مدل آمریکایی با برهنه شدن یک میلیون دلار کمک برای آتش‌سوزی استرالیا 'جمع کرد'

17/10/1398 10:59 ب.ظ

یک مدل آمریکایی از هوادارنش خواسته که اگر دست کم ۱۰ دلار به کمپین او کمک کنند برایشان عکس برهنه خود را ارسال خواهد کرد. او این کار را با هدف جمع‌آوری کمک به آتش سوزی استرالیا انجام داده است. آتش‌سوزی که بزرگترین در تاریخ این کشور اعلام شد و تا امروز جان ۲۵ نفر و بیش از نیم میلیارد حیوان را گرفته است.

یک مدل آمریکایی از هوادارنش خواسته که اگر دست کم ۱۰ دلار به کمپین او کمک کنند برایشان عکس برهنه خود را ارسال خواهد کرد. او این کار را با هدف جمع‌آوری کمک به آتش سوزی استرالیا انجام داده است. آتش‌سوزی که بزرگترین در تاریخ این کشور اعلام شد و تا امروز جان ۲۵ نفر و بیش از نیم میلیارد حیوان را گرفته است. یک مدل آمریکایی از هوادارنش خواسته که اگر دست کم ۱۰ دلار به کمپین او کمک کنند برایشان عکس برهنه خود را ارسال خواهد کرد. او این کار را با هدف جمع‌آوری کمک به آتش‌سوزی استرالیا انجام داده است.

آتش‌سوزی که بزرگترین در تاریخ این کشور اعلام شده و تا امروز جان ۲۵ نفر و حدود نیم میلیارد حیوان را گرفته است.

کالین وارد، مدل ۲۰ ساله آمریکایی از حدود ۴ روز پیش در توییتر کارزاری را آغاز کرد که به گفته خودش با هدف جمع‌آوری کمک به آتش‌سوزی استرالیا راه‌اندازی شده است. او گفته که هدف اولیه او جمع کردن ۱۰۰۰ دلار بوده اما روز سه‌شنبه، هفتم ژانویه، در توییتر خبر داد که کمپین او توانسته تا این لحظه حدود یک میلیون دلار جمع‌آوری کند.I raised $1mil for Australia at the sake of my naked body being exposed on the internet to millions and millions of people. That’s a scary feeling to be that vulnerable and exposed to the world. But I did it because I wanted to do something good.۱۷ دی ۱۳۹۸او گفته به علت این تصمیم خانواده‌اش از دست او عصبانی شده‌اند و کسی را که دوست دارد با او قهر کرده اما از نظر او:"به درک! ارزشش را دارد که کوآلاها را نجات دهیم."

ادامه مطلب:
bbcpersian »

100 تومن میدم خداوکیلی بعد میگن فرنگی ها هیز نیستن🙃 آخر سخن اینکه اصحاب شیطون هم براشان دنیایی دارند امااز طبل صوفی وشیخ وملا وزاهد چه سود اسلام به این زیبایی را در تعصب عقلانیت انسانی محصور کرده اند . ❤️❤️ احسنت به این بانوی پاکدامن 😕 یعنی انقدر بیشعور شدن مردم دنیا که به کسی که لخت میشه پول میدم ولی خودشون مستقیم کمک نمیکنن در حالی که در دو حالت پول ی جا جمع میشه

اشرف من سياسي العراق فرهنگ غنی آمریکائی بنظرم شما هم تو بی بی سی و من و تو و ایران اینترنشنال همین کارو بکنید. بسیار زیبا و بجاست ما الان به چه چیز فرهنگی اینا حمله کنیم؟ کاباره، فست فود، مال، فاحشه خونه؟ با پول حروم درخت رشد نمی کنه🤣🤣🤣

ترامپ: در صورت اخراج نیروهای آمریکایی عراق را تحریم می‌کنیم | DW | 06.01.2020پارلمان عراق با صدور قطعنامه‌ای رأی به خروج نیروهای آمریکایی از این کشور داد؛ تصمیمی که با واکنش تند کاخ سفید روبرو شده است. رئیس جمهوری آمریکا تهدید کرده که عراق در صورت انجام چنین اقدامی با تحریم روبرو خواهد شد. منابعتون رو دوباره چک کنید قطعنامه نبود یکی نیست این کس خل ترامپ رو از برق بکشه، بچه پر روی عقده ای تحریم تحریم نکن به چپمونم نیس تحریمای تو کون طلا🖕

اينها مجبور بشن كوسكشي هم ميكنن امريكاييها هيچ چيز براشون عيب نيست حتي كوس دادن زن جلوي مرد خاك تو سرتون با اين دمكراسي كون كه ميديد سكس گروپ هم كه دارن خدا اينا كي هستند پس غيرت ميرت يوخدور نشان میده که هنوز صنعت پورن همچنان بیزنس خوبی در جهان هست . عجيب من امروز ميدون انقلاب بودم كسي نميفروخت !!!!

