مدیر اطلاعات ملی آمریکا: چین بزرگترین تهدید امنیت ملی است که با آن روبرو هستیم

16/09/1399 11:52:00 ب.ظ

🔺مدیر اطلاعات ملی آمریکا: چین بزرگترین تهدید امنیت ملی است که با آن روبرو هستیم ⚡️مدیر اداره اطلاعات ملی آمریکا می‌گوید که چین به تنهایی بزرگترین تهدید امنیت ملی فراروی آمریکا است.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. مدیر اداره اطلاعات ملی آمریکا می‌گوید که چین به تنهایی بزرگترین تهدید امنیت ملی فراروی آمریکا است.

جان رتکلیف روز یکشنبه ۱۶ آذر، در گفت‌وگو با برنامه ماریا بارتیرومو از شبکه خبری فاکس نیوز، با تاکید بر اهمیت خطر چین و این که چین دومین اقتصاد برتر جهان پس از ایالات متحده است و روسیه حتی در فهرست ده اقتصاد برتر دنیا هم جایی ندارد، افزود، نه تنها افزایش قدرت اقتصادی، بلکه سرقت دارایی‌های معنوی و اطلاعات از طریق جملات سایبری، سرقت اطلاعات دانشگاه‌های و پژوهش‌های پزشکی، همگی کارهایی است که آنها می‌دانند برای سلطه تکنولوژیک خود نیاز دارند.

این مقام ارشد اطلاعاتی آمریکا خاطرنشان کرد: «چین یک بازیگر خوب در صحنه بین‌المللی نیست و ما باید درباره آنها و آن چه که تظاهر می‌کنند، هستند حرف بزنیم. وقتی برگردیم و به [همه‌گیری] کووید۱۹ نگاه کنیم، می‌بینیم این نمونه خوبی است که نشان ‌می‌دهد آنها خوب نیستند.»

مدیر اداره اطلاعات ملی ایالات متحده در ادامه تاکید کرد که «نیت چینی‌ها سلطه بر کل جهان، و نه تنها بر ایالات متحده، است، و داده‌های اطلاعاتی این را به ما می‌گویند. از این رو من می‌خواهم اطمینان حاصل کنم که مردم آمریکا از این تهدید آگاه هستند. همه چیز روشن است.» headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

داستان سرود ملی ایران که چندان هم ملی نیست | DW | 06.05.2021علی رهبری موسیقی‌دان و رهبر ارکستر در نامه‌ای به وزیر ارشاد سرود_ملی کنونی ایران را کپی سرود ملی کره جنوبی نامیده و خواستار فراخوانی برای تغییر آن شده است. نگاهی به سرودهای ملی ایران از 'سلام شاه' تا 'مهر خاوران'. Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more. اینرژیم_داعش_هیچی از خودش نداره .. الله اکبر

مشاور امنیتی ملی آمریکا: ایران در انزوا قرار داشته و توپ در زمین بازی تهران استجیک سالیوان مشاور امنیت ملی آمریکا با بیان این نکته که جو بایدن رئیس‌جمهوری، «مصمم است که ایران به ایران در انزوا هست و صاحب توپ؟ برو آقا کاوتو بچرون برو به ننت بکو اول تهدات خود عمل کند اوسگول%%$

مدیر اطلاعات ملی آمریکا: رژیم ایران یک تهدید امنیتی استآوریل هینز، مدیر اطلاعات ملی آمریکا در سخنانی در مجلس سنای این کشور، رژیم ایران را تهدیدی امنیتی این را که بوش پسر میدانست اوبا ما میدانست ترامپ و پمپو هم جار میزدند ناتو و شورای خلیج فارس هم بارها عنوان کرده اند چه گوهی درمقابل ایران توانسته اند بخورند ؟ چه گوهی میتوانند بخورند ؟ تنها راه حفظ،منافع ایران و متعهدان میباشد ضربه زدند ده برابر نوش جان میکنند Oh my God شما فقط می خواستید پول های ایران را برای تبلیغات بایدن بگیرید ؟! حالا پس چی شد حرفهاش قبل انتخابات ؟ بازگشت سریع به برجام و ...... ؟

مدیر اداره امنیت ملی آمریکا در دولت بایدن: بازگشت ایران به توافق هسته‌ای بعید استآوریل هینز نامزد پیشنهادی جو بایدن رئیس جمهوری منتخب ایالات متحده برای تصدی پست مدیر امنیت ملی

سالیوان، مشاور امنیت ملی بایدن: آمریکا مجبور به مقابله با تهدیدات ایران است