مدرن‌سازی تسلیحات خود را متوقف نمی‌کنیم

08/06/1398 04:59:00 ب.ظ

مقام ارشد پیونگ‌یانگ: مدرن‌سازی تسلیحات خود را متوقف نمی‌کنیم

مقام ارشد پیونگ‌یانگ در واکنش به موضع‌گیری کشورهای اروپایی در قبال آزمایش‌های موشکی کره‌شمالی، گفت که بهتر است این کشور‌ها به فکر وضعیت خود باشند. «کیم سان گیونگ» مشاور انجمن کره-اروپا در این‌باره گفت که هیچ اشتباهی بزرگ‌تر از این وجود ندارد، آنها تصور می‌کنند که کره‌شمالی برای تضمین صلح، مجبور به ترک حقوق پدافندی خود می‌شوند.

«کیم سان گیونگ» مشاور انجمن کره-اروپا در این‌باره گفت که هیچ اشتباهی بزرگ‌تر از این وجود ندارد، آنها تصور می‌کنند که کره‌شمالی برای تضمین صلح، مجبور به ترک حقوق پدافندی خود می‌شوند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

آکار: اگر به نیروهایمان در ادلب آسیبی برسد از حق مشروع خود برای دفاع استفاده می‌کنیمآکار: اگر به نیروهایمان در ادلب آسیبی برسد از حق مشروع خود برای دفاع استفاده می‌کنیم

پنتاگون در واکنش به تحولات جنوب یمن: کشورها حق دارند از منافع خود دفاع کنندسخنگوی وزارت دفاع آمریکا، پنتاگون، پنجشنبه 29 اوت ضمن خودداری از اظهارنظر درباره تحولات اخیر در شهر

شهروند ایرانی در دادگاه نیویورک جرم خود در زمینه نقض تحریم‌های آمریکا را پذیرفت🔴خبر فوری |‌ شهروند ایرانی در دادگاه نیویورک جرم خود در زمینه نقض تحریم‌های آمریکا را پذیرفت پورقناد سوم مه ۲۰۱۷ در آلمان دستگیر شد، و تیر ماه گذشته جهت محاکمه به مقام‌های آمریکایی در نیویورک تحویل داده شد.

ترامپ: در صورت توافق با طالبان نیز به حضور در افغانستان ادامه می‌دهیمدونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، روز پنجشنبه با اعلام اینکه شمار نیروهای این کشور در افغانستان در حال کاهش به ۸۶۰۰ نفر بوده گفت حتی اگر توافق با طالبان حاصل شود، آمریکا حضورش را در افغانستان حفظ خواهد کرد.

پرداخت حق‌الجلسه به اعضای کمیسیون‌ها و کمیته‌های مستقر در شهرداری‌ها در ساعات اداری ممنوع شدهیئت عمومی دیوان عدالت اداری مصوبات شورای شهر مبارکه درباره تعیین و پرداخت «حق الجلسه» به اعضای کمیته‌ها و کمیسیون‌های مستقر در شهرداری‌ها در ساعات اداری که از سوی شورای اسلامی این شهر به تصویب رسیده بود را ابطال کرد

شکایت زنی که به تنهایی در زندان دنور آمریکا مجبور به زایمان شدطبق ویدئوی دوربین‌های نظارتی زندان دنور که توسط وکیل این زندانی منتشر شده است، خانم سانچز روی تخت زندان دراز کشیده و قبل از اینکه خود اقدام به زایمان کند در حال جیغ کشیدن است.