مخالفت با مرخصی استعلاجی رضوانه احمد خانبیگی، فعال مدنی زندانی در ایران

11/05/1399 10:38 ب.ظ

🔺مخالفت با مرخصی استعلاجی رضوانه احمد خانبیگی، فعال مدنی زندانی در ایران ⚡️همسر رضوانه احمد خانبیگی، فعال مدنی زندانی می‌گوید، همسرش به ‌دلیل بیماری صرع چندین بار پس از انتقال به زندان اوین دچار حملات عصبی و تشنج شده اما با مرخصی او موافقت نمی‌کنند.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. بهفر لاله‌زاری همسر رضوانه احمد خانبیگی، فعال مدنی زندانی که به ۶ سال زندان محکوم شده است در گفتگو با صدای آمریکا گفت، این زندانی سیاسی که در دومین روز اعترضات مردمی آبان ماه ۹۸ بازداشت و به بند زنان زندان اوین منتقل شده با مشکلات جسمانی متعددی...

بهفر لاله‌زاری همسر رضوانه احمد خانبیگی، فعال مدنی زندانی که به ۶ سال زندان محکوم شده است در گفتگو با صدای آمریکا گفت، این زندانی سیاسی که در دومین روز اعترضات مردمی آبان ماه ۹۸ بازداشت و به بند زنان زندان اوین منتقل شده با مشکلات جسمانی متعددی روبرو بوده و به دلیل مبتلا به بیماری‌ صرع چندین بار در زندان حمله عصبی و تشنج به او دسته داده است.

به گفته آقای لاله‌زاری، این فعال مدنی در طول بازداشت بارها برای درمان از مسئولین زندان و مقامات قضایی درخواست مرخصی استعلاجی داشته اما با مرخصی او تا به این لحظه موافقت نشده است. این مخالفت‌ها در حالی صورت گرفته است که به گفته بهفر لاله‌زاری،‌ مسئولین زندان اعلام کرده‌اند که با مرخصی خانم احمدخانبیگی موافقت شده، اما زمانی که آقای لاله‌زاری و وکیل مدافع این زندانی سیاسی برای انجام کارهای اداری و تودیع وثیقه به دادیاری ناظر بر زندان مراجعه کرده‌اند با مخالفت مقامات مسئول مواجه شده‌اند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

معیار برگزاری مراسم عزاداری محرم ضوابط ستاد ملی مقابله با کرونا استتهران - ایرنا - رهبر معظم انقلاب اسلامی معیار در برگزاری عزاداری‌های محرم را ضوابط کارشناسان بهداشتی و ستاد ملی مقابله با کرونا بیان کردند و فرمودند: هرچه آنها لازم بدانند، باید مراعات شود.

پرزیدنت ترامپ در فلوریدا: بهترین راه مقابله با ویروس کرونا احساس مسئولیت است🔺پرزیدنت ترامپ در فلوریدا: بهترین راه مقابله با ویروس کرونا احساس مسئولیت است دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در دیداری با فرماندار ایالت فلوریدا و دیگر مقامات این ایالت گفت آمار ابتلا و بستری در پی ویروس کرونا پایین آمده و کمتر هم می‌شود.

نماینده پارلمان افغانستان: ایران با حمایت از طالبان در پی تضعیف حکومت افغانستان است

مخالفت جمهوری خواهان ارشد با پیشنهاد ترامپ برای تعویق انتخابات - BBC News فارسیسناتور میچ مک کانل، رهبر اکثریت جمهوری خواه مجلس سنا و کوین مک کارتی، رهبر اقلیت جمهوری خواه مجلس نمایندگان از جمله افرادی هستند که با تعویق انتخابات مخالفت کرده اند. آقای ترامپ پنجشنبه با ابراز مخالفت با رای دادن غیابی شهروندان از طریق پست به جای حضور پای صندوق های رای، خواهان تعویق انتخابات شد.

پمپئو: آمریکا ۹۰ درصد از درآمدهای نفتی رژیم ایران را کاهش داده استمایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، به کمیته روابط خارجی سنا گفت دولت ایالات متحده توانسته است در دو سال گذشته ۹۰ درصد از درآمدهای جمهوری اسلامی را که صرف حمایت از تروریسم و فعالیت‌های هسته‌ای می‌شده، قطع کند.

مایک پمپئو: رژیم ایران بر پایه یک «ایدئولوژی منفور و ورشکسته» تثبیت شده است🔺مایک پمپئو: رژیم_ایران بر پایه یک «ایدئولوژی منفور و ورشکسته» تثبیت شده است ⚡️ وزیر خارجه ایالات متحده آمریکا: «در حالی که رهبران کشورهای نرمال کامیابی مردم خود را ارتقا می‌دهند، رژیم کنونی ایران تفرقه و یهودستیزی را ارتقا می‌دهد.»