مدیرعامل سابق مکدونالد درباره اتهام روابط جنسی با کارمندان 'دروغ گفته بود' - BBC News فارسی

مدیرعامل سابق مکدونالد درباره اتهام روابط جنسی با کارمندان 'دروغ گفته بود'

10/08/2020 11:04:00 ب.ظ

مدیرعامل سابق مکدونالد درباره اتهام روابط جنسی با کارمندان 'دروغ گفته بود'

غول اغذیه‌فروشی دنیا، مک‌دونالد، شکایت جدیدی علیه مدیرعامل سابق خود، استیو ایستربروک، به دادگاه برده و طی آن مدعی شده که آقای ایستربروک در جریان پرونده رابطه با کارمندان خود که به جدایی او منجر شد، 'دروغ گفته بوده' و در حالی که مک دونالد تصور می‌کرده تنها قضیه بر سر یک رابطه است، در حقیقت او سه رابطه جنسی دیگر هم با زیردستانش داشته است.

۲۴ دقیقه پیشReutersتوضیح تصویر،آقای ایستربروک در سال ۲۰۱۵ مدیرعامل مک دونالد شد و اینجا هم با رونالد مک دونالد، عروسک شگون‌نما این شرکت در آغاز سمت جدید عکس گرفتغول اغذیه‌فروشی دنیا، مک‌دونالد، شکایت جدیدی علیه مدیرعامل سابق خود، استیو ایستربروک، به دادگاه برده و طی آن مدعی شده که این مدیر بریتانیایی در جریان پرونده رابطه با کارمندان خود که به جدایی او منجر شد، "دروغ گفته بوده" و در حالی که مک دونالد تصور می‌کرده تنها قضیه بر سر یک رابطه است، در حقیقت او سه رابطه جنسی دیگر هم با زیردستانش داشته است.

کناره‌گیری نخست وزیر لبنان سنگ راه ابتکار عمل رئیس جمهوری فرانسه شد نماینده مجلس لبنان: حزب‌الله به دستور تهران مانع تشکیل دولت در لبنان می‌شود یک وکیل دادگستری: شاهین ناصری، شاهد شکنجه نوید افکاری، با خانواده‌اش تماس گرفته است

مک دونالد سال گذشته آقای ایستربروک را پس از آن که درباره رابطه او با یکی از کارمندانش مقصر شناخت، اخراج کرد.اما اکنون این گروه اقتصادی بزرگ می‎‌گوید تحقیقات بیشتر درباره مدیرعامل سابق خود نشان داده که ۳ رابطه دیگر میان او و کارمندان مک دونالد وجود داشته و آقای ایستربروک در این باره به هیات مدیره دروغ گفته است.

شکایت حقوقی جدید مک دونالد می‌تواند استیو ایستربروک را ناچار کند که مبلغ هنگفتی که هنگام جدایی از مک دونالد دریافت کرده بود را به این شرکت بازگرداند؛ مبلغی که حدود ۴۰ میلیون دلار گزارش شده است.مک دونالد برقراری هرگونه رابطه صمیمی و نزدیک میان مدیران با کارمندان را چه به صورت مستقیم و چه به صورت غیرمستقیم، ممنوع کرده است.

مک دونالد می‌گوید در ماه نوامبر سال گذشته که آقای ایستربروک را اخراج می‌کرد تنها شواهد و مدارک مربوط به یک رابطه غیرفیزیکی همراه با رضایت میان او و یک کارمند این شرکت را کشف کرده بود. رابطه‌ای که همراه با رضایت طرفین و در قالب پیامک و تماس‌های ویدیویی برقرار شده بود.

در آن هنگام مک دونالد پذیرفت که قرارداد آقای ایستربروک را بدون کشیده شدن قضیه به دادگاه تمام کند. اما اکنون می‌گوید پس از این که در ماه ژوئیه گذشته، سرنخ‌های جدیدی از سوی یکی از کارمندانش دریافت کرد، تحقیقات جدیدی را آغاز کرده و "شواهد غیرقابل انکاری" یافته که از سه رابطه جنسی دیگر میان استیو ایستربروک و کارمندان زیردستش خبر می‌دهد.

