مدیرکل آژانس ناپدید شدن تصاویر یکی از دوربین‌های نظارتی در ایران را «عجیب» خواند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺مدیرکل آژانس ناپدید شدن تصاویر یکی از دوربین‌های نظارتی در ایران را «عجیب» خواند رافائل گروسی گفت ناپدید شدن تصاویر بعد از یک حمله احتمالا خرابکارانه در ماه ژوئن، بسیار عجیب است. ⬇️ بیشتر بخوانید:

مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی روز جمعه ۲۶ آذر در یک کنفرانس خبری در وین از ناپدید شدن تصاویر یکی از دوربین‌های بازرسی تاسیسات هسته‌ای ایران خبر داد و آن را «عجیب» خواند.یکی از چهار دوربین نصب شده آژانس در مرکز ساخت قطعات سانتریفیوژ «تسا» در کرج، در جریان یک حمله از بین رفته است.

ایران هر چهار دوربین را پایین آورده و آن‌ها را به آژانس نشان داده است، ولی آن بخشی که در آن داده‌ها ذخیره می‌شود، در آن وجود ندارد. آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و قدرت‌های غربی از ایران خواسته‌اند در این مورد توضیح دهد ولی تاکنون نتیجه‌ای نداشته است.ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی توافق کرده‌اند که دوربین‌ها در مجتمع «تسا» در کرج نصب شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

عجیبتر هم میبینی

آخوندا هر چی به نفع آنها نباشه گم میشه شاید داشتن کاری میکردن

اینجا خر با پالانش گم می‌شه، کجای کاری؟

این هم واقعأ عجیب و جای تعجب است که مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی باید بی طرف باشد . ولی تو با صهیونیست ها همکاری می کنی و تمام اطلاعات را به صهیونیست ها میگی.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اظهار نظر عضو شورا درباره ویدیوی 'ناپدید شدن یکی از پارک‌های اهواز'اظهار نظر عضو شورا درباره ویدیوی 'ناپدید شدن یکی از پارک‌های اهواز': *بیان اینکه 'پارک، ناپدید شده است' صحیح نیست *این منطقه نمایی از اهواز نیست * از مدیران مناطق شهرداری نیز پیگیری کردم اما چیزی دستگیرمان نشد *در مورد اصل کلیپ، تردید جدی وجود دارد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تصاویری از ویرانی به جای مانده از گردباد در ایالت کنتاکی آمریکاگردباد مهیب که روز جمعه و شنبه ایالت کنتاکی در آمریکا را در نوردید، حداقل ۷۴ کشته بر جای گذاشت که ۱۲ تَن از آنها کودک بودند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

در حملات ائتلاف بیش از 140 شبه‌نظامی حوثی در مأرب کشته شدندائتلاف عربی حمایت از دولت قانونی یمن اعلام کرد ظرف 24 ساعت گذشته، 25 رشته عملیات هوایی علیه مواضع شبه‌نظامیان حوثی در استان‌ مأرب انجام داده است.ستاد با همین فرمون برید جلو. فایده نداره شکست تان نزدیک است حلم الحوثي بمأرب مثل حلم ابليس بالجنة لن يتحقق أبدا، وانما يغوي كثيرا من الزنابيل والقطعان الرخيصة ويرديهم إلى جهنم وبئس المصير.. من مأرب ستحرر كل الجمهورية ان شاء الله⚔️☝🏻 مأرب_تنتصر_للجمهورية
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تظاهرات فلسطینیان در حمایت از زندانیان در بند اسرائیلفلسطینیان در نوار غزه در حمایت از اسرای دربند زندان‌های اسرائیل و علیه بازداشت اداری تظاهرات کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وضع محدودیت‌های تازه در اتحادیه؛ فن در لاین: اومیکرون به سویه غالب در اروپا بدل می‌شودهمزمان با افزایش نگرانی‌ها در خصوص افزایش چشمگیر ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در آستانه تعطیلات سال نو میلادی در اروپا، رئیس کمیسیون اروپا روز چهارشنبه اعلام کرد که انتظار می‌رود سویه اومیکرون تا اواسط ژانویه به نوع غالب ویروس کرونا در ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا تبدیل شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سوریه کشته شدن یک سرباز را در «حمله موشکی اسرائیل» تایید کردمقامات اسرائیلی بدون برعهده گرفتن مسئولیت حملات، به دفعات اعلام کرده‌اند که حضور نظامی ایران و گروه‌های وابسته به تهران را در سوریه برنمی‌تابند و از هرگونه اقدامی برای ضربه زدن به این نیروها فروگذار نخواهند کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »