مداحی پویانفر با زبان اشاره برای ناشنوایان/ هرکس به زبانی سخن وصف تو گوید + فیلم- اخبار دین ، قرآن و اندیشه - اخبار فرهنگی تسنیم - Tasnim

23/06/1399 12:41:00 ب.ظ

🎥 مداحی پویانفر با زبان اشاره هر کس به زبانی سخن وصف تو گوید محرم

پویانفر مداحی‌ مشهور ' به تو از دور سلام' را با زبان اشاره برای ناشنوایان خوانده است. ، محمدحسین پویانفر مداحی‌ مشهور " به تو از دور سلام" را با زبان اشاره برای ناشنوایان خوانده است.

این اقدام محمدحسین پویانفر واکنش‌های مثبتی را در فضای مجازی به دنبال داشته است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

چرا چیزی که گران شده دیگر ارزان نمی‌شود؟

به زبان ساده، چسبندگی قیمت به وضعیتی گفته می‌شود که «قیمت اسمی» کالاها در برابر متغیرهای کاهشی اقتصاد کلان مقاومت می‌کنند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

درگیری پناهجویان با پلیس یونان با شعار «آزادی»آتش‌سوزی اردوگاه موریا مجددأ بحران پناهجویان در اروپا را پررنگ کرده است و سران اتحادیه اروپا از روز پنجشنبه تا کنون به دنبال راه‌کاری برای رسیدگی به پناهجویان اردوگاه موریا هستند.

رابطه انتخابات آمریکا با مذاکرات طالبان با دولت افغانستان - BBC News فارسیزلمی خلیلزاد: با افتتاح مذاکرات بین الافغانی، آمریکا صرفا نقش حمایت کننده خواهد داشت و تمام روند مذاکرات توسط خود افغان‌ها اداره، رهبری، و مدیریت خواهد شد.

نخستین نشست صلح میان دولت افغانستان و گروه طالبان با اشاره تلویحی در مورد نظام آینده برگزار شد - BBC News فارسیافتتاحیه مذاکرات صلح میان هیات‌های افغانستان و طالبان امروز (۲۲سنبله/شهریور) با سخنرانی مقام‌های عالی رتبه دولت افغانستان، دولت قطر و وزیر خارجه آمریکا امروز در هتل شرایتون دوحه قطر آغاز شد. دبیرکل سازمان ملل و دبیرکل ناتو و شماری از وزیران خارجه نیز از طریق ویدئو کنفرانس سخنرانی کردند.

واکنش نخست‌وزیر فلسطین به توافق‌نامه بحرین با اسرائیلنخست وزیر فلسطین توافق عادی‌سازی روابط با اسرائیل را ضربه‌ای به ستون فقرات عرب‌ها خواند. - خبرگزاری آناتولی

سهامداران تازه‌وارد در مواجهه با ریزش بورس چه باید کنند؟تهران- ایرنا- بورس در ماه‌های اخیر به جذابترین محل سرمایه‌گذاری تبدیل شد و در نتیجه در مدتی کوتاه، میلیون‌ها سهامدار تازه‌وارد به امید کسب سودهای یک‌شبه و رویایی وارد آن شدند، اما ریزش و اصلاح شدید هفته‌های اخیر، این سهامداران نوپا را غافلگیر کرد.

واکنش فرماندهی ملی واحد برای مقاومت مردمی فلسطین به عادی‌سازی روابط با اسرائیل