مدیرکل جدید دفتر امور سیاسی وزارت کشور انتخاب شد

24/07/1400 04:16:00 ب.ظ

وزیر کشور در حکمی محسن اسلامی را به سمت مدیرکل دفتر امور سیاسی وزارت کشور منصوب کرد

وزیر کشور در حکمی محسن اسلامی را به سمت مدیرکل دفتر امور سیاسی وزارت کشور منصوب کرد

وزیر کشور در حکمی محسن اسلامی را به سمت مدیرکل دفتر امور سیاسی وزارت کشور منصوب کرد.

نظر به مراتب تعهد و تجارب موثر، به موجب این حکم جنابعالی را به سمت مدیرکل دفتر امور سیاسی منصوب می نمایم.وزیر کشور در این حکم؛ بررسی و تحلیل مسائل و رویدادهای سیاسی کشور، فراهم آوردن زمینه اجرای مطلوب و کارآمد قانون احزاب و تشکل ها، پیگیری امور مربوط به اقلیت های دینی، مذهبی، فرق و اقوام ایرانی، برگزاری منظم جلسات کمیسیون های کارگری و دانشجویی شورای امنیت کشور و پیگیری امور و مصوبات آن را از جمله مواردی برشمرده است که انتظار دارد، مدیرکل جدید دفتر امور سیاسی  با برنامه ریزی دقیق، هدفمند و مبتنی بر اصول نسبت به تحقق آن اهتمام و تلاش نماید.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

آغاز هفته یازدهم اعتراضات در ایران؛ گزارش‌ها از اعتصاب کارکنان ذوب آهن اصفهان

آخرین اخبار و گزارش‌های مرتبط با رویدادهای ایران در روز شنبه پنجم آذر (۲۶ نوامبر) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

تأکید وزرای امور خارجه ایران و چین بر اهتمام دو کشور برای عملیاتی کردن توافق 25 ساله- اخبار دیپلماسی ایران - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimگفت‌وگوی امیرعبداللهیان با وزیر خارجه چین وزیر خارجه ایران بر اهتمام جدی تهران جهت پیگیری توافقات روسای جمهور چین و ایران در تماس تلفنی اخیر طرفین و همچنین اجرای کامل سند همکاری‌های ۲۵ ساله دو کشور تاکید کرد اهتمام جدی ایران به التماس به چین ، حرفی نیست کاش در کل برای مملکت نتیجه داشته باشه

حسینی: قرار است کشور شرایط بهتری داشته باشدمعاون پارلمانی رئیس جمهور: *قرار است کشور شرایط بهتری داشته باشد *باید مشکلات مردم مناطق مختلف را از نزدیک دید و لمس و برای گره‌گشایی تلاش کرد *در دولت سیزدهم اینگونه نیست که دیواری بین مردم و مسئولان کشیده شود *نگاه ما باید به کل کشور باشد ۴۳ ساله این قراره با چه امکاناتی قرار است کشور شرایط بهتری داشته باشد ؟ فروش نفت که در کما است . اندک درآمد کشور هم که در حلقوم حزب الله و حشد الشعبی و حوثی ها و ... ریخته می شود . با چه امکاناتی می خواهید شرایط کشور را بهتر کنید .

دیوان محاسبات کشور: صدا و سیما ۱۵ میلیارد تومان بدهی دارد | DW | 16.10.2021دیوان محاسبات کشور اعلام کرده است که صدا و سیما ۱۵ میلیارد بابت حق‌پخش مسابقات ورزشی در سال ۹۹ بدهی دارد. برملا شدن بدهی صدا و سیما که یک نهاد دولتی است برای نخستین بار از طرف دیوان محسابات انجام می‌گیرد. ۱۵ میلیار تومان! اینکه کلا عدد خاصی برای سازمان های دولتی نیست!!

۱۸۱فوتی و ۷۵۱۵ ابتلای جدید کرونا در کشور۱۸۱ فوتی و ۷۵۱۵ ابتلای جدید کرونا در کشور *مبتلایان جدید: ۷۵۱۵ نفر *جانباختگان جدید: ۱۸۱ نفر *مجموع مبتلایان: ۵۷۷۳۴۱۹ نفر *مجموع بهبودیافتگان: ۵۳۰۹۹۹۲ نفر *مجموع جان‌باختگان: ۱۲۳۸۷۶ نفر *مجموع واکسن تزریق شده: ۷۱۳۵۸۲۷۷

افزایش ابتلا و مرگ‌ومیر سل در کشور/ ابراز نگرانی از کاهش تشخیص سلرییس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت گفت: شاهد افزایش ابتلا به بیماری سل و کاهش تشخیص آن هستیم. مرگ و میر ناشی از سل هم افزایش پیدا کرده که این موضوع یک نگرانی جدی است.