منبع تصویر،توضیح تصویر،مک دونالد مدعی است که استیو ایستربروک، مدیرعامل بریتانیایی سابق این شرکت دروغ گفته استآقای ایستربروک،‌ که از همسرش جدا شده است از سال ۱۹۹۳ به عنوان یکی از مدیران مک‌دونالد در لندن شروع به کار کرد.خبرهای بیشتر را در کانال تلگرام بی‌بی‌سی فارسی دنبال کنید

او در سال ۲۰۱۱ این شرکت را ترک کرد و قبل از اینکه دوباره در سال ۲۰۱۳ به عنوان رئیس مک دونالد در بریتانیا و اروپای شمالی آغاز به کار کند، به عنوان رئیس پیتزا اکسپرس و رستوران‌های زنجیره‌ای غذای آسیایی واگاماما در لندن مشغول به کار بود.او در سال ۲۰۱۵ به عنوان مدیرعامل مک دونالد انتخاب شد.

ترامپ، ایمی کنی برت را برای تصدی پست قاضی دیوان عالی آمریکا معرفی کرد ماجرای دناپلاس برای به خفت کشاندن مجلس انقلابی بود/نماینده نباید از امکانات دولتی استفاده کند روانچی: به ایران ارتباطی ندارد که چه کسی در کاخ سفید می‌نشیند

بازسازی شعبات مک دونالد و استفاده از مواد اولیه بهتر و به روز کردن منوهای مک دونالد از جمله اقداماتی است که به نام او ثبت شده است.از زمان تصدی او در مقام مدیرعامل مک دونالد در آمریکا، ارزش سهام این شرکت دو برابر شده است. ادامه مطلب: BBC NEWS فارسی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

روحانی: باید در مبارزه با کرونا یک مسیر اعتدالی در نظر بگیریمتهران - ایرنا - رییس جمهوری با بیان اینکه زمان پایان کرونا مشخص نیست، گفت: باید یک مسیر اعتدالی در مبارزه با کرونا را در نظر بگیریم نه می‌توانیم فعالیت را کامل تعطیل کنیم و نه می‌توانیم مانند گذشته عمل کنیم. ادامه محدودیت‌های شدید امکان پذیر نیست.

حضور بیش از ۳۰۰۰ نفر در دماوند با وجود ممنوعیت صعود در آخر هفته!حضور بیش از ۳۰۰۰ نفر در دماوند با وجود ممنوعیت صعود در آخر هفته! با وجود شیوع کرونا و ممنوعیت صعود به دماوند، طبق آمار اعلام شده از سوی ستاد پیشگیری حوادث کوهستان بیش از ۳۰۰۰ نفر در طول چهار روز در مسیر جنوبی دماوند حضور داشتند.

جزیره‌ای که در آن زنان را برای ازدواج می‌دزدند - BBC News فارسیدر پی انتشار ویدیوهایی از دزدیده شدن دو زن و مطرح شدن این مساله در سطح ملی، مقامات اندونزی وعده داده‌اند تا رسم مناقشه‌برانگیز عروس‌دزدی را در جزیره دورافتاده سومبا ممنوع کنند.

دکتر فاوچی پیش‌بینی می‌کند که تا اوایل سال ۲۰۲۱ میلیون‌ها واحد واکسن کووید در دسترس باشد🔺دکتر فاوچی پیش‌بینی می‌کند که تا اوایل سال ۲۰۲۱ میلیون‌ها واحد واکسن کووید در دسترس باشد ⚡️متخصص ارشد بیماری‌های عفونی در ایالات متحده می‌گوید این امیدواری می‌رود که صدها میلیون واحد واکسن کرونا تا پایان سال جاری میلادی در دسترس باشد

داوطلبانی که در کارآزمایی واکسن کرونا مشارکت می‌کنند؛ انگیزه‌ها و خطراتممکن است از الزام‌ها و خطرات ناشی از کارآزمایی واکسن احتمالی ویروس کرونا متعجب شوید. در این گزارش به برخی از نکاتی که یک داوطلب کارآزمایی واکسن باید بداند، اشاره شده است.

افرادی که در گذشته رد صلاحیت شده‌اند برای ۱۴۰۰ ثبت نام نکنندسخنگوی شورای نگهبان در خصوص اعلام برخی از اسامی برای ریاست جمهوری ۱۴۰۰، گفت: شورای نگهبان هنوز درگیر انتخابات نشده است و در این زمینه ورود نکرده و اقدامی نیز نکرده است. از جهات قانونی افراد می‌توانند در هر زمان ثبت نام کنند اما می‌توان توصیه کرد افرادی که در گذشته رد صلاحیت شده‌اند، دیگر ثبت نام نکنند.