مدیرکل امور اقتصادی و دارائی استان کرمان دستگیر شد

18/12/1399 03:32 ب.ظ

«دادخدا سالاری»، دادستان انقلاب استان کرمان، از بازداشت مدیرکل اقتصاد و دارایی این استان به اتهام فساد مالی خبر داد.. همچنین گفت برای حدود ۵۰ مدیر و معاون، بخشدار و فرماندار در این استان پرونده تشکیل شده است. اخبار_ایران

سالاری روز دوشنبه ۱۸ اسفند همچنین گفت از ابتدای سال جاری تاکنون برای حدود ۵۰ مدیر و معاون، بخشدار و فرماندار در این استان پرونده تشکیل شده است. وی افزود که از این تعداد حدود ۲۰ نفر مدیر و مسئول بودند که این افراد که بازداشت شده‌اند.

سالاری همچنین گفت طی سال جاری از طریق این پرونده‌های فساد حدود ۵۹ میلیارد تومان به بیت‌المال برگشت داده شده است. دادستان انقلاب استان کرمان به وجود گسترده فساد اداری در کشور اذعان کرد و گفت متاسفانه این منکر مرسوم شده و همه هم نسبت به آن بی تفاوت شده‌ایم.

ادامه مطلب:
iranwire »

نماینده آمریکا در امور ایران در وین با مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی دیدار کرد🔺نماینده آمریکا در امور ایران در وین با مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی_اتمی دیدار کرد مذاکرات در مورد توافق هسته‌ای ایران روز سه‌شنبه ۱۷ فروردین در وین انجام شد. این گفت‌وگوها قرار است روز جمعه این هفته ادامه پیدا کند دموکرات ها حامیان ج ا. مدافع آدمکشان این مذاکرات بپایان نخواهد رسید این رابرت مالی همه جوره واسه جمهوری اسلامی دم تکون میده. حیف که به بمب های هسته ای آمریکا دسترسی نداره وگرنه چند تاشو کادو میکرد، واسه خودشیرینی تحویل نمایندگان خامنه‌ای می‌داد.

مدیرکل سازمان تجارت جهانی: بازجهانی‌سازی راه‌حل مشکل اقتصاد جهان استپس از ورود چین و اروپای شرقی، به اقتصاد جهانی حالا نیازمند موج بعدی هستیم که در آن کشورهایی از آفریقا، آسیا و آمریکای لاتین به‌ نظام تجارت جهانی بپیوندند. Globalconversation ای بابا اینم نمی دونه چی داره میگه!

حمله مسلحانه افراد ناشناس به خانه مدیرکل استانداری لرستان

افراد مسلح منزل مدیرکل امور شهری استانداری لرستان را به رگبار بستند- اخبار لرستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnimافراد مسلح منزل یکی از مدیران استانداری لرستان را به رگبار بستند فرمانده انتظامی شهرستان خرم‌آباد: افراد مسلح شب گذشته منزل فلاح نژاد مدیرکل امور شهری استانداری لرستان را به رگبار بستند فرمانده انتظامی شهرستان خرم آباد:خوشبختانه افراد ساکن در منزل آسیبی ندیدند و افراد ناشناس پس از تیر اندازی 14 گلوله از محل متواری شدند بررسی علت و جزئیات این حادثه در دستور کار قرار دارد دمشون گرم وطن پرست بودن تا حدودی که به یه خائن به ملت حمله کردن و یه رفیق جمهوری اذحالی رو ترسوندن تک تک شما باید توسط مردم مستعضعف به دار آویخته بشید چون چهل و دو سال ازشون دزدیدید و به بیگانه فروختید

وزیر امور خارجه چین وارد تهران شدوزیر امور خارجه چین به دعوت رسمی همتای ایرانی خود برای دیدار با مقامات این کشور عصر امروز وارد تهران شد. - خبرگزاری آناتولی ویروس جدید آورده کار خاصی نداره

استان‌وایرـ «دادخدا سالاری»، دادستان انقلاب استان کرمان، از بازداشت مدیرکل اقتصاد و دارایی این استان به اتهام فساد مالی خبر داد و گفت پرونده این مدیر در حال تحقیقات تکمیلی است.

سالاری روز دوشنبه ۱۸ اسفند همچنین گفت از ابتدای سال جاری تاکنون برای حدود ۵۰ مدیر و معاون، بخشدار و فرماندار در این استان پرونده تشکیل شده است.

وی افزود که از این تعداد حدود ۲۰ نفر مدیر و مسئول بودند که این افراد که بازداشت شده‌اند.

سالاری همچنین گفت طی سال جاری از طریق این پرونده‌های فساد حدود ۵۹ میلیارد تومان به بیت‌المال برگشت داده شده است.

دادستان انقلاب استان کرمان به وجود گسترده فساد اداری در کشور اذعان کرد و گفت متاسفانه این منکر مرسوم شده و همه هم نسبت به آن بی تفاوت شده‌ایم.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: