مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی با ظریف دیدار کرد

  • 📰 PadDolat
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

دیدار مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی با ظریف

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به نقل از سخنگویی وزارت امور خارجه، رافائل گروسی امروز سه‌شنبه با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه در مرکز مطالعات این وزارتخانه دیدار و گفت وگو کرد.

مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی پیش از ظهر امروز با علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی نیز دیدار و گفت و گو کرد. وی دیشب در راس هیاتی از آژانس بین المللی انرژی اتمی با استقبال بهروز کمالوندی سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران و کاظم غریب آبادی سفیر و نماینده دائم ایران نزد سازمان‌های بین‌المللی مستقر در اتریش وارد تهران شد.رافائل گروسی قبل از سفر خود به ایران در توئیتی اعلام کرد که برای دیدار با مقامات جمهوری اسلامی برای پرداختن به موضوعات باقی‌مانده در خصوص توافقات پادمانی راهی تهران می‌شود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کمالوندی: سفر مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درچارچوب امور پادمانی استماجرای انفجار تاسیسات نطنز چه بود؟ | بهروز کمالوندی انفجار اخیر در تاسیسات نطنز را پروژه ای خرابکارانه توصیف کرد و افزود: در این که این انفجار چگونه صورت گرفته و با چه موادی انجام شده و جزئیات آن چیست را مسئولین امنیتی در وقت مناسب اعلام خواهند کرد
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی وارد کشور شدرافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در راس هیاتی وارد تهران شد مدیرکل آژانس قرار است در سفری دو روزه به تهران ضمن گفتگوهای فنی و تخصصی با مقامات سازمان انرژی اتمی با محمد جواد ظریف و رئیس جمهور دیدار کند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دیدار مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی با ظریف«رافائل گروسی» مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی ، ظهر امروز در مرکز مطالعات وزارت امور خارجه با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و رایزنی کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رئیس آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در تهران به دنبال چیست؟ | DW | 24.08.2020رافائل گروسی، رئیس آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، برای گفت‌وگو با مقامات ایران راهی تهران می‌شود. این نخستین سفر گروسی به تهران از زمان شروع کارش در ماه دسامبر سال گذشته است. بازار گمانه‌زنی پیرامون این سفر داغ است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

رییس آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در راه تهران؛ سفر پومپئو به اسرائیل - BBC News فارسیمحمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران، در آستانه سفر رافائل گروسی، رییس آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، به تهران گفت این سفر هیچ ارتباطی به 'مکانیسم ماشه' ندارد. این نخستین بار است که رافائل گروسی پس از انتخاب به عنوان مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به تهران سفر می‌کند. همزمان اعلام شده مایک پومپئو، وزیر امور خارجه آمریکا، در آغاز سفر پنج روزه خود به خاورمیانه، وارد اسرائیل شده است. هدف از این سفر گفت‌وگو درباره امنیت خاورمیانه و پرونده هسته‌ای ایران اعلام شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ظریف: سفر مدیرکل ‌آژانس ارتباطی به مکانیسم ماشه نداردتهران-ایرنا- وزیر امور خارجه با بیان اینکه کار با آژانس بر اساس اصل شفافیت است، گفت: سفر مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی به ایران ارتباطی به مکانیسم ماشه ندارد و این سفر در ادامه گفت و گوهایی است که با ‌آژانس داشتیم.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »