مدیرکل آژانس: دوشنبه به تهران سفر می‌کنم

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

مدیرکل آژانس: دوشنبه به تهران سفر می‌کنم گروسی: روز دوشنبه برای دیدار با مقامات ایرانی به تهران سفر می‌کنم تا به موضوعات برجسته مربوط به پادمان بپردازم. امیدوارم یک کانال مثمر ثمر و مشارکتی برای گفت‌وگوی مستقیم ایجاد کنیم. این اقدام ضرورت دارد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، رافائل گروسی در این توییت نوشت: من روز دوشنبه برای دیدار با مقامات ایرانی به تهران سفر می‌کنم تا به موضوعات برجسته مربوط به پادمان بپردازم. امیدوارم یک کانال مثمر ثمر و مشارکتی برای گفت‌وگوی مستقیم ایجاد کنیم. این اقدام ضرورت دارد.

کاظم غریب آبادی، سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان‌های بین المللی در وین نیز امروز از سفر مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به ایران خبر داد. وی با انتشار توییتی نوشت: در راستای تعاملات و همکاری‌های جاری ایران و آژانس، بنا بر دعوت ایران، رافائل گروسی مدیرکل آژانس هفته جاری به ایران سفر می کند. ایران یکی از شرکای اصلی آژانس است، امیدواریم این سفر به تقویت همکاری‌های متقابل بینجامد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ادعای ان اچ کی: مدیرکل آژانس هفته آینده عازم تهران می شودرسانه‌ی ژاپنی ان اچ کی: مدیرکل آژانس هفته آینده عازم تهران می‌شود برخی مقامات دیپلماتیک اعلام کرده‌اند که رافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی هفته آینده برای گفت‌وگو با مقامات ارشد ایرانی عازم تهران خواهد شد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هشدار رییس کمیته سلامت شورای شهر تهران درباره ورود به موج سوم کرونا در محرمناهید خداکرمی، رییس کمیته سلامت شورای شهر تهران، نسبت به آغاز «موج سوم کرونا» در صورت عدم رعایت پروتکل‌ها در مراسم محرم هشدار داد و گفت که در موج دوم تعداد جان‌باختگان در پایتخت تا ۱۲۰ نفر در روز هم رسید و موج سوم بسیار شدیدتر خواهد بود
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

سه‌ونیم شب به وقت تهران؛ تحریم‌های ایران چه زمانی باز می‌گردند؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

حراج تهران بدلیل کرونا برای دومین بار به تعویق افتادسیزدهمین حراج آثار هنری و مدرن تهران که قرار بود 28 شهریور برگزار شود به دلیل تداوم شیوع ویروس کرونا برای دومین بار به تعویق افتاد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

امیدواری به ایمنی دائم بدن پس از ابتلای خفیف به کووید-۱۹ | DW | 21.08.2020پژوهشگران آمریکایی می‌گویند ترس از موقت بودن ایمنی بدن پس از ابتلا به کووید-۱۹ در برخی موارد بی‌اساس است. افرادی که یک بار به ویروس کرونا آلوده شده‌اند ممکن است برای همیشه برابر آن مصون بمانند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 37 هزار و 861 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »