مخالفان فرانسوی ماسک چه ویژگی‌های فردی، اجتماعی و سیاسی دارند؟

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مخالفان فرانسوی ماسک چه ویژگی‌های فردی، اجتماعی و سیاسی دارند؟ این گزارش را بخوانید 🔽

بنیاد«ژان ژورِس» که اندیشکده‌ای چپ‌گرا محسوب می‌شود این بررسی را از طریق نظرخواهی در میان نمونه‌ای هزار نفری از معترضان به پوشیدن ماسک برای مقابله با بیماری کووید۱۹ انجام داده است.

نتایج بررسی بنیاد«ژان ژورِس» همچنین نشان می‌دهد که حامیان این جنبش اجتماعی معتقدند که ماسک‌ها اگر خطرناک نباشند، بی‌فایده هستند. در واقع آنها طرفدار نوعی تئوری توطئه هستند که با انکار وجود بیماری همه‌گیر کووید-۱۹، اعتقاد دارند که القای توهم شیوع گسترده ویروس کرونا با هدف به بردگی کشیدن انسان‌ها انجام شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

امتناع‌کنندگان از زدن ماسک در اندونزی قبرکن قربانیان کرونا شدنددستکم ۸ فردی که در میانه همه‌گیری کرونا در اندونزی از زدن ماسک خودداری کرده بودند، وادار شدند تا قبر قربانیان بیماری کووید-۱۹ را حفر کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مسافر اتوبوس از مار به عنوان ماسک صورت استفاده کرد - BBC News فارسیمردی در انگلستان از مار خود به عنوان ماسک برای پوشاندن صورتش استفاده کرده است. استفاده از ماسک در بریتانیا هنگام استفاده از حمل و نقل عمومی اجباری است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

در مورد فناوری «ایمپلنت مغز» ایلان ماسک چه می‌دانیم؛ تراشه‌ای هوشمند برای کمک به افراد دچار کم‌توانی حرکتیدر مورد فناوری «ایمپلنت مغز» ایلان_ماسک چه می‌دانیم؛ تراشه‌ای هوشمند برای کمک به افراد دچار کم‌توانی حرکتی ایلان ماسک در این باره گفت: «فکر کنم مغزتان از شنیدن آن سوت بکشد. مثل فیت‌بیتی است که در مغز شما با سیم‌های خیلی ظریف کار گذاشته شده باشد.»
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کدام معلمان می‌توانند دورکاری کنند؟/دانش‌آموزان زدن ماسک را جدی بگیرند- اخبار فرهنگیان و مدارس - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimدانش‌آموزان زدن ماسک را جدی بگیرند مدیرکل دفتر سلامت وزارت آموزش و پرورش: خانواده‌ها و دانش‌آموزان مسائل بهداشتی را جدی بگیرند معلمان دارای مشکلات ریوی که ریسک ابتلا به کرونا در آنها زیادتر است با گواهی پزشک می‌توانند از شرایط دورکاری استفاده کنند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

امتناع‌کنندگان از زدن ماسک در اندونزی قبرکن قربانیان کرونا شدنددستکم ۸ فردی که در میانه همه‌گیری کرونا در اندونزی از زدن ماسک خودداری کرده بودند، وادار شدند تا قبر قربانیان بیماری کووید-۱۹ را حفر کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترافیک دیپلماسی در شرقدر یک ماه اخیر، چه رفت و آمدهایی با همسایگان داشته‌ایم؟ | از مراودات حضوری و تلفنی در جریان مذاکرات صلح افغانستان و طالبان تا نشست‌هایی با سران ترکیه و سوریه را در این گزارش ببینید
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »