مدارس ابتدایی و متوسطه اول استان تهران فردا تعطیل است

25/08/1398 06:48:00 ب.ظ

مهدکودک‌ها، پیش‌دبستانی‌ها، مدارس ابتدایی و متوسطه اول سراسر استان تهران فردا (یکشنبه ۲۶ آبان) در دو شیفت صبح و عصر تعطیل است.

تهران ـ‌ایرنا ـ مهدکودک ها، پیش دبستانی ها، مدارس ابتدایی و متوسطه اول سراسر استان تهران فردا(یکشنبه ۲۶ آبان) در دو شیفت صبح و عصر تعطیل است. همچنین امروز(شنبه) نیز مدارس منطقه ۱ تا ۵ و منطقه ۲۲ تهران در نوبت عصر و مدارس شهرستان شمیرانات در کلیه مقاطع در عصر امروز تعطیل شدند.

همچنین امروز(شنبه) نیز مدارس منطقه ۱ تا ۵ و منطقه ۲۲ تهران در نوبت عصر و مدارس شهرستان شمیرانات در کلیه مقاطع در عصر امروز تعطیل شدند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایرنا »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

تعطیلی مدارس ابتدایی و متوسطه اول تهران در یک شنبهبنابر اعلام استاندار تهران، یک شنبه مدارس مقطع ابتدایی و متوسطه اول در کل استان تهران تعطیل است.

مدارس ابتدایی و متوسطه تهران فردا تعطیل استبا اعلام استاندار تهران مدارس مقطع ابتدایی و متوسطه اول در کل استان تهران فردا یک‌شنبه تعطیل است.

مدارس مناطق شمالی تهران در نوبت عصر تعطیل شد- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimمدارس مناطق یک تا ۵ تهران در نوبت عصر تعطیل شد محمد تقی‌زاده معاون استاندار تهران: مدارس تمام مقاطع تحصیلی تهران در مناطق یک تا ۵ و ۲۲ در نوبت عصر تعطیل هستند همچنین مدارس شمیرانات، در تمام مقاطع در نوبت عصر تعطیل خواهند بود برف

تعطیلی شیفت عصر مدارس برخی مناطق تهرانتعطیلی شیفت عصر مدارس برخی مناطق تهران معاون استاندار تهران: با توجه به برودت هوا، بارش برف و پیش بینی ادامه بارش برف، امروز بعدازظهر کلیه مقاطع تحصیلی مدارس مناطق یک تا پنج و ۲۲ تهران تعطیل هستند.

گزارشی از وضعیت جایگاههای تهران پس از اعلام سهمیه بندی بنزینسرانجام بامداد جمعه بنزین سهمیه بندی شد و قیمت این فرآورده نفتی به صورت سهمیه‌ای (۶۰ لیتر ماهانه برای خودروهاس شخصی) در هر لیتر ۱۵۰۰ تومان و به صورت آزاد ۳۰۰۰ تومان تعیین شد. گزارشهای تهیه شده از جایگاههای سوخت سطح تهران حاکی از عادی بودن شرایط و سوختگیری خودروها با شرایط جدید است.

قیمت گران‌ترین خانه‌ فروخته شده در تهرانقیمت گران‌ترین خانه‌ فروخته شده در تهران خانه‌ای در محله درختی واقع در سعادت‌آباد با ۵۲۳ متر مربع متراژ و ارزشی بالغ بر ۳۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان، لقب گران‌ترین خانه را به خود اختصاص داده است.