مدارس در شرایط قرمز هم باید باز باشند

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر آموزش و پرورش: مدارس در شرایط قرمز هم باید باز باشند

به گزارش خبرنگار ایلنا، محسن حاجی میرزایی، وزیر آموزش و پرورش در سی و چهارمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش سراسر کشور گفت: باید ارتباط گسترده‌ای با سراسر کشور داشته باشیم از این رو معاونین خود را در سراسر کشور فعال کردیم و همه باید از وضعیت آموزش و پرورش مناطق مطلع باشند. همچنین معلمین و دانش آموزان باید با هم ارتباط داشته باشند.

حاجی میرزایی بیان کرد: آموزش و پرورش از هر دانش و مهارتی استقبال می‌کند. هیچ عرصه‌ای در کشور مانند آموزش و پرورش برای بروز و ظهور مهارت‌ها وجود ندارد. لذا باید بتوانیم تببین معنادار از کار داشته باشیم تا کارها به نحو احسنت پیش بروند. وزیر آموزش و پرورش گفت: اگر تعداد دانش آموزان زیاد باشد باید آنها را گروه بندی و ورود و خروج آنها را مدیریت کنیم. مطالعات نشان می‌دهد باز و بسته شدن در مدارس تاثیری در بالارفتن و پایین رفتن کرونا ندارد، البته این مطالعه قابل استناد نیست و من نمی‌خواهم بگویم که این کار خطری ندارد ولی ما باید به فرزندانمان یاد بدهیم از خودشان مراقبت کنیم و باید بگذاریم که زندگی روزمره مردم جریان پیدا کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تهرانی‌ها رکوردار سفر در تعطیلات ماه محرم/ پیش‌بینی شرایط شکننده کرونا در استانفرمانده ستاد مقابله با کرونا کلانشهر تهران با اشاره به رشد ۱۰ درصدی سفرهای شهروندان تهرانی در تعطیلات ماه محرم نسبت به سال قبل، گفت: بالاترین میزان سفرها در استان تهران رخ داده است که تاثیر آن بر آمار ابتلا و فوت ناشی از کرونا را طی روزهای آتی شاهد خواهیم بود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تاکید بر آموزش حضوری در سال تحصیلی جدید/ گروه‌بندی دانش‌آموزان در مدارس پرتراکموزیر آموزش و پرورش گفت: امسال ایران باید سراسر مدرسه شود، حتی همه خانه‌های ما باید تبدیل به مدرسه شوند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

بازگشایی مدارس به جز مناطق قرمز حضوری استسال تحصیلی آینده چگونه خواهد بود؟ | وزیر آموزش و پرورش می‌گوید: تصمیم بر آن است که بازگشایی مدارس به جز در مناطقی که از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا قرمز اعلام شده، به صورت حضوری باشد فرمانده عملیات مقابله با کرونا در تهران: بازگشایی مراکز آموزشی و مدارس نیازمند تحلیل‌های مدون و جدی است؛ تحقیقات جهانی و مطالعات در مناطقی که بازگشایی‌ها انجام شده، نشان داده دانش‌آموزان می‌توانند تا سه هفته حاملان کم‌علامت یا بی‌علامت ویروس کرونا باشند
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

دانش آموزان در ایران به جز مناطق قرمز به مدرسه می‌روندوزیر آموزش و پرورش ایران اعلام کرد سال تحصیلی در ایران از روز شنبه آغاز خواهد شد و به جز مناطق با وضعیت قرمز شیوع کرونا، آموزش به صورت حضوری خواهد بود. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بازگشایی مدارس در اروپا زیر شبح ترسناک کرونابه رغم توصیه سازمان جهانی بهداشت، بیشتر کشورهای جهان از جمله کشورهای اروپایی شبح ترسناک کووید۱۹ را نادیده گرفته و تصمیم به بازگشایی مدارس در تاریخ معمول هر سال گرفته‌اند ویروس_کرونا کووید_۱۹ بیشتر بخوانید🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ادامه ناآرامی‌ در کنوشا در آستانه سفر دونالد ترامپمعلوم نیست آقای ترامپ در جریان سفر به کنوشا با خانواده جیکوب بلیک دیدار کند یا نه. نزدیکان آقای بلیک معترضان را به آرامش فراخوانده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »