مدیرعامل هفت تپه از شکایت خود صرف‌نظر کرد؛ کارگران معترض: ما تعهدی نداده‌ایم

27/05/1398 05:23:00 ب.ظ

منابع کارگری خبر دادند امید_اسدبیگی مالک شرکت نیشکر هفت‌تپه با ارسال نامه‌ای خطاب به قاضی شعبه ۱۰۲ دادگاه شهرستان شوش از شکایت خود علیه کارگران صرف نظر کرده و نوشته است: «چون کارگران تعهد داده‌اند، به آن‌ها رضایت داده می‌شود.»خوزستان

» مالک شرکت نیشکر هفت تپه با ارسال نامه‌ای خطاب به قاضی شعبه ۱۰۲ دادگاه شهرستان شوش از شکایت خود...

» مالک شرکت نیشکر هفت تپه با ارسال نامه‌ای خطاب به قاضی شعبه ۱۰۲ دادگاه شهرستان شوش از شکایت خود صرف نظر کرده و اعلام رضایت نموده است. وی در نامه خود با اشاره به "تعهد کارگران"نوشته است: «چون کارگران تعهد داده‌اند، به آن‌ها رضایت داده می‌شود.»

بر اساس گزارش سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه، به دنبال انتشار این خبر، کارگرانی که در این شعبه دادگاه شهرستان شوش محاکمه شده‌اند؛ با ارسال نامه جداگانه‌ای خطاب به دادگاه اعلام کرده‌اند: «ما به هیچ عنوان تعهد ندادیم و به دنبال رضایت نبودیم. چون ما کار خلاف قانونی انجام ندادیم. خواست ما مسالمت آمیز و قانونی بوده است.»

سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه از عدم پذیرش نامه آن‌ها توسط دادگاه خبر داده است.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

جای خالی عاشقانه‌ها | علی دهقان

... گاهی اوقات ساده بودن بهترین اتفاقی است که می‌شود به آن تکیه داد و با خیالی آسوده هر چه در درون می‌چرخد، کلمه کرد و در هوا رهایش ساخت. امروز و اینجا که نامش نوشته‌ای برای روزهای پایانی سال، یا روزهای نخستین یک سال جدید است، می‌خواهم این‌گونه باشم. مثلا فارغ از همه بگومگوهایی که در روزهای متعدد چنگی شد و بر صورت‌مان نشست، بنویسم که وقتی به عقب نگاه می‌کنم مخدوش‌ترین صورت، چهره سیاست است. شاید ساده‌تر هم بگویم بهتر باشد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

نان و گیوتین (برای کارگران هفت تپه)

احضار چند مسئول در پی تلف‌ هفت قلاده توله‌ببر در باغ وحش مشهداحضار چند مسئول در پی تلف شدن‌ هفت قلاده توله‌ببر در مشهد معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان رضوی از ورود دادستانی به موضوع تلف‌شدن هفت قلاده توله‌ببر در باغ وحش مشهد خبر داد و گفت: در این خصوص کمیته حقیقت‌یابی تشکیل شد تا موضوع را بررسی کند.

نان و گیوتین (برای کارگران هفت تپه)

آزادی حسن عباسی تکذیب شد- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimوکیل مدافع حسن عباسی تحلیل‌گر ارشد مسائل استراتژیک که چندی پیش در راستای اجرای حکم ناشی از شکایت وزارت اطلاعات راهی زندان شده است، خبر آزادی موکل خود را تکذیب کرد.

نقوی حسینی: هیچ تعهدی برای آزادی کشتی نداده‌ایم و نخواهیم دادسخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفتگو با یورنیوز تاکید کرد که توقیف نفت‌کش بریتانیایی در تنگه هرمز «کاملا منطق بر مقررات بین المللی» بود اما اقدام بریتانیا در توقیف نفت‌کش «گریس ۱» بر خلاف موازین بین المللی است.

مهرانگیز کار از جمهوری اسلامی به خاطر 'شکنجه، گروگان‌گیری، و قتل' همسرش شکایت کردمهرانگیز کار، حقوقدان ایرانی ساکن آمریکا از جمهوری اسلامی، آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر ایران و سپاه پاسداران به خاطر 'شکنجه، گروگان‌گیری، و قتل فراقضایی' سیامک پورزند در یک دادگاه فدرال آمریکا شکایت کرده است. سیامک پورزند، هشت سال پیش و پس از سال‌ها زندانی بودن در ایران به زندگی خود پایان داد.