مدلی جدید برای سفر ارزان

29/01/1401 08:45:00 ق.ظ

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی: *مدلی از گردشگری ارزان را پیگیری می‌کنیم *این مدل «گردشگری تعالی‌بخش» نام دارد *«گردشگری تعالی‌بخش» گردشگری معنوی یا زیارتی نیست *در گردشگری تعالی‌بخش امکانات در دسترس عموم مردم قرار می‌گیرد

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی می‌گوید: مدلی از گردشگری ارزان را پیگیری می‌کنیم که احتمالا تا تابستان اجرایی خواهد شد. این مدل «گردشگری تعالی‌بخش» نام دارد که قرار است در جریان آن، امکانات سایر دستگاه‌ها و نهادها که به نوعی انحصار شده است، در اختیار عموم مردم قرار گیرد. حسین‌زاده گردشگری تعالی‌بخش را نیز متأثر از آن نوع تفکر و رویکرد دانست و تاکید کرد: در گردشگری...

حسین‌زاده گردشگری تعالی‌بخش را نیز متأثر از آن نوع تفکر و رویکرد دانست و تاکید کرد: در گردشگری تعالی‌بخش تمام فرآیند درنظر گرفته می‌شود و امکانات در دسترس عموم مردم قرار می‌گیرد و نه فقط عده‌ای خاص. البته که برای عدۀ خاص هم برنامه‌هایی داریم. از نظر ما این عدۀ خاص می‌توانند نخبگان باشند و لزوما به معنی افراد ثروتمند نیستند.

وی اضافه کرد: پس از آن، دانشجویان از کشتی‌سازی فراساحل ایران (ایزوایکو) بازدید کردند، یکی از مهمترین شرکت‌های خاورمیانه که در حوزه کشتی‌سازی فعال است. قبلا کشتی‌های ایرانی برای رنگ‌شدن یا تعمیر به امارات فرستاده می‌شدند، ولی حالا در این مکان با توان نیروهای ایرانی، کشتی‌ها را رنگ و یا تعمیر می‌کنیم. بعد از آن، برنامه بازدید از جزیره هرمز اجرا شد که نقش تنگه هرمز را در خلیج فارس روایت کردیم و داستان چگونگی تأمین امنیت خلیج فارس هنگام ورود ناو هواپیمابر آمریکایی به این آب‌ها را روایت می‌کنیم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

خانه‌ای برای معلولان و زنان مبتلا به اچ آی وی!

موسس انجمن احیا گفت: دریافت مجوز از اطلاعات سپاه برای تاسیس انجمن حمایت و یاری از آسیب‌دیدگان اجتماعی واشی بسیاری داشت. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

آقا شما چهارتا دستشویی عمومی درست کن نمیخواد دنبال تعالی بخشی باشی بودجه چقدر می گیرین براش؟🤣🤣🤣 به اسم پر طمطراق این شرکت نگاه نکنید. امروز را نمیدانم ولی تا چند وقت پیش ویرانه‌ای بود تعالی رو خوب اومدی از بهشت زهرا گردی شروع کنید. فقط به قیافه طرف نگاه کنید.... من دیگه حرفی ندارم یه کلمه هایی من در آوردی تولید میکنند ک از معنی تهی و کلا بیهوده ست. تعالی ربطش ب گردش چیه؟ امکانات در دسترس عموم ینی چی آخه،توریست کومونیستی میخوان را بندازن! اصلا هر چی میخونی هیچ معنی ای حاصل نمیشه برات از این همه حرف زدنشون. با اینکه ظاهرش فارسی یه.

این قرمساق های احمق بیسواد حرفهایی میزنند که توی قوطی هیچ عطار و بقالی نیست آخه الاغ توریست میاد شبی صد دلار پول هتل بده که تعالی بشه‌ احمق توریست برای عشق و حال موزیک دیسکو مشروب جای دیدنی جای تاریخی استراحت و آرامش میره مسافرت نه بودکردن جورابهای شما مادر تخصص رو احیانا شوهر نمیدین با این طرح؟! شما قیافه این نکبت ها رو ببینی یبوست میگیری آدم یبس هم خونه بشینه بهتره

دعوت زلنسکی از بایدن برای سفر به اوکراین/ نخست‌وزیر اوکراین: ماریوپل هنوز سقوط نکرده استرئیس‌جمهور اوکراین ضمن دعوت از رئیس‌جمهور آمریکا برای سفر به کی‌یف، گفت: از بایدن می‌خواهم که به اوکراین بیاید تا متوجه شود آنچه در این کشور می‌گذرد، جنگ نیست بلکه نسل‌کشی است. این دختر بچه ۵ ساله عصر جدید هندوستان را منفجر کرد و همه را حیرت زده کرد!

هیچگونه اصلاح قیمتی در سال جدید برای دارو نداشته‌ایمرییس سازمان غذا و دارو گفت: داروها در کشور، یک قیمت واحد دارند و در سال جدید هیچگونه اصلاح قیمتی برای دارو نداشته‌ایم.

لغو سفر وزیر اقتصاد ایران به آمریکارسانه‌های ایران از لغو سفر احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی ایران به آمریکا برای شرکت در اجلاس بهاره بانک جهانی و صندوق بین‌المللی پول خبر دادند.

هدفون‌های جدید شرکت دایسون هوا را تصفیه می‌کنند - BBC News فارسیشرکت دایسون در اولین قدم به سمت تکنولوژی قابل پوشیدن، هدفون‌های رو گوشی جدیدی تولید کرده است که یک تصفیه‌کننده هوا به شکل دهان‌بند همراه آن است. هر کاری که سبب رفا مردم میشود قابل تمجید است . هر شرکتی که این پدیده را تولید کرده است قابل احترام است .

گفت‌وگوی تلفنی اردوغان با محمود عباسرجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه طی تماس تلفنی با محمود عباس، رئیس دولت فلسطین، برای قربانیان حملات اسرائیل طلب رحمت و برای مجروحان شفای عاجل مسئلت کرد.

میوه امسال کمی ارزان می‌شود- اخبار کشاورزی - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimمیوه امسال کمی ارزان می‌شود معاون وزیر جهاد کشاورزی: وقتی هزینه‌های تولید کاهش می‌یابد در نتیجه قیمت تمام شده میوه نیز برای سال جاری کاهش می‌یابد آنالیز جدیدی برای قیمت تمام شده میوه‌ها در دست تهیه است فساد و اختلاس در سازمان تحقیقات و آموزش کشاورزی