مدیرکل مسکن وزارت راه: هیچ زمینی در تهران برای مسکن ملی درنظر نداریم- اخبار راه و مسکن - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnim

18/06/1399 08:10:00 ق.ظ

وزارت راه: در تهران زمینی برای مسکن_ملی نداریم

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی افزود: هیچ زمینی در شهر تهران برای ساخت مسکن ملی در نظر گرفته نشده است.

انتهای پیام/.محمود محمودزاده، معاون امور مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا درباره دلایل عدم توقف افزایش قیمت مسکن به ویژه در تهران اظهار داشت: قیمت مسکن تابع دو متغیر کلان میزان مصرف و میزان سرمایه‌گذاری است. اما از آنجایی که سایر بازارهای سرمایه‌گذاری ارز، سکه و بورس دچار تلاطم شدن، تمام فشار و سرریز این بازارها به بازار مسکن منتقل شد..شب گذشته (شنبه پنجم سپتامبر / ۱۵ شهریور) معترضان خشمگین برای سومین شب پیاپی در برخی از محله‌های لایپزیگ به خیابان آمدند و در مواردی با نیروهای پلیس درگیر شدند..به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا مهدی هدایت در جمع خبرنگاران در مراسم آغاز رسمی تحویل 14 هزار واحد مسکن مهر پردیس با بیان اینکه امروز تحویل واحدها را آغاز می‌کنیم و چند روز دیگر این 14 هزار واحد با حضور وزیر راه و شهرسازی و حضور ویدئوکنفرانسی رییس جمهور افتتاح خواهند شد..

.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »
Loading news...
Failed to load news.

چرا افزایش قیمت مسکن متوقف نمی‌شود؟/ پیش‌بینی تکانه‌ در بازار مسکن پس از ریزش بورسمعاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: با توجه به اتفاقات بازار سرمایه، پیش بینی می‌شود که تکانه‌هایی به بازار مسکن وارد شود. از این رو سیاستی که وزارت راه و شهرسازی در حال اجرا دارد و استراتژی اصلی دولت، جداسازی بازار مصرف از بازار سرمایه گذاری در مسکن است.

سومین شب ناآرامی‌ها در لایپزیگ در واکنش به بحران مسکن | DW | 06.09.2020شهر لایپزیگ برای سومین شب پیاپی شاهد ناآرامی‌های شدید و درگیری میان معترضان بحران مسکن و نیروهای پلیس بود. معترضان سنگ و مواد آتش‌زا به سمت ماموران پرتاب کردند و مجوز یک تظاهرات اعتراضی به دلیل اعمال خشونت لغو شد.

قیمت مسکن ملی در پردیس، متری سه میلیون تومان/ مسکن مهر در مرحله خاک ۵۰۰ میلیون خرید و فروش می‌شودمدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: متاسفانه تعدادی از این واحدهای مسکن مهر در مرحله خاک و فوندانسیون در حال فروش هستند، البته مالکان این واحدها حق قانونی فروش دارند و در حال حاضر در مرحله خاک، این واحدها را 500 میلیون تومان می‌فروشند چراکه می‌توانند با پولی به اندازه 100 میلیون تومان واحد آماده در پردیس خریداری کنند.

برگزاری سه تجمع کارگران مخابرات راه دور، روستایی و پیمانکاران مخابراتی

اردوغان: فعالیت‌های آموزشی به شکل ترکیب آموزش حضوری و آموزش از راه دور ادامه خواهد یافتاردوغان: فعالیت‌های آموزشی به شکل ترکیب آموزش‌حضوری و آموزش‌ازراه‌دور ادامه خواهد یافت اردوغان: به کسانی که به بهای به خطر انداختن امنیت و رفاه شهروندانشان در مقابل ترکیه قرار می‌گیرند، صریحا می‌گویم در زمان خود تاوان سختی پس خواهند داد. اردوغان: به کشورهایی که به جای مذاکره با ترکیه به قدرت نظامی ضعیف و پوسیده خود مغرور می‌شوند، تاریخ که هیچ، توصیه می‌کنم حداقل فعالیت‌های دیپلماتیک و عملیات‌های نظامی کشورمان در چهار سال گذشته را بررسی کنند.

پرداخت کمک ودیعه مسکن سرعت گرفتتاکنون تعداد 2358 پرونده در بانک‌های عامل به منظور دریافت تسهیلات بانکی کمک ودیعه مسکن تشکیل و از تعداد یاد شده، 1639 فقره تسهیلات به مبلغ 285.250 میلیون ریال به متقاضیان پرداخت شده است.