مدیرعامل اتوبوسرانی تهران: ملاک عمل ما ابلاغ مصوبات ستاد کرونا است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 51 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در مورد استمرار فعالیت یا احتمال تعطیلی ناوگان اتوبوسرانی پایتخت گفت: مصوبات جدید ستاد مقابله با کرونا در تهران مبنی بر تعطیلی ناوگان حمل ونقل عمومی در کلان شهر تهران هنوز به ما ابلاغ نشده است

به گزارش ایسنا، مهندس محمود ترفع با اعلام اینکه ملاک عمل ما ابلاغ مصوبات ستاد مقابله با کرونا از سوی دولت است، افزود: تابع تصمیم شورای اسلامی شهر و تدبیر شهردار تهران هستیم‫.

وی با اشاره به اینکه تعطیلی خدمات‌رسانی ناوگان اتوبوسرانی، پیشنهاد ستاد مقابله با کرونا در تهران است که به هیات دولت ارائه شده است، اظهار کرد: برای تعطیلی فعالیت ناوگان باید منتظر ابلاغ این تصمیم از سوی دولت باشیم‫. ترفع با بیان اینکه آمادگی داریم خدمات ناوگان اتوبوسرانی را همچون گذشته ادامه بدهیم، محدود کنیم و یا تعطیل نماییم، تصریح کرد‫:اگر تصمیم مسئولان مربوطه، تعطیلی خدمات ناوگان به منظور قطع زنجیره شیوع کرونا باشد، آماده اجرای این تصمیم هستیم‫.

بنا براعلام روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، وی با اشاره به اینکه هماهنگ و همسو با مصوبات دولت و ستاد مقابله با کرونا عمل می‌کنیم، خاطرنشان کرد: این انعطاف را داریم که بر مبنای تصمیم‌گیری دستگاه‌های مسئول عمل کنیم و مهم‌ترین موضوع برایمان کمک به حفظ سلامت مردم است‫. مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در پایان خاطرنشان کرد: در صورت تعطیلی ناوگان اتوبوسرانی تهران، انتظار می‌رود دولت بسته‌های حمایتی برای رانندگان زحمتکش اتوبوس به ویژه رانندگان بخش خصوصی که حقوق‌بگیر نیستند، در نظر گرفته و نسبت به تخصیص آن به این عزیزان اقدام کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کرونا نیز منتظر ابلاغ است

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انفجار مرگبار در یک ساختمان مسکونی در تهرانسخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از وقوع انفجار مرگبار در یک ساختمان مسکونی به علت نشت گاز خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

درخواست شورای شهر تهران، تعطیلی حمل و نقل عمومی تهران استسخنگوی شورای شهر تهران اعلام کرد که تصمیم‌گیری نهایی درمورد تعطیلی سیستم حمل و نقل عمومی پایتخت، منوط به تأیید ستاد استانی به ریاست استاندار تهران یا ستاد ملی مقابله با کرونا است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تعطیلی مترو هشتگرد و کاهش سرویس مترو تهران در ایام شیوع کرونارئیس مرکز ارتباطات شهرداری تهران: با توجه به مصوبات ستاد مبارزه با ⁧کرونا و تاکید شورای شهر تهران، تعداد سرویس‌های ⁧ مترو ⁩ به یک سوم کاهش یافت؛ سرویس مترو کرج هر ساعت یک بار انجام می‌شود، مترو هشتگرد تعطیل شد تمام امار اعلامی میتلایان و کشته شدگان کونایی در ایران که وزارت بهداشت اعلام میکنه کذب محضه و دروغه امار واقعی تقریبا سه برابر امار اعلامی میباشد كرونا
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

خانه در تهران متری ۱۵.۶ میلیون توماناسفند ۱۳۹۸ در شرایطی که معاملات مسکن شهر تهران تحت تاثیر ویروس کرونا ۲۴ درصد کاهش پیدا کرد، میانگین قیمت خانه با رشد ماهانه ۸.۷ درصد به ۱۵ میلیون و ۶۵۸ هزار تومان در هر متر مربع رسید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کنترل 14 مبادی خروجی استان تهران/تداورم تعطیلی بازارهااستاندار تهران: تعطیلی بازارها باید تداوم پیدا کند شهرداری‌ها باید دستفروش‌ها را کنترل کنند ۱۴ خروجی استان را کنترل می‌کنیم و فرمانداران نیز با حداقل نیرو راه‌های فرعی را کنترل کنند ۴۰٪ فالوراتون فیکه! اگر آبرو دارید، فکری کنید پس مردم از کجا بیارن بخورن.شما حقوق بگیری ما چکار کنیم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نگرانی از سفرهای درون‌شهری تهران / پیشنهاد تعطیلی یا کاهش ظرفیت حمل ونقل عمومیرئیس شورای شهر بر لزوم کاهش سرویس حمل ونقل عمومی در راستای کاهش شیوع کرونا در تهران تاکید کرد و گفت: اگر بخواهیم کرونادر تهران را کنترل کنیم باید حمل ونقل عمومی را تعطیل کرده و یا ظرفیت آن را کاهش دهیم و تنها به شبکه حمل ونقل اضطراری اکتفا کنیم. یکی از کارهایی که میشه برای حمل و نقل عمومی انجام داد اتاق گاز فرمالدهید هست که خیلی موثر تر از الکل و وایتکس هست و خیلی هم سریعتر عملل میکنه ما نامه اش رو بهwho زدیم دارن بررسی می کنن که تایید کنند أين روش تو بوركينافاسو هم مورد استفاده قرار نميگرد salari_mohamad کرسی شعرهای روزمره اعضای شورا شهر...
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »