مدرسه نحوه حضور دانش‌آموزان را مدیریت می‌کند/تدریس برخی دروس به شیوه حضوری- اخبار فرهنگیان و مدارس - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 53 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

زنگ_تفریح در مدارس ممنوع است مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران: دانش آموزان در کلاس درس توسط معلم دائم رصد می‌شوند خانواده‌ها نکات بهداشتی و استفاده از ماسک را به فرزندشان گوشزد کنند دانش آموز به تناسب وضعیت مدرسه دو یا سه روز حضور‌ می‌یابد کرونا

، عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران درباره بازگشایی مدارس از روز شنبه اظهار کرد: در شورای مدرسه نماینده اولیا و مدیر تصمیم‌گیری می‌کند و از آنجایی که آموزش و پرورش بنا را بر حضور دانش‌آموزان گذاشته این شورا اختیار دارد نحوه حضور دانش‌آموزان را در مدرسه مدیریت کند.

وی افزود: اگر شورای مدرسه تشخیص داد تعداد دانش‌آموزان نسبت به فضای کلاس درس بیشتر است آنها را به گروه‌های مختلف تقسیم کرده و برای آموزش به مدرسه می آورد مثلاً اگر کلاس درسی 20 دانش‌آموز دارد شورای مدرسه آنها را به دو گروه 10 نفره تقسیم می‌کند. مدیران گروه‌بندی دانش‌آموزان را انجام می‌دهند. یک یا دو روز از سال تحصیلی که بگذرد نحوه حضور در مدارس برای دانش‌آموزان مشخص خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران درباره نظارت بر سرویس مدارس گفت: پروتکل بهداشتی سرویس مدارس مجزا است مثلاً در ماشینهای مینی بوس و ون 50 درصد ظرفیت باید دانش آموز سوار کنند و مسئولیت این کار با فرمانداری‌هاست و آموزش به تناسب نیاز به راننده‌ها داده شده است و نسبتا آمادگی کامل دارند.

فولادوند به رصد شدن سلامت کامل کادر آموزشی نیز اشاره کرد و درباره بازگشایی مدارس به صورت موقت افزود: در کشورهای دنیا کلاس‌های آموزشی دایر شده است ما انتهای کرونا را نمی‌توانیم پیش‌بینی کنیم لذا باید خود را برای مقابله با این بیماری آماده و شرایط را مدیریت کنیم لذا آموزش و پرورش معتقد است این موضوع باید مدیریت شود و اصل بر حضور و ارتباط بین دانش‌آموز و مدرسه است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مدیر کل آموزش و پرش شهر تهران:زنگ تفریح مانند گذشته نیست و محدود شده است، هر کلاس به تنهایی در حیاط مدرسه حضور دارد که مربی بهداشت و معاون آموزشی مدرسه دانش‌آموزان را نظارت می‌کنند تا نکات بهداشتی را رعایت کنند اگر دانش آموز علائم سرماخوردگی یا کرونا داشت به مدرسه نیاید

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عربستان سعودی ۷ نفر را به جرم حمله به شیعیان به اعدام محکوم کرددر سال‌های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ مناطق عمدتا شیعه نشین در شرق پادشاهی عربستان چندین بار مورد حمله قرار گرفت. در مرگ‌بارترین حملات از این دست در ماه مه سال ۲۰۱۵، بیست و یک نفر در یک مسجد شیعیان در استان نفت‌خیز قطیف کشته شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دانش آموزان در ایران علی‌رغم کرونا شنبه به مدرسه می‌روند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اردوغان، رئیس اتحادیه بین المجالس جهانی را به حضور پذیرفترئیس جمهور ترکیه در آنکارا با رئیس اتحادیه بین المجالس جهانی دیدار کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حضور مجازی رییس جمهوری در دانشگاه تهران به مناسبت سال تحصیلی جدیدحضور مجازی رییس جمهوری در دانشگاه تهران به مناسبت سال تحصیلی جدید رییس دانشگاه تهران: حسن روحانی، رئیس‌جمهور برای اجرای مراسم آغازین سال تحصیلی جدید دانشگاه‌ها به صورت مجازی در دانشگاه تهران حضور پیدا می‌کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حضور جنجالی پلوسی در آرایشگاه؛ رئيس مجلس نمایندگان آمریکا: به «دام» افتادمرئيس دموکرات مجلس نمایندگان ایالات متحده: «تازه موهایم را شسته بودند، من وقتی موهایم را می‌شویم ماسک نمی‌زنم. آیا شما هنگام شستشوی موهایتان از ماسک استفاده می‌کنید؟»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا نسبت به ارائه هرگونه کمک تجهیزاتی به برنامه موشکی بالستیک کره شمالی هشدار دادآمریکا نسبت به ارائه هرگونه کمک تجهیزاتی به برنامه موشکی بالستیک کره_شمالی هشدار داد در این بیانیه که توسط دفتر سخنگوی وزارت خارجه آمریکا منتشر شده، آمده است، کره شمالی در تلاش برای تهیه تجهیزات و لوازم مرتبط با برنامه موشکی و توسعه تسلیحاتی خود است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »