مذاکره تروئيکای اروپایی درباره احتمال تمدید تحریم‌های تسلیحاتی ایران

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 59%

سه کشور اروپایی آلمان، فرانسه و بریتانیا تمام گزینه‌های لازم برای حفظ برجام و همچنین متعهد بودن ایران به اجرای تعهداتش در این توافق را بررسی می‌کنند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

وزارت امور خارجه فرانسه اعلام کرد، بریتانیا ، فرانسه و آلمان روز جمعه استراتژی خود برای مذاکره با ایران در ماه‌های آتی و همچنین در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل و چگونگی سیاستگذاری در قبال این پرونده تعیین خواهند کرد

واشنگتن تهدید کرده اگر شورای امنیت سازمان ملل این نظر آمریکا را نپذیرد، ایالات متحده با استفاده از روندی که در برجام مشخص شده (snapback) ، سریعا تمام تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران را فعال خواهد کرد. این در حالیست که شورای حکام با تصویب قطعنامه‌ای از ایران خواست به بازرسان آژانس اجازه دهد از دو سایت مدنظر این سازمان بازدید کنند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تروئیکای اروپایی: از بازگشت تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران حمایت نمی‌کنیم- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimوزرای امور خارجه طرف‌های اروپایی برجام (انگلیس، آلمان و فرانسه) در بیانیه‌ای مدعی شدند که از فعال‌سازی بازگشت خودکار تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران حمایت نمی‌کنند. وزرای امور خارجه کشورهای انگلیس، فرانسه و آلمان امروز جمعه در پایان نشست خود که پس از تصویب قطعنامه پیشنهادی آنها علیه ایران در شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی برگزار شد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

شمار قربانیان روزانه کرونا در ایران به اوج ۶۸ روز گذشته رسیدهمزمان با ثبت بالاترین شمار روزانه مرگ و میر ناشی از ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در ایران طی ۶۷ روز گذشته، تعداد مبتلایان جدید در افغانستان به پایین‌ترین حد در سه روز گذشته رسید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ضرب و جرح استاد دانشگاه استرالیایی زندانی در ایران به خاطر تشکیل یک گروه سرود اعتراضی
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ابراز نگرانی سه چهره پزشکی ایران نسبت به اوج‌گیری دوباره همه‌گیری کرونا
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دیدگاه: امکان استفاده از سامانه تشخیص چهره توسط پلیس در ایراندر دیدگاه بشنوید: امکان استفاده از سامانه تشخیص چهره توسط پلیس در ایران 🎧نسخه کامل پادکست را از اینجا گوش کنید:
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

بیانیه مشترک ایران و روسیه؛ سندی که هر دو کشور ناقض مفاد آن هستند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »