مدرس‌خیابانی که سرپرست وزارت صمت شده، کیست؟

11/05/2020 05:39:00 ب.ظ

حسین مدرس‌خیابانی که با حکم رئیس‌جمهوری سرپرست وزارت صمت شده تا پیش از انتصاب قائم مقامی این وزارت‌خانه را بر عهده داشت.

مدرس‌خیابانی, وزارت_صمت

🔻 مدرس‌خیابانی ، سرپرست جدید وزارت_صمت کیست؟ 🔹حسین مدرس‌خیابانی که با حکم رئیس‌جمهوری سرپرست وزارت صمت شده تا پیش از انتصاب قائم‌مقامی این وزارتخانه را بر عهده داشت. 👈سوابق سرپرست جدید وزارت صمت را اینجا_بخوانید : EtemadOnline

حسین مدرس‌خیابانی که با حکم رئیس‌جمهوری سرپرست وزارت صمت شده تا پیش از انتصاب قائم مقامی این وزارت‌خانه را بر عهده داشت.

 به گزارشاعتمادآنلاین، برکناری ناگهانی رضا رحمانی‌ و انتصاب مدرس‌خیابانی به عنوان وزیر صمت از جمله شوک‌های امروز است. گفته می‌شود رحمانی بعد از بی‌ثباتی‌های گسترده روزهای اخیر در بازار خودرو برکنار شده است. اما حسین مدرس‌خیابانی که با حکم رئیس‌جمهوری سرپرست وزارت صمت شده کیست؟ او تا پیش از انتصاب به عنوان سرپرست وزارت صمت، قائم‌مقامی این وزارتخانه را بر عهده داشت. 

 همچنین مدرس‌خیابانی پیش از حضور در سطح مقامات وزارت صمت، مدیرعاملی شرکت فولاد خوزستان، مدیرعامل و عضو هیات‌مدیره شرکت هلدینگ، سرمایه‌گذاری مهر اقتصاد ایرانیان، رئیس هیات‌ مدیره گروه تراکتورسازی ایران و نایب‌رئیسی هیات‌مدیره گروه توسعه معادن روی ایران را هم در کارنامه خود داشته است. 

ادامه مطلب:
🌐 اعتمادآنلاين »

"رسانه داعشی بن‌سلمان" و شبکه سلطنتی انگلیس؛ پاسخ ملت متحد ایران علیه آشوب‌گری‌تان را دیدید؟- اخبار سیاست ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

دولت لیبی می‌گوید که در بمباران فرودگاه طرابلس مخازن سوخت و هواپیماهای مسافری آسیب دیده‌اند🔺دولت لیبی می‌گوید که در بمباران فرودگاه طرابلس مخازن سوخت و هواپیماهای مسافری آسیب دیده‌اند ⚡️وزارت حمل و نقل لیبی می‌گوید بمباران فرودگاه المعیتیقه طرابلس در روز شنبه، که به مخازن سوخت اصابت کرده است، بخشی از گلوله‌باران پایتخت در روزهای اخیر بود.

پاسخ پزشکیان به جنتی: شکایت از کسانی که گزارش نادرست می‌دهند حق کاندیداهاست

قانون‌گذاران آمریکا یاد پزشک فقید چینی که قربانی پنهان‌کاری حکومت کمونیست چین شد را گرامی می‌دارند🔺قانون‌گذاران آمریکا یاد پزشک فقید چینی که قربانی پنهان‌کاری حکومت کمونیست چین شد را گرامی می‌دارند ⚡️قانون‌گذاران آمریکا در حال تصمیم‌گیری برای تغییر نام خیابانی که سفارت چین در شهر واشنگتن در آن قرار دارد، به نام لی ونلیانگ، پزشک فقید چینی، هستند. نمیتونستین ازش مراقبت کنین وقتی داشت تحقیقات برای نجات انسان ها انجام میداد برام سواله چه راحته زندگی ادم ها رو بازیچه کردن چین بابت نقشی که در شیوع کرونا داشت باید مجازات بشه ،از طرف همه کشورها . چقدر بد اخه خامنه ای باید اعتراض کنه چرا ی خیابون به نام تروریست بزرگ قاسم سلیمانی در امریکا نامگذاری نمیشه

بریتانیا تمام افرادی که وارد کشور می‌شوند را ۲ هفته قرنطینه می‌کنددولت بریتانیا قصد دارد فاز دوم محدودیت‌های مربوط به ویروس کرونا را اعلام کند. محدودیت‌هایی که به نظر نمی‌رسد نسبت به قبل سبک‌تر شود. آفرین به بریتانیا👏👏 واقعا نشون داده از ایران هم بهتر با کرونا مبارزه کرده!!!! تمام هیمنه اروپا با ویروس کرونا از بین رفته و با این کار ها ....... هع نوش دارو پس از مرگ سهراب.... فعلا همه دنیا باید هرکی از بریتانیا میاد بیرون رو ۲ هفته قرنطینه کنه با این اوضاع کرونا تو بریتانییییییاا اگر مرد بودی عکس از محل های قرنطینه می‌ذاشتی نه از پیک‌نیک رفتن ملت

روایت اروپایی‌هایی که نمی‌خواهند قرنطینه پایان یابدیورونیوز از بینندگان و خوانندگان اروپایی‌اش پرسیده است که با بازگشت روند زندگی به حالت عادی و برداشته شدن محدودیت‌ها، برای چه چیز قرنطینه دوران کرونا دلشان تنگ می شود؟

