مذاکرات آمریکا و طالبان در دوحه پایان یافت

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی طالبان دور هشتم مذاکرات صلح نمایندگان این گروه با آمریکا در شهر دوحه قطر را طولانی و مفید ارزیابی کرد.

ذبیح الله مجاهد، سخنگوی گروه طالبان اعلام کرد: دور هشتم مذاکرات صلح نمایندگان این گروه با ایالات متحده آمریکا در شهر دوحه پایتخت قطر پایان یافت.

وی این دور از مذاکرات را طولانی و مفید دانست و گفت: درباره اقدامات آینده با رهبران طرفین مشورت خواهیم کرد. گفتنی است شیخ تمیم بن حمد آل ثانی، امیر قطر و دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا هفته گذشته طی گفتگوی تلفنی به تبادل نظر در خصوص مذاکرات صلح میان ایالات متحده و طالبان پرداختند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پایان دور جدید مذاکرات آمریکا-طالبان؛ رایزنی با رهبران ادامه دادسخنگوی طالبان اعلام کرد هشتمین دور از مذاکرات بر سر پیمانی که به ایالات متحده اجازه می‌دهد به طولانی‌ترین جنگش خاتمه داده و نیروهایش را از افغانستان خارج کند، امروز (دوشنبه) به پایان رسید و طرفین درباره گام‌های آتی با رهبرانشان رایزنی خواهند کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دیوار خاطرات مهاجران در مرز مکزیک با آمریکادرباره کودکانی که سعید طوسی بهشون تجاوز جنسی کرده در کلاسهای قرآن نبی اکرم اسلام و الان به سن بزرگسالی رسیدند هم خبر بزن یورونیوز ضد امپریالیسم خونخوار جهان خوار آدمخوار امریکا من نمیدونم چرا همه یهو اینقدر نگرانه مکزیکیا شدن. خب لاشی خان،اگر غیرقانونی نرن تو یه کشور تلپ بشن، کسی کاریشون نداره مزدور
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

قربان‌اوغلی: قصد آمریکا از تحریم وزیر امور خارجه محدود کردن حوزه عمل اوستجاوید قربان‌اوغلی، دیپلمات پیشین وزارت امور خارجه، با اشاره به تحریم ظریف گفت: با وجود اینکه فعالیت‌های آقای ظریف در ادامه کار، به‌ خصوص در ارتباطات بین‌المللی با کشورهای مختلف جهان، ممکن است دچار محدودیت‌هایی شود، تصور نمی‌کنم نظام و شرایط سیاسی ما به‌ گونه‌ای باشد که برای برون‌رفت از بحران، آقای ظریف از مسئولیت‌هایش کناره‌گیری کند یا کنار گذاشته شود.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

چاووش‌اوغلو: اجازه نخواهیم داد آمریکا وقت ترکیه را هدر دهدچاووش‌اوغلو(درباره عملیات شرق فرات): اجازه نخواهیم داد آمریکا وقت ترکیه را هدر دهد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزارت خارجه ایران: انتظار آمریکا برای تماس ایران بیهوده است | DW | 11.08.2019سخنگوی وزارت خارجه ایران 'انتظار' واشنگتن برای تماس تهران با خود را 'بیهوده' خواند و گفت: «هیچ آدم عاقلی وقتی اسلحه به سمتش گرفته شده، مذاکره نمی‌کند». ترامپ اخیرا گفته بود، ایران 'بدجوری' به دنبال مذاکره با آمریکاست. احسنت به وزارت امور خارجه فقط نکته‌ای که هست، آمریکا دشمن درجه ۱ ایران است و حتی اگر آمریکا اسلحه را هم بردارد نباید به مذاکره فکر کنید. بدانید که ما از دعای عرفه میفهمیم که خدا در برابر دشمنان با ما هست. خخ حال ببینیم ای تروریستهای_خونخوار. چهل_سال است که اسلحه چه عرض کنم توپ، تانک و هر چه در توان دارید بر روی مردم بجان آمده ایران و فرزندان واقعی آنها در شورای_ملی_مقاومت_ایران بکار میبندید و دنیا را از آرژانتین تا فرانسه، آلمان، سوئیس، ایتالیا و خاورمیانه بخاک و خون کشیده اید.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

وزیر خارجه آمریکا عید قربان را با عبارت «عید مبارک» به مسلمانان جهان تبریک گفتمایک پمپئو وزیر خارجه ایالات متحده روز یکشنبه ۲۰ مرداد در توئیتی فرا رسیدن عید قربان را به مسلمانان در سراسر جهان تبریک گفت. آقای پمپئو در توئیت خود ابراز امیدواری کرده است که این عید برای تما کیر تو این عید غلطت کرد
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »