مدارس در شرایط قرمز هم باید باز باشند

11/06/1399 09:22:00 ق.ظ

وزیر آموزش و پرورش: مدارس در شرایط قرمز هم باید باز باشند

وزیر آموزش و پرورش گفت: حتما مدارس باید در تمام روزهای سال حتی در شرایط قرمز باز باشند مگر اینکه ستاد ملی مقابله با کرونا بگوید که تعطیلی به صورت عمومی است. وی ادامه داد: برای هم افزا شدن ما نیازمند گفتگوهای عمیق و همه جانبه هستیم. ما در مانور بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی باید همه را به خط کنیم، من اعتقادم این است که اگر جدیتی در کار باشد هیچ مقاومتی نخواهد بود.

او اضافه کرد: کار باید معنا داشته باشد و اگر بتوانیم به کار معنا دهیم آدم‌ها به جدیت کار می‌کنند. آدم ها هر چقدر بتوانند ارتباط معنادار‌تری با کار خود انجام دهند موثرتر خواهند بود آن وقت است که زمان و خستگی برایشان اهمیت ندارد. در تمام هستی هیچ کاری به اندازه معنا بخشی در آزموش وپرورش نیست.

حاجی میرزایی بیان کرد: آموزش و پرورش از هر دانش و مهارتی استقبال می‌کند. هیچ عرصه‌ای در کشور مانند آموزش و پرورش برای بروز و ظهور مهارت‌ها وجود ندارد. لذا باید بتوانیم تببین معنادار از کار داشته باشیم تا کارها به نحو احسنت پیش بروند. headtopics.com

وزیر آموزش و پرورش گفت:‌ ما امسال گفتیم که اصل بر حضور بوده زیرا وضعیت امسال با سال گذشته متفاوت است. امسال کلاس‌،‌ معلم و ترکیب‌ها جدید هستند. اگر به حضور رسمیت ندهیم قادر نخواهیم بود کار را مدیرت کنیم. ضمن اینکه هیچ روشی جایگزین روش حضوری نیست. مدرسه تنها آموختن و آموزش نیست بلکه توسعه آموزش‌های جمعی و افزایش مهارت‌ها است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

تهرانی‌ها رکوردار سفر در تعطیلات ماه محرم/ پیش‌بینی شرایط شکننده کرونا در استانفرمانده ستاد مقابله با کرونا کلانشهر تهران با اشاره به رشد ۱۰ درصدی سفرهای شهروندان تهرانی در تعطیلات ماه محرم نسبت به سال قبل، گفت: بالاترین میزان سفرها در استان تهران رخ داده است که تاثیر آن بر آمار ابتلا و فوت ناشی از کرونا را طی روزهای آتی شاهد خواهیم بود.

تاکید بر آموزش حضوری در سال تحصیلی جدید/ گروه‌بندی دانش‌آموزان در مدارس پرتراکموزیر آموزش و پرورش گفت: امسال ایران باید سراسر مدرسه شود، حتی همه خانه‌های ما باید تبدیل به مدرسه شوند.

بازگشایی مدارس به جز مناطق قرمز حضوری استسال تحصیلی آینده چگونه خواهد بود؟ | وزیر آموزش و پرورش می‌گوید: تصمیم بر آن است که بازگشایی مدارس به جز در مناطقی که از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا قرمز اعلام شده، به صورت حضوری باشد فرمانده عملیات مقابله با کرونا در تهران: بازگشایی مراکز آموزشی و مدارس نیازمند تحلیل‌های مدون و جدی است؛ تحقیقات جهانی و مطالعات در مناطقی که بازگشایی‌ها انجام شده، نشان داده دانش‌آموزان می‌توانند تا سه هفته حاملان کم‌علامت یا بی‌علامت ویروس کرونا باشند

دانش آموزان در ایران به جز مناطق قرمز به مدرسه می‌روندوزیر آموزش و پرورش ایران اعلام کرد سال تحصیلی در ایران از روز شنبه آغاز خواهد شد و به جز مناطق با وضعیت قرمز شیوع کرونا، آموزش به صورت حضوری خواهد بود. - خبرگزاری آناتولی

بازگشایی مدارس در اروپا زیر شبح ترسناک کرونابه رغم توصیه سازمان جهانی بهداشت، بیشتر کشورهای جهان از جمله کشورهای اروپایی شبح ترسناک کووید۱۹ را نادیده گرفته و تصمیم به بازگشایی مدارس در تاریخ معمول هر سال گرفته‌اند ویروس_کرونا کووید_۱۹ بیشتر بخوانید🔽

ادامه ناآرامی‌ در کنوشا در آستانه سفر دونالد ترامپمعلوم نیست آقای ترامپ در جریان سفر به کنوشا با خانواده جیکوب بلیک دیدار کند یا نه. نزدیکان آقای بلیک معترضان را به آرامش فراخوانده‌اند.