وزیر دفاع آمریکا خبر تصمیم خروج نیروهای آمریکایی از عراق را تکذیب کردمارک اسپر وزیر دفاع آمریکا بامداد روز سه شنبه 7 ژانویه اعلام کرد، خبر نامه امضا شده توسط ژنرال IraniansDetestSoleimani بعد از انتقام_سخت حتما تایید میکنه قاسم_سليماني_شهيد ghasem_soleimani IraniansDetestSoleimani جان مادرت پاشید برید ،فردا یهو اینا هم یکیتونو موقع بازدید از پایگاهتون میزنن شر میشه ، حالا خر بیارو باقالی بارکن

دبیرکل سازمان ملل: تنش را تمام کنید، خاورمیانه تحمل جنگ دیگری را ندارد«تنش‌های ژئوپولیتکی در بالاترین سطح خود در سدهٔ حاضرند و این آشفتگی در حال افزایش است.» اینو از قبل باید به شیطان بزرگ میگفت انتقام_سخت باشه گوگولی حرص نخور شما

ظریف: زمانی پاسخ آمریکا را خواهیم داد که حداکثر درد را احساس کندوزیر امور خارجه ایران اعلام کرد این کشور انتقام خود را در زمان و مکانی خواهد گرفت که آمریکا بیشترین درد را احساس کند. - خبرگزاری آناتولی خبر_فوری I ظریف: آمریکا برای حضور در شورای امنیت سازمان ملل ویزا صادر نکرد.

حاج قاسم سلیمانی کمک موثری به سلامت کشور کردوزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، در این یک سال بسیار ما را همراهی و حمایت کرد تا توانستیم از مسیرهای مختلف حلقه تحریم ها را بشکنیم تا مردم در خصوص بحث دارو و تجهیزات پزشکی با مشکل زیادی روبه رو نشوند.

فراخوان سازمان همکاری اسلامی برای کمک به سیل‌زدگان اندونزیسازمان همکاری اسلامی کشورهای عضو و سازمان‌های مردم نهاد را برای کمک‌رسانی به سیل‌زدگان اندونزی فراخواند. - خبرگزاری آناتولی

خانم وارد گفته از عدم توجه کافی جهانی به آتش‌سوزی استرالیا ناراحت است

یک مدل آمریکایی از هوادارنش خواسته که اگر دست کم ۱۰ دلار به کمپین او کمک کنند برایشان عکس برهنه خود را ارسال خواهد کرد. او این کار را با هدف جمع‌آوری کمک به آتش‌سوزی استرالیا انجام داده است. آتش‌سوزی که بزرگترین در تاریخ این کشور اعلام شده و تا امروز جان ۲۵ نفر و حدود نیم میلیارد حیوان را گرفته است.

کالین وارد، مدل ۲۰ ساله آمریکایی از حدود ۴ روز پیش در توییتر کارزاری را آغاز کرد که به گفته خودش با هدف جمع‌آوری کمک به آتش‌سوزی استرالیا راه‌اندازی شده است.

او گفته که هدف اولیه او جمع کردن ۱۰۰۰ دلار بوده اما روز سه‌شنبه، هفتم ژانویه، در توییتر خبر داد که کمپین او توانسته تا این لحظه حدود یک میلیون دلار جمع‌آوری کند.I raised $1mil for Australia at the sake of my naked body being exposed on the internet to millions and millions of people. That’s a scary feeling to be that vulnerable and exposed to the world. But I did it because I wanted to do something good.۱۷ دی ۱۳۹۸او گفته به علت این تصمیم خانواده‌اش از دست او عصبانی شده‌اند و کسی را که دوست دارد با او قهر کرده اما از نظر او:"به درک! ارزشش را دارد که کوآلاها را نجات دهیم."

اشاره او به کوآلا از حیوانات بومی و منحصر به فرد استرالیا است که به همراه صدها میلیون حیوان دیگر در جریان آتش سوزی گسترده استرالیا جان خود را از دست داده و در معرض خطر جدی قرار گرفته‌اند.

روز سه‌شنبه از استرالیا گزارش شد که برآوردها از کشته شدن حدود نیم میلیارد حیوان در جریان این آتش سوزی‌ها حکایت دارد.Getty Images

کالین وارد همچنین گفته که شبکه اجتماعی اینستاگرام حساب او را به علت این کارزار مسدود کرده حتی با این وجود که کمپین او تنها در توییتر است.

او به نشریه بازفید آمریکا گفته هنوز در حال بررسی آمار دقیق کمک‌های جمع‌آوری شده است.

حداقل پول پرداختی برای دریافت تصویر برهنه‌ای از خانم وارد ۱۰ دلار بوده اما او می‌گوید برخی افراد بسیار بیشتر از آن پول به حسابش واریز کرده‌اند.

"یک نفر ۵۰۰۰ هزار دلار کمک کرد. من هم برایش ۵۰ عکس و ویدئو برهنه از خودم ارسال کردم."

موفقیت کارزار این مدل آمریکایی باعث شده چند دختر دیگر هم کارزارهای مشابهی راه‌اندازی کنند.

کالین وارد گفته یکی از علل اصلی تصمیم او این بوده که پوشش رسانه‌ای و توجه جهانی به آتش‌سوزی استرالیا از نظر ناکافی و برای مثال قابل مقایسه با مثلا آتش سوزی کلیسای نوتردام در پاریس نبوده است.