مدیران مدارس غیردولتی به کسی وصل نیستند/ در برخورد با متخلفان مسامحه‌ و وساطتی نشده است

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

رئیس سازمان مدارس غیردولتی در گفت‌وگو با ایلنا: مدیران مدارس غیردولتی به کسی وصل نیستند/ در برخورد با متخلفان مسامحه‌ و وساطتی نشده است

ایران اخبار, ایران سرفصلها

«مجتبی زینی‌وند» معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان مشارکت‌های مردمی و مدارس غیردولتی در ‌گفت‌‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره کیفیت آموزش مجازی مدارس غیردولتی و بسترهای ایجاد شده برای آنها در مقایسه با مدارس دولتی گفت: بهتر است، مقایسه‌ای در این زمینه بین مدارس غیردولتی و دولتی انجام نشود این مقایسه درست نیست و شاید به نوعی هتک حرمت به مدارس دولتی باشد، زیرا آنها هم به خوبی کار کردند. برخی از مدارس دولتی در کشور ما آموزش مجازی بسیار قوی داشتند.

معاون وزیر آموزش و پرورش بیان کرد: در مدارس غیردولتی بازخوردهای متعددی از آموزش آنلاین گرفتیم. با توجه به اینکه موسسان این مدارس بیشتر به دنبال جلب رضایت اولیا هستند به همین خاطر از همه این ظرفیت‌ها استفاده کردند، از این رو صبح و بعدازظهر از طریق تمام روش‌ها، سعی کردند، آموزش آنلاین را برگزار کنند. زینی‌وند خاطرنشان کرد:‌ شاید درست نباشد بگوییم که همه مدارس غیردولتی دارای این امکانات و شرایط هستند، اما در اکثریت قریب به اتفاق مدارس غیردولتی برگزاری آموزش‌های الکترونیکی و آموزش‌های مجازی به خصوص در بستر آموزش آنلاین قوی و قدرتمند بوده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

استعفای عارف در شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان مطرح نشده استرئیس کارگروه پایش شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان ضمن ابراز بی‌اطلاعی از خبر استعفای عارف تاکید کرد که استعفای او در شورای عالی مطرح نشده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ممکن است شرایط دریاچه ارومیه پایدار نباشدممکن است شرایط دریاچه ارومیه پایدار نباشد نتایج یک پژوهش نشان داد با توجه به بارندگی‌های اخیر، شرایط دریاچه ارومیه تثبیت شده ولی ممکن است روند احیای این دریاچه پایدار نباشد و با بروز خشکسالی در سال‌های آینده، این روند معکوس شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شهاب‌ حسینی از روایت "شکرستان" تا بازگشت به اجرا- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم - Tasnimبعد از روایت بخش‌های جدید 'شکرستان' تلویزیون و خبر تهیه‌کنندگی در شبکه نمایش‌خانگی، بازگشت به اجرا اتفاق جدیدی است که قرار شده با بازگشت 'شهاب حسینی' به ایران رقم بخورد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

ایرانی‌های مخالف اعتراضات به مرگ جورج فلوید، در فیسبوک چه می‌گویند؟اعتراضات به کشته شدن جورج فلوید، مرد سیاه‌پوستی که در جریان بازداشت با فشار زانوی یک افسر پلیس خفه شد و مرگ او جرقه تازه‌ای به اعتراضات جنبش 'جان سیاهان مهم است' زد، علاوه بر داخل آمریکا در سایر نقاط جهان هم واکنش‌های بسیاری به همراه داشته است. از جمله در میان ایرانیان داخل و خارج این کشور. در حالی که طی یک ماه گذشته بسیاری از کاربران ایرانی شبکه‌های اجتماعی با انتشار اخبار مربوط به این اعتراضات یا سیاه کردن عکس پروفایل خود به همراهی با معترضان پیوسته‌اند، کاربران دیگری در مخالفت با این اعتراضات 'اصالت و حقانیت' آن را زیر سوال برده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

زمین‌ لرزه‌ای به بزرگی 5.5 ریشتر غرب ترکیه را لرزاند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

زنگنه: بنزین را به قیمت روز به ونزوئلا فروختیم- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnim🎥زنگنه: به ونزوئلا بنزین خیراتی ندادیم وزیر نفت : تحریم کردن ناخداهای موضوع غیرمنتظره نبود بنزین ایران با قیمت روز به ونزوئلا فروخته شده است و ضمانت کافی برای پرداخت هزینه آن هم داشته‌ایم که بخشی از پول آن هم‌اکنون در کشور است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »