مداخله نظامی در سودان؛ تلفن و اینترنت قطع شد

09/10/1400 07:29:00 ب.ظ

مداخله نظامی در سودان؛ تلفن و اینترنت قطع شد دسترسی به تلفن و اینترنت در بسیاری از مناطق سودان پیش از برگزاری تظاهرات سراسری برای تسلیم کامل دولت به غیرنظامیان، محدود شد.

30.12.

2021 خارطوم/ خبرگزاری آناتولی کمیته پزشکان سودان که سازمان مردم نهاد نزدیک به گروه‌های مخالف مداخله نظامی است با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: دولت کودتاگر سودان با شروع تظاهرات مسالمت آمیز 30 دسامبر، خطوط تلفن و اینترنت داخلی و بین‌المللی را قطع کرد.

در این بیانیه از جامعه بین‌المللی خواسته شده که حوادث را از نزدیک دنبال و تخلفات را علنی کنند. کمیته پزشکان سودان همچنین خواستار حمایت جامعه جهانی از مردم این کشور برای سرنگونی کامل رژیم کنونی شد. - کودتای نظامی در سودان

صبح روز 25 اکتبر عبدالله حمدوک، نخست وزیر و بسیاری از سیاستمداران سودانی بازداشت و حمدوک روز بعد آزاد شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

گوشت در ایران در یک هفته ۱۵ هزار تومان گران‌تر شدرئیس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی روز پنج‌شنبه ۹ دی از افزایش ۱۵ هزارتومانی قیمت گوشت طی یک هفته اخیر به‌دلیل «قرنطینه گوسفندان برای صادرات به کشورهای حاشیه خلیج فارس» خبر داد. شکم خود را گورستان حیوانات نکنید امیرالمومنین علی علیه السلام

عامل اسیدپاشی به سه زن در یکی‌از پارک‌های شهریار دستگیر شد | DW | 29.12.2021به گفته فرمانده پلیس غرب استان تهران فردی که به سه زن در پارکی در شهرستان شهریار اسید پاشیده بود، دستگیر شده است. پیشتر به نقل از معاون اجتماعی نیروی انتظامی غرب استان تهران گفته شده بود عامل اسید‌پاشی یک زن است.

رینا امیری به عنوان فرستاده ویژه آمریکا در امور زنان افغانستان تعیین شدرینا امیری حدود دو دهه به عنوان مشاور و کارشناس افغانستان با دولت‌های غربی و نهادهای بین‌المللی از جمله سازمان ملل همکاری کرده است. افغانستانو بایدن گوزو دو دستی تحویل طالبان داد واسه امور زنان نماینده تعیین کرده که مثلا چه گوهی بخوره تو نمی توانی نماینده زنان یک کشور مسلمان باشی، چرا که فقط معنای آزادی را بی بندو باری و بی حجابی می دانی.در حالی که زنان افغانستان معتقد و پایبند به اعتقاداتشان هستند غربی ها برای بی حجاب کردن زنان افغانستان از دوران حکومت امان الله خان پروژه داشتن که این پروژه درهمان دوران امان الله خان به ناکامی انجامید و باعث سقوط حکومت وی شد.

اومیکرون در آمریکا، سوئد و هلند غالب شد | DW | 28.12.2021مقامات آمریکا می‌‌گویند ابتلا به سویه اومیکرون نزدیک به ۶۰درصد از موارد جدید آلودگی به کرونا در این کشور است. در سوئد و هلند نیز ابتلا به اومیکرون بیش از نیمی از موارد را شامل می‌شود.

گیلن مکس‌ول، یار اپستین در ارتکاب جرائم جنسی به جرم قاچاق دختران گناهکار شناخته شدنام بیل کلینتون و دونالد ترامپ، دو رئیس‌جمهوری پیشین آمریکا در کنار شاهزاده اندرو، پسر ملکه بریتانیا در پرونده سوءاستفاده‌های جنسی جفری اپستین مطرح شده است. ذات شریف....

شرط واگذاری واحدهای «نهضت ملی مسکن» به مجردها، «متأهل بودن در زمان تحویل» اعلام شدوزارت راه و شهرسازی از واگذاری واحدهای مسکونی طرح «نهضت ملی مسکن» به افراد مجرد در صورت ارائه «عقدنامه در زمان تحویل واحد» خبر داده است. محمود محمود‌زاده، معاون وزارت راه ،... ما نه مسکن تون رو خواستیم نه خودتون رو. بمیرین نهضت اسلامی مسکن بهتر نبود؟ با اون تعهد دارند مجرد بودن رو جرم انگاری میکنن. فردا میگن متعهد بودی ازدواج کنی که نکردی.