مدیریت علی‌عسگری بر هلدینگ خلیج فارس، انتصابی پرسش‌برانگیز به‌رغم اعتراض‌ها | DW | 12.01.2022

22/10/1400 11:31 ب.ظ

عبدالعلی علی‌عسگری به‌رغم تردیدها و اعتراضات گسترده، کار خود را به عنوان مدیرعامل هلدینگ پتروشیمی خلیج‌فارس آغاز کرد. سپردن این شرکت به دست کسی که فاقد تجربه در کار بورس و پتروشیمی است موجی از مخالفت را در پی داشته است.

عبدالعلی علی‌عسگری به‌رغم تردیدها و اعتراضات گسترده، کار خود را به عنوان مدیرعامل هلدینگ پتروشیمی خلیج‌فارس آغاز کرد. سپردن این شرکت به دست کسی که فاقد تجربه در کار بورس و پتروشیمی است موجی از مخالفت را در پی داشته است. روز چهارشنبه ۲۲ دی (۱۲ ژانویه) انتصاب عبدالعلی علی‌عسگری به سمت مدیرعامل هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس با شروع کار او رسمیت یافت. این خبری است که از سوی رسانه‌های جمهوری اسلامی منتشر شده است.

سایت"خبرآنلاین" از جمله منابعی است که شروع کار علی‌عسگری را رسانه‌ای کرده است. گفته می‌شود که او پس از دیدار با جواد اوجی، وزیر نفت، کار خود را رسما آغاز کرده است.یکی از ویژگی‌های دولت ابراهیم رئیسی، نقش پررنگ سپاه پاسداران و فرماندهان آن در ترکیب کابینه و مراکز قدرت است. از آن جمله باید به استاندارانی اشاره کرد که وابستگی به سپاه پاسداران را در کارنامه خود دارند.

عبدالعلی علی‌عسگری از ریاست صداوسیما به مدیرعاملی هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس رفته است. او در پنج سال آخر فعالیت خود، در صداوسیما فعالیت داشته است. با نگاهی دقیق‌تر به کارنامه او، ارتباط او با سپاه پاسداران نیز روشن خواهد شد. در دانشگاه پلی‌تکنیک تهران و در رشته برق کارشناسی مهندسی گرفته است. گفته می‌شود دکترای مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت را نیز در کارنامه تحصیلی خود دارد.

سایت"خبرآنلاین" از فاش کردن رابطه او با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ابایی ندارد.

ادامه مطلب:
dw_persian »

تک تک مقامات جمهوری اسلامی با همین قدر بیسوادی ۴۳ سال، دارند حکومت می کنند. چه رهبرشون چه رئیس جمهورشون و چه وزیر و بقیه مدیراشون. چطور فقط به این یکی گیر دادین.

فردی که ترامپ را به قتل تهدید کرده بود بازداشت شدبه موجب اسناد دادگاه، مقامات ذیربط آمریکا، اتهاماتی را علیه مردی از اهالی نیویورک که به قتل دونالد ترامپ، رئیس جمهوری پیشین آمریکا تهدید کرده بود، ارائه

ارتش تركيه استفاده از سامانه‌های دفاع هوایی را به مخالفان سوری آموزش می‌دهددیدبان حقوق بشر سوریه اعلام کرد، ارتش ترکیه افسرانی را برای آموزش کامل مخالفان سوری با سامانه‌های دفاع هوایی آماده کرده است.این نهاد حقوق‌بشری، دوشنبه 10

روانچی: آمریکا باید الواح هخامنشی را به صورت کامل، مرتب و سالم برگرداندتخت‌روانچی: *آمریکا باید الواح هخامنشی را به صورت کامل، مرتب و سالم برگرداند *آمریکا هر بار به بهانه‌ای این کار را به تعویق می‌اندازد *خودآمریکایی‌ها هم قبول دارند این الواح به صورت امانت به آمریکا آمده الواح رو برگردونند که خودشون بفروشند و پولش رو بذارن جیبشون!!😏 به خدا جاش تو امریکا امنتره. تعداد الواح خیلی زیاده و ایران اینارو قراره ببره تو انبار موزه ها دپو کنه تا کم کم تخریب یا دزدیده بشن.

سفیر افغانستان در چین: کلیدها را به سفارت قطر دادم و رفتمجاوید احمد قائم، سفیر دولت سابق افغانستان در چین، با انتشار پیامی توییتری اعلام کرد که از سمت خود کناره‌گیری کرده و محل سفارت کابل در پکن را ترک کرده است. به کجا رفت پاسپورت کدام کشور را دارد اگر دولتمردان افغانستان پاسپورت کشوری دیگر را نمی‌داشتند، به این راحتی کشور را تقدیم طالبان نمی‌کردند

از هر ابتکارکمک‌کننده به ثبات‌ منطقه حمایت می‌کنیم/دوستانمان را درجریان مذاکرات وین قرارمی‌دهیموزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با بیان این‌که ایران به‌عنوان یک کشور بزرگ در منطقه همواره نقش اساسی، محوری و سازنده دارد و ما طرف خوب تحولات در منطقه بوده‌ایم، تصریح کرد: ما از هر ابتکاری که به ثبات، امنیت و توسعه منطقه کمک کند، حمایت می‌کنیم. الان که دوستان دارند شما رو در جریان مذاکرات وین قرار می‌دهند دقیقا کدام دوست؟ امان از دوستان شما و صد رحمت به خود شما.

واکنش رییس به قراردادهای ناچیز شمشیربازی: با خواهش و تمنا تیم‌ها را آورده‌ام!واکنش رییس به قراردادهای ناچیز شمشیربازی: *با خواهش و تمنا تیم‌ها را آورده‌ام! *۱۰۰درصد قراردادها پایین است *بهترین شمشیرباز ما رقمی که می‌گیرد بین ۴۰ تا ۵۰ میلیون تومان است *دریافتی دختران شمشیرباز امسال تازه به ۱۰ میلیون تومان رسیده