مدارس تهران فردا تعطیل است

21/02/2020 05:14:00 ب.ظ

شمارش آرا | تعطیلی مدارس تهران در روز شنبه، سوم اسفند

شمارش آرا | تعطیلی مدارس تهران در روز شنبه، سوم اسفند

تهران-ایرنا- رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران گفت: با توجه به مشارکت فرهنگیان به عنوان عوامل اجرایی در شعب اخذ رای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری تمامی مدارس شنبه (سوم اسفندماه) تعطیل است.

وی گفت: با توجه به اینکه بسیاری از فرهنگیان جز مجریان برگزاری انتخابات هستند و الزاما در مدارس خود به عنوان مجری حضور نداشته و در جای دیگری مشغول انجام وظیفه هستند، به همین دلیل تمامی مدارس تعطیل است نه فقط مدارسی که حوزه رای‌گیری هستند.ثقفی افزود: یکهزار و ۸۰۰ مدرسه پایتخت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری شعبه اخذ رای هستند.

به گزارش ایرنا، انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری از هشت صبح روز جمعه دوم اسفندماه آغاز شده است.بنا به اعلام ستاد انتخابات استان تهران، شمار افراد واجد شرایط حق رای در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در این استان، ۹ میلیون و ۶۴۴ هزار و ۹۸۱ نفر است که تعداد ۲۰۰ هزار و ۱۹۸ نفر رای اولی هستند.  

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایرنا »

سیزدهمین روز اعتراضات در ایران؛ بازداشت خبرنگاری که مراسم خاکسپاری مهسا امینی را گزارش کرده بود

همزمان با تداوم اعتراضات خیابانی، شمار افراد و صاحبان کسب و کاری که به شیوه‌های مختلف از جمله از مسیر لینکدین آمادگی خود را برای برگزاری اعتصابی سراسری اعلام می‌کنند نیز رو به افزایش است ادامه مطلب >>

تعطیلی مدارس ربطی نداره. فقط یک عده بچه رو خوشحال میکنه. ج.ا. شکست خورد. رائ گیری که تودهنی مردم بود به آغا. تحریم FATF هم که تودهنی دنیا بود به آغا. یک ریال هم ج.ا. و آغا مشروعیت نداره. فاضلاب تاریخ در انتظاره!

تمام مقاطع تحصیلی تهران فردا تعطیل استمدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران از تعطیلی تمامی مقاطع تحصیلی تهران در روز شنبه خبر داد.

مدارس و دانشگاه‎های قم پنج‌شنبه تعطیل استقم - ایرنا - خبرنگار ایرنا کسب اطلاع کرد که مدارس، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان قم فردا پنجشنبه اول اسفندماه تعطیل خواهد بود. مگه بازه پنج شنبه ها؟؟ میگن که این ویروس کرونا آخوند خیلی دوست داره رفته دستبوسشون تو قم.

کرونا در قم؛ مدارس و دانشگا‌ه‌های شهر امروز تعطیل است | DW | 20.02.2020در پی مرگ دو تن بیمار مبتلا به کرونا در قم کلیه مدارس، دانشگاهها و مراکز آموزش عالی استان قم روز پنجشنبه تعطیل است. چندین نفر آلوده به این ویروس بستری هستند. احتمال دارد شهر قم قرنطینه شود. پنجشنبه ها که همه مدارس و دانشگاه‌ها تعطیل است با و بدون ویروس_کرونا! حکومت نادان اولین جایی که باید تعطیل کنه مکانهای زیارتی شیعه سانان است چون تماس و ازدحام بیشتر است بایستی کل مدارس تعطیل شوند

تاکنون دانش‌آموزی به کرونا مبتلا نشده است/فقط مدارس قم تعطیل است/تعطیلی مدارس سایر استان‌ها منوط به نظر وزارت بهداشت استمدیر کل دفتر سلامت وزارت آموزش و پرورش: تاکنون دانش‌آموزی به کرونا مبتلا نشده است/فقط مدارس قم تعطیل است/تعطیلی مدارس سایر استان‌ها منوط به نظر وزارت بهداشت است

مدارس و دانشگاه‌های استان قم تعطیل شدندمدارس و مراکز آموزش عالی استان قم به منظور پیشگیری از ابتلای به ویروس کرونا امروز تعطیل اند. پیشتر تعطیلی این مراکز برای دو هفته گزارش شده بود اما این خبر تایید نشده است. دیروز وزارت بهداشت ایران ابتلای دو نفر به ویروس کرونا را در شهر قم تایید و ساعاتی بعد اعلام کرد که این دو در گذشته‌اند. آخوند می فرستند به کشورهای مختلف برای تبلیغ. از همان آخوندی که برای تبلیغ نظام به چین رفته بوده، منتقل شده. این نظر من. چرا حوزه علمیه قم کرونا نمیگیره ؟؟؟ حوزه نباید زمین بماند اسلام در خطر می افتد

