مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی: از روند اجرای توافق سال گذشته با ایران رضایت ندارم

  • 📰 IranIntl
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گفت که از روند اجرای مفاد توافق اسفندماه سال گذشته میان آژانس و جمهوری اسلامی رضایت ندارد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

گروسی روز دوشنبه سوم مهرماه در شصت و هفتمین کنفرانس عمومی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در وین، پایتخت اتریش گفت که پیشرفت مورد انتظار او در زمینه اجرای توافق چند ماه گذشته میان آژانس و تهران حاصل نشده است.

او در بازگشت از سفر به تهران، از وعده جمهوری اسلامی برای راه‌اندازی مجدد دوربین‌های نظارتی خبر داده بود.و ابراز تاسف کرده بود. او همچنین اعلام کرد آژانس بین‌المللی «پرحجم‌ترین و بیشترین بازرسی‌ها» را از مراکز هسته‌ای جمهوری اسلامی انجام داده است.رییس سازمان انرژی اتمی جمهوری اسلامی همچنین بر «رعایت بی‌طرفی» و «رفتار حرفه‌ای» در تهیه گزارش‌های آژانس ‌بین‌المللی تاکید کرد و گفت این گزارش‌ها باید از ارائه آن‌چه او «جزییات غیرضرور» خواند، پرهیز کنند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اتحادیه اروپا: ایران باید بدون تأخیر با آژانس همکاری کنددر پی جدیدترین اظهارنظرات مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، اتحادیه اروپا از ایران خواست تا به طور کامل و بدون تأخیر با آژانس همکاری کند.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

اتحادیه اروپا خواستار همکاری ایران با آژانس شدنماینده اتحادیه اروپا در اظهاراتی خواستار همکاری کامل ایران با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تاکید سازمان ملل بر نقش «بی‌طرفانه» آژانس در نظارت بر اجرای برجامدبیرکل سازمان ملل در بیانیه‌ای در کنفرانس عمومی سازمان ملل بر نقش بی‌طرفانه آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در اجرای توافق هسته‌ای در ایران تاکید کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ادعای گروسی: اجرای توافقهای راستی آزمایی با ایران پیشرفت مطلوب نداشته استمدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی مدعی شد که اجرای توافقهای اخیر راستی آزمایی با ایران پیشرفت مورد نظر این سازمان را برآورده نکرده است.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

فیلم/ گروسی: ایران به همکاری خود با آژانس ادامه دهدرافائل گروسی مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی: همواره از همه کشورها خواسته‌ایم که به بازرسان آژانس اجازه دهند که در فضایی شفاف وظایف خود را انجام دهند.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

گروسی: از ایران دعوت می‌کنیم که به همکاری خود با آژانس ادامه دهدمدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گفت: همواره از همه کشورها خواسته‌ایم که به بازرسان آژانس اجازه دهند که در فضایی شفاف وظایف خود را انجام دهند.
منبع: SharghDaily - 🏆 1. / 68 ادامه مطلب »