بنایی می‌کنم و وقت پیگیری اخبار استقلال را ندارم/ بازیکن حق ندارد علیه باشگاه پست بگذارد و بیانیه بدهد/ وزیر مقصر است چون افرادی را می‌آورد که جز بدهی و مشکل سازی دردی از استقلال دوا نمی‌کنند/ انگار یارانه کفاف آنها را نمی‌دهد که حقوق 15میلیاردی از استقلاحسن روشن علیه اتفاقات حول استقلال: بنایی می‌کنم و وقت پیگیری اخبار استقلال را ندارم/ بازیکن حق ندارد علیه باشگاه پست بگذارد و بیانیه بدهد/ وزیر مقصر است چون افرادی را می‌آورد که جز بدهی و مشکل سازی دردی از استقلال دوا نمی‌کنند

پیش از این انتصاب به عنوان قائم‌مقام وزارت صمت فعال بود.اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۹ شمار مبتلایان به کرونا در جهان از مرز ۴میلیون نفر گذشت بحران کرونا در جهان در حالی ادامه دارد که شمار مبتلایان به ویروس کووید ۱۹ از ۴ میلیون نفر نیز گذشت و تا کنون بیش از ۲۸۰هزار نفر نیز جان خود را بر اثر ابتلا به این بیماری از دست داده‌اند.مسعود پزشکیان نایب‌رییس اول مجلس شورای اسلامی شکایت از افرادی که گزارش نادرست علیه کاندیداها می‌دهند حق نامزدان انتخابات دانست و گفت: «نمایندگان به دنبال بی‌خاصیت کردن احراز صلاحیت داوطلبان نیستند بلکه نمایندگان تاکید داشتند اگر کسی به داوطلبی اتهامی زد، فرد باید بتواند موضوع را در دادگاه پیگیری کند.نظرات بیشتر اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۹ فوتبالیست‌های تیم زنان آمریکا بعد از حکم دادگاه، به مبارزه برای دریافت حقوق و مزایای برابر ادامه می‌دهند بخش انگلیسی صدای آمریکا - حکم صادره قاضی در شکایت اعضای تیم ملی فوتبال زنان آمریکا علیه «فدراسیون فوتبال ایالات متحده» بر سر تبعیض جنسیتی ممکن است ضربه ای سخت به تلاش های این زنان باشد، اما این پرونده تا پایان کار راه زیادی در پیش دارد.

  به گزارش اعتمادآنلاین ، برکناری ناگهانی رضا رحمانی‌ و انتصاب مدرس‌خیابانی به عنوان وزیر صمت از جمله شوک‌های امروز است. گفته می‌شود رحمانی بعد از بی‌ثباتی‌های گسترده روزهای اخیر در بازار خودرو برکنار شده است. در این بین بوریس جانسون نخست وزیر بریتانیا قرار است، روز یکشنبه ۲۱ اردیبهشت، قوانین جدید محدودیت‌های مربوط به کرونا در این کشور را رونمایی کند.   اما حسین مدرس‌خیابانی که با حکم رئیس‌جمهوری سرپرست وزارت صمت شده کیست؟ او تا پیش از انتصاب به عنوان سرپرست وزارت صمت، قائم‌مقامی این وزارتخانه را بر عهده داشت.» نمایندگان مجلس هفته گذشته قانون انتخابات را با قید دو فوریت اصلاح‌کرده و مقرر کردند که کاندیداها می‌توانند علیه افرادی که اقدام به گزارش کذب علیه کاندیداها می‌کنند اعلام‌جرم کنند.    همچنین مدرس‌خیابانی پیش از حضور در سطح مقامات وزارت صمت، مدیرعاملی شرکت فولاد خوزستان، مدیرعامل و عضو هیات‌مدیره شرکت هلدینگ، سرمایه‌گذاری مهر اقتصاد ایرانیان، رئیس هیات‌ مدیره گروه تراکتورسازی ایران و نایب‌رئیسی هیات‌مدیره گروه توسعه معادن روی ایران را هم در کارنامه خود داشته است. گزارش‌ها حاکی است که با مخالفت فرماندار کالیفرنیا و مقامات وزارت بهداشت در این ایالت، با بازگشایی واز سر گیری فعالیت و خطوط تولید کارخانه شرکت تسلا موتورز، ایلان ماسک، موسس و مدیرعامل شرکت تسلا موتورز اخیراً تهدید کرده که تسلا را از کالیفرنیا بیرون خواهد برد.    به گزارش اعتمادآنلاین ، شنیده‌ها حکایت از این دارد که مدرس‌خیابانی به عنوان یکی از اصلی‌ترین گزینه‌های تصاحب صندلی وزارت صمت است. شما کماکان الگوی بزرگی، نه تنها در فوتبال، بلکه در زمینه برابری برای همه هستید.

موضوعات مرتبط . مقامات سئول اعلام کردند که در یک روز ۳۴ مورد ابتلا جدید به این ویروس ثبت شده که این آمار بیشترین شمار ابتلای روزانه در این ماه محسوب می شود و از این تعداد ۲۶ مورد ابتلا مربوط به افرادی بوده که در اماکن تفریحی سرپوشیده حضور داشته‌اند. نایب‌رییس مجلس در این خصوص به خبرگزاری خانه ملت گفت : «براساس قانون، قوه قضاییه به‌عنوان یکی از مراجع چهارگانه باید هر نظری درباره داوطلبان وجود دارد را به شورای نگهبان اعلام کند، اگر کسی هم مجرم یا متهم است باید مدارک آن را به دادگاه ارایه شود.