دادستانی تهران: بحث شکنجه نیلوفر بیانی عملیات رسانه‌‌‌ای است | DW | 20.02.2020پس از افشاگری نیلوفر بیانی از آزارهای جنسی و روانی بازجویان، دادستانی تهران مسئله را با ادعای ضبط تصویری همه مراحل بازپرسی تکذیب کرد و طرح موضوع را با اتهام افکنی و اقدامات برنامه‌ریزی شده در آستانه انتخابات مرتبط دانست. اونجای مادر و خواهر و دختر دادستان و دختر رهبر اگر دروغ بگن! دروغگویی هم یه اصل پذیرفته شده بین مقامات قضایی جمهوری اسلامیه NoVote4Terrorists Prisoners_Need_Help رأى_من_سرنگونى

مسعود ثقفی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: به دلیل حضور گسترده مردم شهر تهران و مشارکت فرهنگیان به عنوان عوامل اجرایی در شعب اخذ رای مدارس پایتخت در تمامی مقاطع تحصیلی فردا در دو نوبت صبح و عصر تعطیل است.به گزارش ایلنا، عبدالرضا فولادوند با اعلام این خبر گفت: همه مدارس شهر  تهران در همه مقاطع تحصیلی فردا شنبه سوم اسفند تعطیل است.گزارش حاکی است که کلیه مدارس ، دانشگاهها و مراکز آموزش عالی استان قم به منظور پیشگیری و بررسی بیشتر وضعیت استان در موضوع کرونا تعطیل خواهد بود.خبرگزاری دولتی"ایرنا" نوشته است کلیه مدارس، دانشگاهها و مراکز آموزش عالی استان قم به منظور پیشگیری و بررسی بیشتر وضعیت استان در موضوع کرونا روز پنجشنبه اول اسفند (۲۰ فوریه) تعطیل خواهد بود.

وی گفت: با توجه به اینکه بسیاری از فرهنگیان جز مجریان برگزاری انتخابات هستند و الزاما در مدارس خود به عنوان مجری حضور نداشته و در جای دیگری مشغول انجام وظیفه هستند، به همین دلیل تمامی مدارس تعطیل است نه فقط مدارسی که حوزه رای‌گیری هستند. ثقفی افزود: یکهزار و ۸۰۰ مدرسه پایتخت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری شعبه اخذ رای هستند. به گزارش ایرنا، انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری از هشت صبح روز جمعه دوم اسفندماه آغاز شده است.  وی با بیان این‌که تاکنون ۲ تَن براثر ابتلا به کرونا جان‌باخته‌اند، اضافه کرد: گروهی از مدیران مرکز کنترل بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت برای کنترل و نظارت بر اقدامات صورت گرفته در قم مستقر شده‌اند. بنا به اعلام ستاد انتخابات استان تهران، شمار افراد واجد شرایط حق رای در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در این استان، ۹ میلیون و ۶۴۴ هزار و ۹۸۱ نفر است که تعداد ۲۰۰ هزار و ۱۹۸ نفر رای اولی هستند.   در کل کشور ۵۷ میلیون و ۹۱۸ هزار و ۱۵۹ نفر واجد شرایط رای دادن هستند که از این تعداد، ۲ میلیون و ۹۳۱ هزار و ۷۶۶ نفر کسانی هستند که با رسیدن به سن ۱۸ سالگی برای اولین بار می‌توانند در انتخابات شرکت کنند. خبرگزاری"ایلنا" روز چهارشنبه ۳۰ بهمن به نقل از منابع آگاه نوشت در حال حاضر ۶ نفر به‌دلیل ابتلا به ویروس کرونا بستری هستند که خانواده و نزدیکان این افراد در قرنطینه به سر می‌برند.

۶ هزار و ۶۸۹ شعبه اخذ رای نیز در استان تهران برای انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای خبرگان رهبری پیش‌بینی شده که از این تعداد، ۶ هزار و ۱۱۲ شعبه شهری، ۵۷۷ شعبه روستایی و ۴۶۱ شعبه سیار اخذ رای است. وی به شهروندان توصیه کرد: بهداشت فردی را رعایت و دست‌های خود را مرتبط شست‌وشو کنند. به گفته شکرالله حسن بیگی رئیس ستاد انتخابات استان تهران بیش از ۹۰ درصد عوامل اجرایی انتخابات از فرهنگیان هستند. .