مذاکرات اپل برای استفاده از هوش مصنوعی گوگل در آیفون

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اپل مشغول مذاکره برای استفاده از موتور هوش مصنوعی جمنای گوگل در آیفون است.

به گزارش ایسنا، بلومبرگ به نقل از منابع آگاه نوشت: اپل همچنین اخیرا با مایکروسافت هم مذاکرات مشابهی داشته و استفاده از مدل هوش مصنوعی این شرکت را بررسی کرده است.

طبق گزارش بلومبرگ، دو طرف هنوز درباره شرایط یا برند توافق هوش مصنوعی، تصمیمی نگرفته‌اند و اجرایی شدن این توافق هم نهایی نشده است. بعید به نظر می‌رسد توافقی تا ژوئن که زمان برگزاری کنفرانس سالانه طراحان اپل است، اعلام شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هشدار کلاهبرداری با هوش‌مصنوعی؛ کشف وب‌سایت‌های خرید جعلی در کشورهای مختلفشبکه تلویزیون ملی ژاپن به نقل از کارشناسان، نسبت به افزایش موارد استفاده از چت‌بات‌های هوش مصنوعی برای کلاهبرداری در وبسایت‌های خرید آنلاین هشدار داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نخستین قانون در جهان برای تنظیم مقررات استفاده از هوش مصنوعی در اتحادیه اروپا به تصویب رسیدپارلمان اتحادیه اروپا روز چهارشنبه نخستین مجموعه قوانین نظارتی جهان را برای تنظیم مقررات استفاده از هوش‌ مصنوعی، که در خط‌ مقدم سرمایه‌گذاری فناوری است، تصویب کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

هوش مصنوعی داروی آلزایمر تولید می‌کند!روش نوآورانه پژوهشگران «دانشگاه تگزاس در آستین»، از هوش مصنوعی و حسگرهای زیستی استفاده می‌کند تا راه را برای توسعه سریع‌تر داروهایی مانند داروی آلزایمر هموار کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نگرانی از مصرف شدید آب برای توسعه فناوری هوش مصنوعیاستفاده رو به افزایش شرکت‌های عمده فناوری جهانی از حجم زیادی از آب برای خنک کردن مراکز داده‌هایی که با تکیه به هوش مصنوعی کار می‌کنند، نگرانی‌ها را افزایش داده است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

هوش مصنوعی راه آهن سریع السیر چین را اداره می‌کندچین هم اکنون به طور کامل از هوش مصنوعی در مدیریت و نگهداری شبکه حمل ونقل ریلی خود استفاده می کند.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

تکنیک‌های استفاده از هوش مصنوعی برای تولید محتوای خلاقانههوش مصنوعی چیست؟ به زبان ساده، هوش مصنوعی به ابزارهایی اشاره دارد که می‌توانند کارهایی را که به هوش و استعداد انسانی نیاز دارد، در زمان کوتاه‌تر انجام دهند. این دانش در انگلیسی با نام artificial intelligence شناخته می‌شود و می‌تواند شامل هر نرم‌افزار یا ماشینی باشد که با ارائه داده‌های خاص، می‌تواند از خود عمل انسانی نشان دهد.
منبع: SharghDaily - 🏆 1. / 68 ادامه مطلب »