مدیر مسئول ماهنامه ایران فردا در دادگاه مطبوعات مجرم شناخته شد

04/12/1399 06:21 ب.ظ

مدیر مسئول ماهنامه ایران فردا با دو اتهام «ایجاد اختلاف بین اقشار جامعه» و «نشر مطالب الحادی» در دادگاه مطبوعات مجرم عنوان شد. در حال حاضر «کیوان صمیمی»، سردبیر ماهنامه ایران فردا در زندان اوین به سر می‌برد. خبرنگاری_جرم_نیست آزادی_بیان

«احمد مومنی‌راد»، سخن‌گوی هیات منصفه دادگاه مطبوعات با اعلام این خبر به خبرگزاری دولتی ایران گفته است مدیر مسئول ماهنامه ایران فردا با اتفاق آراء برای این دو اتهام مجرم شناخته شده و با اتفاق آراء مستحق تخفیف دانسته نشده است.

دادگاه مدیر مسئول ماهنامه ایران فردا روز یکشنبه سوم اسفند ۱۳۹۹ در شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی «کاشانکی» برگزار شد. در حال حاضر «کیوان صمیمی»، سردبیر ماهنامه ایران فردا در زندان اوین به سر می‌برد. کیوان صمیمی در اعتراضات روز جهانی کارگر سال ۱۳۹۸ بازداشت و پس از آن در دادگاه به اتهامات امنیتی از جمله «اجتماع و تبانی به قصد اقدام علیه امنیت کشور» به ۳ سال حبس محکوم شد. او از ۱۷ آذر امسال برای تحمل حکم به زندان منتقل شد.

پس از انتقال کیوان صمیمی به زندان، «حامد سحابی»، صاحب امتیاز و مدیر مسئول نیابتی ماهنامه ایران فردا در تاریخ ۱۷آذر۱۳۹۹ اعلام کرد، او از سوی دادگاه مطبوعات به مدت دو سال از فعالیت در عرصه مطبوعات محروم شده است. headtopics.com

او با اعلام این خبر گفت که به دلیل چنین حکمی و از آنجا که او مدیر مسئول نیابتی مجله بوده، انتشار ایران فردا تا رفع محدودیت‌های اعمال شده متوقف خواهد شد.

ادامه مطلب:
iranwire »

مدیر اطلاعات ملی آمریکا: رژیم ایران یک تهدید امنیتی استآوریل هینز، مدیر اطلاعات ملی آمریکا در سخنانی در مجلس سنای این کشور، رژیم ایران را تهدیدی امنیتی این را که بوش پسر میدانست اوبا ما میدانست ترامپ و پمپو هم جار میزدند ناتو و شورای خلیج فارس هم بارها عنوان کرده اند چه گوهی درمقابل ایران توانسته اند بخورند ؟ چه گوهی میتوانند بخورند ؟ تنها راه حفظ،منافع ایران و متعهدان میباشد ضربه زدند ده برابر نوش جان میکنند Oh my God شما فقط می خواستید پول های ایران را برای تبلیغات بایدن بگیرید ؟! حالا پس چی شد حرفهاش قبل انتخابات ؟ بازگشت سریع به برجام و ...... ؟

بازداشت مدیر یک شرکت لوازم آرایش آمریکایی به اتهام دور زدن تحریم‌های ایرانپلیس فدرال آمریکا (اف ‌بی ‌آی) سه‌شنبه 6 آوریل اعلام کرد که مدیر یک شرکت تولید لوازم آرایش را به جرم

مدیر آژانس: بازرسی‌ از فعالیت‌های هسته‌ای ایران ممکن است سال‌ها طول بکشدآژانس بین‌المللی انرژی اتمی سه‌شنبه 9 مارس 2021 با اشاره به این‌که «بارزسی‌های بین‌المللی درباره

مدیر آژانس بین‌المللی انرژی اتمی: توافق هسته‌ای قدیم با ایران مرده استمدیر آژانس بین‌المللی انرژی اتمی با بیان این‌که توافق هسته‌ای قدیم با ایران مرده است، تاکید کرد که تنها راه پیشرفت امضای توافق جدیدی در این زمینه است. او گفت نقض‌های تعهدات هسته‌ای تهران توافق قدیم را ناممکن کرده است. ادامه خبر در سایت العربیه_فارسی: توافق جدید؟؟؟!!!هم نفهمید هم به نفهمی زدید خودتونو!

مدیر آژانس بین‌المللی: با ایران توافق کردیم بازرسی تاسیسات هسته‌ای‌اش را ادامه دهیمرافائل گروسی مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی روز یکشنبه 21 فوریه 2021 اعلام کرد که با ایران به

مدیر مسئول ماهنامه ایران فردا با دو اتهام «ایجاد اختلاف بین اقشار جامعه» و «نشر مطالب الحادی» در دادگاه مطبوعات مجرم عنوان شد.

«احمد مومنی‌راد»، سخن‌گوی هیات منصفه دادگاه مطبوعات با اعلام این خبر به خبرگزاری دولتی ایران گفته است مدیر مسئول ماهنامه ایران فردا با اتفاق آراء برای این دو اتهام مجرم شناخته شده و با اتفاق آراء مستحق تخفیف دانسته نشده است.

دادگاه مدیر مسئول ماهنامه ایران فردا روز یکشنبه سوم اسفند ۱۳۹۹ در شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی «کاشانکی» برگزار شد.

در حال حاضر «کیوان صمیمی»، سردبیر ماهنامه ایران فردا در زندان اوین به سر می‌برد. کیوان صمیمی در اعتراضات روز جهانی کارگر سال ۱۳۹۸ بازداشت و پس از آن در دادگاه به اتهامات امنیتی از جمله «اجتماع و تبانی به قصد اقدام علیه امنیت کشور» به ۳ سال حبس محکوم شد. او از ۱۷ آذر امسال برای تحمل حکم به زندان منتقل شد.

پس از انتقال کیوان صمیمی به زندان، «حامد سحابی»، صاحب امتیاز و مدیر مسئول نیابتی ماهنامه ایران فردا در تاریخ ۱۷آذر۱۳۹۹ اعلام کرد، او از سوی دادگاه مطبوعات به مدت دو سال از فعالیت در عرصه مطبوعات محروم شده است.

او با اعلام این خبر گفت که به دلیل چنین حکمی و از آنجا که او مدیر مسئول نیابتی مجله بوده، انتشار ایران فردا تا رفع محدودیت‌های اعمال شده متوقف خواهد شد.

ایران فردا در خرداد ۱۳۷۱ به مدیر مسئولی «عزت‌الله سحابی» و سردبیری «رضا علیجانی» منتشر شد؛ اما این نشریه در جریان توقیف فله‌ای مطبوعات در اردیبهشت ۱۳۷۰ تعطیل شد.

ایران فردا بار دیگر پس از ۱۴ سال، در تاریخ ۱۰خرداد۱۳۹۳ انتشار خود را آغاز کرد. در آخرین سا‌ل‌های فعالیت کیوان صمیمی سردبیری این نشریه را به عهده داشت.

برای دیدن اخبار و گزارش‌های بیش‌تر درباره رسانه و خبرنگاری به سایت