اقتصاد کشور نیازمند جراحی های بزرگ استمعاون اقتصادی رئیس جمهوری با اشاره به اهداف سفر خود به خوزستان برای بررسی روند فعالیت ترخیص کالا از بنادر استان و حضور در مناطق زلزله زده اندیکا و شمال خوزستان گفت: وضعیت فعلی کشور نیازمند انجام جراحی های بزرگ اقتصادی است. احسنت چون دوصد گفته چند نیم کردار نیست. ان شاء الله که در این مسیر سخت توفیق یارتون باشه. دولت_مردمی ایران_قوی مردک موقع انتخابات که خوب ملق و جفتک می‌زدی و هزاری از جیبت در میاوردی فعلا که ریدین با کنترل تورم کیر توی دولت_مردمی لیست گروگان‌ها را مرور می‌کنه.

به گزارش ایسنا، در متن حکم وزیر کشور که خطاب به  محسن اسلامی صادر شده، آمده است: نظر به مراتب تعهد و تجارب موثر، به موجب این حکم جنابعالی را به سمت مدیرکل دفتر امور سیاسی منصوب می نمایم.خبرگزاری تسنیم ، حسین امیرعبداللهیان و وانگ یی وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و جمهوری خلق چین طی تماس تلفنی آخرین وضعیت مناسبات دوجانبه و تحولات منطقه ای و بین المللی را مورد بررسی قرار دادند.به گزارش ایسنا، سید محمد حسینی در جلسه شورای اداری شهرستان های نی‌ریز، استهبان و بختگان که با حضور مسئولان ادارات دولتی، ائمه جمعه و نماینده مردم این شهر در مجلس شورای اسلامی برگزار شد شرکت کرد و پس از شنیدن مسائل و مشکلات از زبان مسئولان این شهرستان ها، گفت: وجود مشکلات به معنای این نیست که ما تلاش نکنیم، همه ارکان دولت و قوای سه گانه دارند شبانه روز تلاش می کنند که شرایط بهتری بر کشور حاکم شود.دیوان محاسبات کشور روز شنبه ۲۴ مهر (۱۶ اکتبر) در گزارش تفریغ بودجه سال ۹۹ برای نخستین بار اعلام کرد که سازمان صدا و سیما مبلغی از درآمدهای تبلیغاتی ناشی از پخش مسابقات ورزشی را به حساب خزانه‌داری کل کشور واریز نکرده است.

وزیر کشور در این حکم؛ بررسی و تحلیل مسائل و رویدادهای سیاسی کشور، فراهم آوردن زمینه اجرای مطلوب و کارآمد قانون احزاب و تشکل ها، پیگیری امور مربوط به اقلیت های دینی، مذهبی، فرق و اقوام ایرانی، برگزاری منظم جلسات کمیسیون های کارگری و دانشجویی شورای امنیت کشور و پیگیری امور و مصوبات آن را از جمله مواردی برشمرده است که انتظار دارد، مدیرکل جدید دفتر امور سیاسی  با برنامه ریزی دقیق، هدفمند و مبتنی بر اصول نسبت به تحقق آن اهتمام و تلاش نماید. محسن اسلامی که امروز با حکم وزیر کشور، جایگزین حمزه امرائی شد، دانش آموخته دکترای روابط بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی و عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس است. وانگ یی عضو شورای دولتی و وزیر امور خارجه جمهوری خلق چین نیز در این تماس تلفنی بر موضع پکن مبنی بر ضرورت بازگشت کامل همه طرف ها به تعهدات برجامی تاکید و از مواضع جمهوری اسلامی ایران در این خصوص تقدیر نمود.  اسلامی که دارای تالیفات و مقالات متعدد در حوزه علوم سیاسی و روابط بین الملل است، مسئولیت های مختلف اجرائی از جمله؛ مدیرکل فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری، مشاور معاون آموزش و پژوهش وزارت امور خارجه، رایزن علمی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان ملل متحد و مشاور دبیر شورای راهبردی روابط خارجی را در سوابق خدمتی پیشین خود تجربه کرده است. در دولت سیزدهم اینگونه نیست که دیواری بین مردم و مسئولان کشیده شود. انتهای پیام . وزیر امور خارجه چین با اعلام آمادگی پکن برای عملیاتی نمودن سند همکاری 25 ساله، بر تعهد پکن به ادامه همکاری ها با تهران برای مهار کرونا و تامین واکسن  مورد نیاز به هر میزان و تا هر زمان که تهران درخواست داشته باشد، تاکید نمود.