مدارس البرز به علت شدت گرد و غبار تعطیل شد

27/02/1401 10:29 ب.ظ

مدارس البرز به علت شدت گرد و غبار چهارشنبه تعطیل شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: بنا به تصمیم اخذ شده در کمیته اضطرار آلودگی هوای استان، مهدهای کودک، پیش دبستانی و تمامی مقاطع تحصیلی استان البرز در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۲۸ و ۲۹ اردیبهشت ماه به دلیل کاهش کیفیت هوا تعطیل شدند.

به گزارش ایسنا، امیر جاویدپور گفت: تمام مدارس در شهرستان‌های استان البرز به جز طالقان به دلیل آلودگی هوا که منشاء آن ریز گردهای خارجی بوده و همچنان نیز استمرار دارد، تعطیل خواهد بود.

وی تاکید کرد: برگزاری آزمون سراسری کارشناسی ارشد همچنان به قوت خود باقی است.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

اتهام کمک داور به باشگاه ذوب‌آهن؛ به من سوءقصد شد«مرتضی شهریاری» کمک داور دیدار ذوب‌آهن و تراکتور مدعی شده است در جریان بازی، گل ذوب‌آهن را آفساید تشخیص داد و مدعی است افرادی منتسب به باشگاه ذوب‌آهن، قصد آسیب‌رساندن یا به قتل رساندن او را داشتند. اخبار_ایران اصفهان ورزشی مرسی ایران وایر

مخبر: باید این اطمینان را به مردم بدهیم که به قیمت‌ها مسلط هستیممعاون اول رئیس جمهوری گفت: دوستانمان در تعزیرات باید جهادی کار کنند تا این آرامش را به مردم بدهند که ما در بازار حضور داریم و به قیمت‌ها مسلط هستیم. حرومزاده، به مردم مسلطید نه به قیمت‌های خدایی اش خیلی مسطید نابغه مردم اگه اطمینان داشتن که نمیریختن خیابان!

حسین روئین‌ تن؛ ۱۰ سال زندان به اتهام توهین به مقدسات و رهبریدادگاه تجدیدنظر استان بوشهر، حسین_رویین‌تن، روزنامه نگار و فعال سیاسی را به ۱۰ سال زندان محکوم کرد. از جمله اتهامات آقای رویین‌تن، «توهین به حضرت سکینه و زینب» و نیز توهین به رهبری اعلام شده است. اخبار_ایران shahinmilani81 توهین به حضرت سکینه....سکینه کیمون بود ؟؟؟ده سال برای توهین به سکینه خانم؟ چند سال میدهند به نیروی انتظامی و سپاه و بقیه که توهین به دختران ایرانی میکنند و با کتک و باتوم فشارشان میدهند توی ماشین طوریکه سوتینشان هم معلوم میشه؟

محاکمه یک ونزوئلایی به اتهام فروش باج‌افزار به هکرهای ایرانیدادگاه نیویورک، رسیدگی به پرونده یک شهروند ونزوئلایی را که متهم به «عملیات هکری و فروش باج‌افزار» است، آغاز کرده است.«مویسز لوئیس زاگالا گونزالس»، دربارهٔ استفاده یک گروه هکری تحت حمایت جمهوری اسلامی از این باج‌افزار صحبت کرده است. اخبار_ایران

محاکمه یک شهروند ونزوئلایی در آمریکا متهم به «فروش باج‌افزار به هکرهای ایرانی»دادگاه فدرال در بروکلین نیویورک روز دوشنبه، ۲۶ اردیبهشت، رسیدگی به پرونده یک شهروند ونزوئلایی را که متهم به عملیات هکری و فروش باج‌افزار است، آغاز کرد.

آیت‌الله فاطمی‌نیا به ملکوت اعلی پیوستآیت‌الله سید عبدالله فاطمی‌نیا از وعاظ قدیمی و اساتید برجسته دین و اخلاق به ملکوت‌اعلی پیوست خدا رحمتشون کنه عزی عزی! بگیر سمت راست مستقیم برو میرسی به اصل کاری! گور به گور شد آخوند کونی