مذاکرات فشرده سران اتحادیه اروپا در طولانی‌ترین نشست ۲۰ سال اخیر

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نشست رهبران کشورهای عضو اتحادیه اروپا قرار بود تنها دو روز طول بکشد اما مذاکرات بر سر بسته کمک اقتصادی پس از برگزاری ۵۵ ساعت جلسه همچنان ادامه دارد.

گفتگوهای رهبران کشورهای عضو اتحادیه اروپا بر سر بسته احیای اقتصادی در حالی یکشنبه شب ادامه دارد که نشست کنونی به طولانی ترین اجلاس آنها طی ۲۰ سال اخیر تبدیل شده است.

نشست رهبران کشورهای عضو اتحادیه اروپا قرار بود تنها دو روز طول بکشد اما مذاکرات پس از برگزاری ۵۵ ساعت جلسه همچنان ادامه دارد. به این ترتیب اجلاس کنونی از زمان نشست سال ۲۰۰۰ سران اتحادیه اروپا در شهر نیس در جنوب فرانسه طولانی ترین اجلاس آنها محسوب می شود. دستور کار نشست سال ۲۰۰۰ بازنگری در معاهدات اتحادیه برای پذیرش عضویت کشورهای شرق اروپا بود.تعدادی از کشورهای عضو اتحادیه که به گروه «مقتصدها» مشهور شده اند بر افزایش سهم وام ها در بسته کمک اقتصادی تاکید می کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ادامه مذاکرات نشست سران اتحادیه اروپا بر سر کمک‌های کرونا | DW | 18.07.2020جلسه‌ سران اتحادیه اروپا پس از ۱۳ ساعت به پایان رسید. این نخستین جلسه غیرمجازی رهبران کشورهای عضو اتحادیه اروپا بود. مسائل حل نشده‌ای همچنان باقی مانده است. قرار است گفت‌وگوها بر سر میزان و نحوه کمک‌های کرونا ادامه یابد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

دومین روز نشست سران اتحادیه اروپا؛ تلاش برای کسب رضایت «مقتصدها» ادامه داردسران اتحادیه اروپا امیدوارند که در نشست امروز بتوانند با جلب موافقت هلند، اتریش، دانمارک و سوئد، راه را برای پرداخت کمک مالی ۷۵۰ میلیارد یورویی به کشورهای عضو به منظور مقابله با تبعات اقتصادی ویروس کرونا هموار کنند. دومین روز نشست سران اتحادیه اروپا؛ ورود به مرحله «رایزنی»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بلاتکلیفی بسته نجات اقتصادی؛ مرکل: عدم توافق سران اروپا محتمل استنشست سران اتحادیه اروپا در بروکسل از روز جمعه و با هدف تصویب بودجه بی‌سابقه ۱.۸۵ تریلیون یورویی (۲.۱ تریلیون دلاری) اتحادیه اروپا و برنامه احیای اقتصادی آغاز به کار کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

در شعر کهن استاد، در شعر نو آواره | DW | 19.07.2020۲۹ تیر ۱۳۵۹؛ ۴۰ سال پیش در چنین روزی جلال‌الدین همایی در تهران درگذشت. روزشمار چهره‌های تاریخی
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

حمله مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به آمریکا: از تهدید شرکت‌های اروپایی دست برداریدجوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از آمریکا به خاطر استفاده از تحریم‌های اقتصادی شدیدا انتقاد کرده است. حمله آقای بورل به سیاست‌های دولت آمریکا پس از آن صورت گرفت که ایالات متحده در مورد اعمال تحریم‌های تجاری به شرکت اروپایی درگیر در تکمیل خط لوله انتقال گاز روسیه به اروپا هشدار داد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

سقوط آزاد ریال؛ دلار و یورو بار دیگر رکورد زدندارز خارجی در ایران در سال ۲۰۲۰ نزدیک به ۴۸ درصد ارزش خود را از دست داده است، نیمی از این کاهش در کمتر از یک ماه گذشته رخ داده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »