرفته است این مراسم را ۲۵ آوریل ۲۰۲۱، پنجم اردیبهشت سال آینده برگزار کند. مهلت ارسال آثار شرکت کننده در این رقابت نیز از ۳۱ دسامبر امسال به آخر فوریه سال آینده موکول شده است. جنتی گویا ب فکر مردن افتاده ولی سما چی به بالم اگه نمی دونید بدونید👇 restartleader is Cyrus_I & he will Make_Iran_Great_Again. Alexander_II is realDonaldTrump who's come to help Restart_opposition to MIGA. We TrustTrump and together with our leader will establish TheCyrusEmpire. It's the end of Globalism.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تفنگدار سابق آمریکا به اتهام جاسوسی در روسیه به ۱۶ سال زندان محکوم شدپل ویلان که خود در جلسه دادگاه حضور داشت پس از صدور رای آنچه «محاکمه صوری و مضحک» خواند را محکوم کرد و گفت که به این رای اعتراض خواهد کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

فریدون فرخزاد به جد می‌خواست به ایران برگرددعباس سلیمی‌نمین گفت: یک روز من در دفترم بودم، منشی گفت آقای فریدون فرخزاد از خارج از کشور تماس گرفتند ... ایشان به جد می‌خواست به ایران بیاید و تبری می‌جست از اینکه به اردوگاه‌های اسرا رفته و برای منافقین برنامه اجرا کرده. ابراز ندامت می‌کرد و می‌گفت اینها جریان سالمی نیستند و خائن هستند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در جهان به ۸ میلیون نفر نزدیک شد🔺شمار مبتلایان به کرونا در جهان به ۸ میلیون نفر نزدیک شد ⚡️در ادامه بحران شیوع کرونا در جهان شمار مبتلایان به کرونا به ۸ میلیون نفر نزدیک شده است و تا کنون بیش از ۴۳۵هزار نفر بر اثر ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آرش گنجی به دلیل عدم توانایی در پرداخت قرار وثیقه به زندان منتقل شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

توصیه وکیل ویلموتس به او: به هیچ وجه درباره ایران صحبت نکن!توصیه وکیل ویلموتس به او: به هیچ‌وجه درباره ایران صحبت نکن! سردبیر اخبار فوتبال بلژیک: 'من چندین بار تلاش کردم با مارک ویلموتس مصاحبه داشته باشم ولی این مربی حاضر به صحبت نشد و مشخص شد وکیلش به او توصیه کرده به هیچ‌وجه فعلا درباره ایران صحبت نکند.' سردبیر اخبار فوتبال بلژیک دیگه چیه؟ وکیلش که زنشه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »