مدیرعامل سابق مکدونالد درباره اتهام روابط جنسی با کارمندان 'دروغ گفته بود' - BBC News فارسی

10/08/2020 11:04:00 ب.ظ

مدیرعامل سابق مکدونالد درباره اتهام روابط جنسی با کارمندان 'دروغ گفته بود'

مدیرعامل سابق مکدونالد درباره اتهام روابط جنسی با کارمندان 'دروغ گفته بود'

غول اغذیه‌فروشی دنیا، مک‌دونالد، شکایت جدیدی علیه مدیرعامل سابق خود، استیو ایستربروک، به دادگاه برده و طی آن مدعی شده که آقای ایستربروک در جریان پرونده رابطه با کارمندان خود که به جدایی او منجر شد، 'دروغ گفته بوده' و در حالی که مک دونالد تصور می‌کرده تنها قضیه بر سر یک رابطه است، در حقیقت او سه رابطه جنسی دیگر هم با زیردستانش داشته است.

۲۴ دقیقه پیشReutersتوضیح تصویر،آقای ایستربروک در سال ۲۰۱۵ مدیرعامل مک دونالد شد و اینجا هم با رونالد مک دونالد، عروسک شگون‌نما این شرکت در آغاز سمت جدید عکس گرفتغول اغذیه‌فروشی دنیا، مک‌دونالد، شکایت جدیدی علیه مدیرعامل سابق خود، استیو ایستربروک، به دادگاه برده و طی آن مدعی شده که این مدیر بریتانیایی در جریان پرونده رابطه با کارمندان خود که به جدایی او منجر شد، "دروغ گفته بوده" و در حالی که مک دونالد تصور می‌کرده تنها قضیه بر سر یک رابطه است، در حقیقت او سه رابطه جنسی دیگر هم با زیردستانش داشته است.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »

روز ۱۸ اعتراضات ایران؛ تشکر قالیباف و رئيسی از خامنه‌ای همزمان با ادامه تجمعات اعتراضی

ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف صبح روز سه‌شنبه در صحبت‌های خود در مجلس شورای اسلامی از علی خامنه‌ای تشکر کردند و مواضع رهبر جمهوری اسلامی را هوشمندانه خواندند ادامه مطلب >>

روحانی: باید در مبارزه با کرونا یک مسیر اعتدالی در نظر بگیریمتهران - ایرنا - رییس جمهوری با بیان اینکه زمان پایان کرونا مشخص نیست، گفت: باید یک مسیر اعتدالی در مبارزه با کرونا را در نظر بگیریم نه می‌توانیم فعالیت را کامل تعطیل کنیم و نه می‌توانیم مانند گذشته عمل کنیم. ادامه محدودیت‌های شدید امکان پذیر نیست.

حضور بیش از ۳۰۰۰ نفر در دماوند با وجود ممنوعیت صعود در آخر هفته!حضور بیش از ۳۰۰۰ نفر در دماوند با وجود ممنوعیت صعود در آخر هفته! با وجود شیوع کرونا و ممنوعیت صعود به دماوند، طبق آمار اعلام شده از سوی ستاد پیشگیری حوادث کوهستان بیش از ۳۰۰۰ نفر در طول چهار روز در مسیر جنوبی دماوند حضور داشتند.

جزیره‌ای که در آن زنان را برای ازدواج می‌دزدند - BBC News فارسیدر پی انتشار ویدیوهایی از دزدیده شدن دو زن و مطرح شدن این مساله در سطح ملی، مقامات اندونزی وعده داده‌اند تا رسم مناقشه‌برانگیز عروس‌دزدی را در جزیره دورافتاده سومبا ممنوع کنند.

دکتر فاوچی پیش‌بینی می‌کند که تا اوایل سال ۲۰۲۱ میلیون‌ها واحد واکسن کووید در دسترس باشد🔺دکتر فاوچی پیش‌بینی می‌کند که تا اوایل سال ۲۰۲۱ میلیون‌ها واحد واکسن کووید در دسترس باشد ⚡️متخصص ارشد بیماری‌های عفونی در ایالات متحده می‌گوید این امیدواری می‌رود که صدها میلیون واحد واکسن کرونا تا پایان سال جاری میلادی در دسترس باشد

داوطلبانی که در کارآزمایی واکسن کرونا مشارکت می‌کنند؛ انگیزه‌ها و خطراتممکن است از الزام‌ها و خطرات ناشی از کارآزمایی واکسن احتمالی ویروس کرونا متعجب شوید. در این گزارش به برخی از نکاتی که یک داوطلب کارآزمایی واکسن باید بداند، اشاره شده است.

افرادی که در گذشته رد صلاحیت شده‌اند برای ۱۴۰۰ ثبت نام نکنندسخنگوی شورای نگهبان در خصوص اعلام برخی از اسامی برای ریاست جمهوری ۱۴۰۰، گفت: شورای نگهبان هنوز درگیر انتخابات نشده است و در این زمینه ورود نکرده و اقدامی نیز نکرده است. از جهات قانونی افراد می‌توانند در هر زمان ثبت نام کنند اما می‌توان توصیه کرد افرادی که در گذشته رد صلاحیت شده‌اند، دیگر ثبت نام نکنند.

مدیرعامل سابق مکدونالد درباره اتهام روابط جنسی با کارمندان 'دروغ گفته بود' ۲۴ دقیقه پیش Reuters توضیح تصویر، آقای ایستربروک در سال ۲۰۱۵ مدیرعامل مک دونالد شد و اینجا هم با رونالد مک دونالد، عروسک شگون‌نما این شرکت در آغاز سمت جدید عکس گرفت غول اغذیه‌فروشی دنیا، مک‌دونالد، شکایت جدیدی علیه مدیرعامل سابق خود، استیو ایستربروک، به دادگاه برده و طی آن مدعی شده که این مدیر بریتانیایی در جریان پرونده رابطه با کارمندان خود که به جدایی او منجر شد، "دروغ گفته بوده" و در حالی که مک دونالد تصور می‌کرده تنها قضیه بر سر یک رابطه است، در حقیقت او سه رابطه جنسی دیگر هم با زیردستانش داشته است.حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز یکشنبه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا با قدردانی از انفاق مومنانه مردم در سراسر کشور اظهارداشت: یکی از ویژگی‌های امیرالمومنین دستگیری از فقرا و انفاق است، مردم هم همان راه امیرالمومنین را رفتند.به گزارش ایسنا، ستاد اطلاع رسانی و پیشگیری از حوادث کوهستان قله دماوند اعلام کرد که در تعطیلات آخر هفته با وجود ممنوع بودن صعود به دماوند پر کار ترین هفته خود را گذرانده است.زنان در سودان: از سرکوب تا انقلاب و اصلاحات با وجود اینکه گروه‌های مدافع حقوق زنان مدت‌ها است که خواهان ممنوعیت این کار شده‌اند، اما همچنان در بعضی نقاط سومبا، جزیره‌ای دورافتاده در اندونزی، جریان دارد.

مک دونالد سال گذشته آقای ایستربروک را پس از آن که درباره رابطه او با یکی از کارمندانش مقصر شناخت، اخراج کرد. اما اکنون این گروه اقتصادی بزرگ می‎‌گوید تحقیقات بیشتر درباره مدیرعامل سابق خود نشان داده که ۳ رابطه دیگر میان او و کارمندان مک دونالد وجود داشته و آقای ایستربروک در این باره به هیات مدیره دروغ گفته است. حتما از نظر بهداشتی این موضوع باید رعایت شود. شکایت حقوقی جدید مک دونالد می‌تواند استیو ایستربروک را ناچار کند که مبلغ هنگفتی که هنگام جدایی از مک دونالد دریافت کرده بود را به این شرکت بازگرداند؛ مبلغی که حدود ۴۰ میلیون دلار گزارش شده است.:  چهارشنبه ۹۹/۵/۸: ۲۷ مورد مشکل ams  ۴ مورد پیچ خوردگی پا  ۶ مورد فشار بسیار بالای قلبی  ۷ مورد مشکل گوگرد گرفتگی چشم  ۳ مورد گوگرد گرفتی معده  ۴ مورد تب لرز  ۳ مورد هیپوترمی  ۷ مورد پانسمان  ۱ مورد تشنج با توجه به شرایط بیماری کرونا تا حد امکان و با وجود تجهیزات رعایت پروتکل های بهداشتی صورت گرفت. مک دونالد برقراری هرگونه رابطه صمیمی و نزدیک میان مدیران با کارمندان را چه به صورت مستقیم و چه به صورت غیرمستقیم، ممنوع کرده است. رییس جمهوری با تشکر از مردم استان‌ها برای رعایت محدودیت‌های بهداشتی در مرحله اول شیوع کرونا گفت: در مرحله دوم کادر پزشکی و درمانی ما مجاهدت شبانه روزی انجام داد و فداکاری کرد و در مرحله سوم همه مسوولین در رده‌های مختلف و آنهایی که امر نظارت را بر عهده دارند، این بار را بر دوش گرفتند. مک دونالد می‌گوید در ماه نوامبر سال گذشته که آقای ایستربروک را اخراج می‌کرد تنها شواهد و مدارک مربوط به یک رابطه غیرفیزیکی همراه با رضایت میان او و یک کارمند این شرکت را کشف کرده بود. با رسیدن من ناقوسی به صدا درآمد و شروع کردند به اجرای مراسم آیینی.

رابطه‌ای که همراه با رضایت طرفین و در قالب پیامک و تماس‌های ویدیویی برقرار شده بود. وی با بیان اینکه در آماری که امروز دیدیم تقریبا از اوایل مرداد ماه تغییر محسوسی شروع شده تا الان که۱۹ مرداد ماه هستیم، گفت: ان شاء الله امیدواریم تا پایان مرداد باز شاهد روزهای بهتری با کمک مردم باشیم. مصدوم دچار ارتفاع زدگی شدید شده بود و نیمه بیهوش بود پس از اقدامات اولیه پزشکی جهت ادامه درمان به بارگاه منتقل شد. در آن هنگام مک دونالد پذیرفت که قرارداد آقای ایستربروک را بدون کشیده شدن قضیه به دادگاه تمام کند. اما اکنون می‌گوید پس از این که در ماه ژوئیه گذشته، سرنخ‌های جدیدی از سوی یکی از کارمندانش دریافت کرد، تحقیقات جدیدی را آغاز کرده و "شواهد غیرقابل انکاری" یافته که از سه رابطه جنسی دیگر میان استیو ایستربروک و کارمندان زیردستش خبر می‌دهد.  روحانی اظهارداشت: یک وقتی مراعات مردم ۷۷ درصد بود که در سایه آن ما شاهد این بودیم که  در آمار فوتی‌ها از سه رقمی به دو رقمی برسیم. منبع تصویر، توضیح تصویر، مک دونالد مدعی است که استیو ایستربروک، مدیرعامل بریتانیایی سابق این شرکت دروغ گفته است آقای ایستربروک،‌ که از همسرش جدا شده است از سال ۱۹۹۳ به عنوان یکی از مدیران مک‌دونالد در لندن شروع به کار کرد. پس از چندین ساعت انجام اقدامات درمانی خوشبختانه مصدوم به حالت نرمال بازگشت. خبرهای بیشتر را در کانال تلگرام بی‌بی‌سی فارسی دنبال کنید او در سال ۲۰۱۱ این شرکت را ترک کرد و قبل از اینکه دوباره در سال ۲۰۱۳ به عنوان رئیس مک دونالد در بریتانیا و اروپای شمالی آغاز به کار کند، به عنوان رئیس پیتزا اکسپرس و رستوران‌های زنجیره‌ای غذای آسیایی واگاماما در لندن مشغول به کار بود. وقتی نزول پیدا کرد و مردم سهل گرفتند و فکر کردند دوران بیماری تمام شده، دومرتبه دچار یک موج شدیم رییس دولت تدبیر و امید گفت: البته در کشورهای دیگر هم این موج دوم را کاملا مشاهده می‌کنیم آنجا هم دستورالعمل‌هایی بوده خوب مراعات کردند." کسانی که او را اسیر کرده بودند مرتب به او می‌گفتند که کارهایشان از روی علاقه است و تلاش می‌کردند تا او را راضی به پذیرش ازدواج کنند.

او در سال ۲۰۱۵ به عنوان مدیرعامل مک دونالد انتخاب شد. بازسازی شعبات مک دونالد و استفاده از مواد اولیه بهتر و به روز کردن منوهای مک دونالد از جمله اقداماتی است که به نام او ثبت شده است.  رییس جمهوری یادآورشد: بنابراین تقریبا می‌بینیم در جاهای دیگر هم با موج دوم گرفتار شدند. با رسیدن تیم هلال احمر و تقسیم اقدامات امدادی موفق شدیم به حجم بسیار زیادی از کوهنوردان مصدوم رسیدگی کنیم. از زمان تصدی او در مقام مدیرعامل مک دونالد در آمریکا، ارزش سهام این شرکت دو برابر شده است. در زمان مدیریت او همچنین مک دونالد برای راحتی بیشتر مشتریان سیستم سفارش و پرداخت تلفنی خود را توسعه داد. تا وقتی مراعات‌ها رها و عادی می‌شود دوباره پیک بالا می رود و ما را گرفتار می‌کند. . تیم به سمت محل درخواست کمک حرکت کرد دو مصدوم با مشکل هیپوترمی و ams پس از انجام اقدامات اولیه به سمت پناهگاه منتقل شدند. می‌خواستم به آن‌ها بفهمانم که این ازدواج را نمی‌خواهم.